staszkins
staszkins
  6 stycznia 2009 (pierwszy post)

Niestety gramatyka jeżyka angielskiego nie jest moją najlepszą stroną. Byłbym wdzięczny, jeśli ktoś mógłby mi sprawdzić czy poprawnie napisałem list.

Polecenie:
Napisz list do kolegi z Anglii o przygotowaniach do Bożego Narodzenia. Podziękuj za ostatni list i za upominek, który ci przysłał. Wyraź swoją radość z okazji świąt i napisz, co lubisz w nich najbardziej. Jakie przygotowania masz już za sobą, a jakie jeszcze ci pozostały? Opisz jak i w jakim gronie będziesz je spędzać.

Westmorland Avenue 48
FY5VPG Blackpool
England
18 December

Dear Harrison,
Thank you for your last Letter and for Christmas present which you send me.

I am very happy, because Christmas time are still approach. The most what I like in this time, is a magical atmosphere ? every people are polite, understanding and helpful. I perform some preparation, for instance: cleaning a house, beating a carpets, decorating the Christmas tree. Unfortunately I still must to do a lot of indispensable things. I do not bought presents for my friends and family yet. I need to prepare all dishes and decorations. I will spend Christmas with my parents, brother, grandmother, aunt and distant cousin of my mother?s, who come from Australia. We will eaten supper together.

Anyway, that?s all for now. Thanks again for your letter and fantastic present. I hope you will enjoy Christmas time. I am looking forward to hearing you.

Best wishes

Xyz

pwierzbicka22
pwierzbicka22
  7 stycznia 2009

oj tam komu chce się uczyć?? gramatyki ? to tylko strata czasu

majkkali
majkkali
  7 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ta? nie musisz sie chwalic -.-'ja mieszkam 5 i?:]list byl poprawnie ulozony ,ale mial kilka gramatycznych usterek.-.-' go and have a wank.ok ?


A mieszkaj se nawet 10 lat ;) Co mnie to obchodzi :D Niestety twoj angielski nie jest lepszy od mojego hahahah ;p
agoosiaaa
agoosiaaa
  7 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: oj tam komu chce się uczyć?? gramatyki ? to tylko strata czasu

jestes idiotka, tyle ci powiem.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.