kacperoo1990
Posty: 107 (po ~163 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
kacperoo1990
  26 grudnia 2008 (pierwszy post)

Co sądzicie o związkach uczniów z nauczycielami i nauczycieli z uczniami.

Moim zdaniem dlaczego nie. Jeśli jest to "miłość" to wszystko da się przeżyć ;)

Wspomnienia to najważniejsze co nam pozostaje,
zapamiętujemy te najbardziej wzruszające,
płynące z głębi serca,
zapisane do końca życia...

unkindly
unkindly
  29 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ty pewnie mówisz o sobie hahahahaha chcesz startowac do nauczycielki:)

Yghm.

kacperoo1990
kacperoo1990: Co sądzicie o związkach uczniów z nauczycielami i nauczycieli z uczniami. Moim zdaniem dlaczego nie. Jeśli jest to "miłość" to wszystko da się przeżyć ;)

Jeśli trwają dłużej niż ukończenie szkoły przez uczennicę to nic do tego nie mam,ale jeżeli są one tylko po to,aby podwyższyć sobie ocenę u nauczyciela, to na nie. No i różnica wieku również gra rolę.
assia955
assia955
  29 grudnia 2008

wg mnie to chore....chociaż z 2 strony..? mogłoby być fajnie...:P

kacperoo1990
Posty: 107 (po ~163 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
kacperoo1990
  29 grudnia 2008

chciałbym czegoś takiego doświadczyć.... :P

Wspomnienia to najważniejsze co nam pozostaje,
zapamiętujemy te najbardziej wzruszające,
płynące z głębi serca,
zapisane do końca życia...

kingusss3
kingusss3
  29 grudnia 2008
kacperoo1990
kacperoo1990: Moim zdaniem dlaczego nie. Jeśli jest to "miłość" to wszystko da się przeżyć ;)

tak tylko że takie związki zwykle źle sie kończą
wylatujesz ze szkoły a ona traci prace
a wasze drogi sie rozchodzą
smencik
smencik
  29 grudnia 2008

Nie wiem co sadze, bo widzialem tylko na filmach takie romanse :mrgreen:

HelloxxxxxKitty
HelloxxxxxKitty
  31 grudnia 2008
RexMundi
RexMundi: kacperoo1990: Co sądzicie o związkach uczniów z nauczycielami i nauczycieli z uczniami.że mogli by poczekać az jedno skończy szkołę lub drugie ją zmieni w innym wypadku taki związek jest toksyczny dla oby stron .. z akcentem na nauczyciela


hmm dla mnie to troche przesada no jezeli jest nauczyciel starszy tylko opare lat od ucznia to moze jaeszcze tak ale jezeli mogłby byc ojcem lub matk ato to już jest przesada
kacperoo1990
Posty: 107 (po ~163 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
kacperoo1990
  31 grudnia 2008

ja jestem w stanie tolerować, ale jeśli moje dziecko by było w związku z nauczycielem to bym tego nie tolerował....

Wspomnienia to najważniejsze co nam pozostaje,
zapamiętujemy te najbardziej wzruszające,
płynące z głębi serca,
zapisane do końca życia...

ZgubioneMysli
ZgubioneMysli
  1 stycznia 2009
Myślę, że to normalne, że uczennice czy tez uczniowie zakochują się w nauczycielu,ale to jest chyba taka kwestia :\"on jest taki mądry, taki dojrzały\" dochodzi jeszcze ten miły ton głosu, a jeszcze jak jest przystojny... podobnie jest z paniami.
Myślę, że jeśli jest to obecne gdy uczniowie nie są dorośli to nauczyciele nie powinni brać tego tak całkiem serio. Jakiś dystans powinien być.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.