blondynkaax3
blondynkaax3
  20 grudnia 2008 (pierwszy post)

Hej. ;D
Mam kilka pytań:
Q: czy rozszerzona matura z WOS-u jest trudna? I czy przyda się na studia dziennikarskie, czy raczej nie?
Q: na jakie studia najbardzeij opłaca się iść- Dziennikarstwo, Stosunki Międzynarodowe czy Turystyka i Rekreacja? Właściwie wszystkie te kierunki mi się podobają ale nie wiem które wybrać. A nie chcę potem na ostatni moment wybierać. ;/

blondynkaax3
blondynkaax3
  20 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Zadne z tych nie jest interesujace.

A jakie, według ciebie jest?
baskas4
baskas4
  20 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziennikarstwo

podobno w redakcjach nikt nie chce pracowników po studiach dziennikarskich. lepiej iść na inny kierunek i mieć okreslona specjalizację.
xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  20 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Q: czy rozszerzona matura z WOS-u jest trudna? I czy przyda się na studia dziennikarskie, czy raczej nie?

prosta nie jest. przyda się.

Konto usunięte
Konto usunięte: Q: na jakie studia najbardzeij opłaca się iść- Dziennikarstwo, Stosunki Międzynarodowe czy Turystyka i Rekreacja?

ja planuję iść dziennikarstwo .:mrgreen:
sekswubikacji
sekswubikacji
  20 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Q: czy rozszerzona matura z WOS-u jest trudna? I czy przyda się na studia dziennikarskie, czy raczej nie?


z roku na rok jest coraz trudniejsza bo coraz więcej osób zdaje;)
odlot
odlot
  21 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: odlot:

naucz sie cytować :zonk:
eXtremateria
eXtremateria
  21 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: A jakie, według ciebie jest?


Medycyna, Psychologia, Szkola Podoficerska, Filologia Angielska (Anglistyka).

Albo jakies takie rozne mixy. Sa rozne rodzaje medycyny, pscychologi tez.
blondynkaax3
blondynkaax3
  21 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Medycyna, Psychologia, Szkola Podoficerska, Filologia Angielska (Anglistyka). Albo jakies takie rozne mixy. Sa rozne rodzaje medycyny, pscychologi tez.

ha na medycynę nie pójdę, nienawidzę biologii, psychologia raczej też mi się nie widzi. :nie:
Filologia angielska- w sumie fajny kierunek, ale co po tym będę miała, nauczycielką będę? :zok:
Zresztą, każdemu się co innego podoba.;D
blondynkaax3
blondynkaax3
  21 grudnia 2008

eee... :woot:
źle napisałam...
ha- JA miało być
no i :zonk:
Haha xD

MlimKa
MlimKa
  21 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Q: czy rozszerzona matura z WOS-u jest trudna? I czy przyda się na studia dziennikarskie, czy raczej nie?

nie jest trudna tylko oglądaj wiadomości . No i może się przydać
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.