Dorqa
Dorqa
  17 grudnia 2008 (pierwszy post)

A ja znowu o policji :D Orientuje sie ktoś? :D --> Czy do LO, do klasy o profilu policyjnym trzeba przechodzic test sprawnosci itp ? :ziober2: Wiem ze powinnam sie sama dowiedziec ale kazdy mowi co innego jedni ze trzeba drudzy ze nie...;d

Dorqa
Dorqa
  22 grudnia 2008
diler
diler: Jeśli chcesz dobrze zarobić to oczywiście ważne są potem studia, bo bez wyższego wykształcenia nie wyciągniesz w Polsce za wiele. :)

To oczywiscie ;d nie zamierzam zakonczym kariery ze średnim wyksztalceniem ;d
Czesto slysze komentarze typu : do policji dia matoly. I tu jest sporo racji. Byle jakie liceum i mozna wstapic. ;/
Sądze ze dam sobie rade. No wkoncu to jest dla ludzi, wszystko da sie zrobic.
Gorzej ze wzrokiem :/ z tym bedzie kapa :D
agu2nia
Posty: 86 (po ~89 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
agu2nia
  23 grudnia 2008
Dorqa
Dorqa: A ja znowu o policji :D Orientuje sie ktoś? :D --> Czy do LO, do klasy o profilu policyjnym trzeba przechodzic test sprawnosci itp ? Wiem ze powinnam sie sama dowiedziec ale kazdy mowi co innego jedni ze trzeba drudzy ze nie...;d

Mam ten sam problem tylko że ja mieszkam w USA i tu się naprawde nie orientuje gdzie mam iść po high school,.
Dorqa
Dorqa
  23 grudnia 2008
agu2nia
agu2nia: Mam ten sam problem tylko że ja mieszkam w USA i tu się naprawde nie orientuje gdzie mam iść po high school,.

Ups ;d Może odrazu jakiegos policjanta sie zapytaj? bo jak sie inaczej dowiesz jak nie u źrodla
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.