Macius7007
Macius7007
  15 grudnia 2008 (pierwszy post)

Musze zrobić prezentacje w power poincie na temat " Statki i okrety" jestem w trkacie zbierania materiałów na ten temat prosze podawać jakieś fajne , dobte materiały na ten temat oraz prosze pod jakimi hasłami mam szukać materaiłow w google na mój temat prosze napisać co umieścic najwazniejszegow referacie bo jest on bardzo obszerny Pozdrawiam z góry dziękuje

denatka
denatka
  16 grudnia 2008
RexMundi
RexMundi: az ktoś napisze za Ciebie całość ? mało materiałów ? .. ludzi podali ci tyle.. że już masz kupę roboty no ale to tylko nazwy i linki..

I jeszcze tyle odnośników do innych zagadnień.:and:
Macius7007
Macius7007
  16 grudnia 2008

zna ktoś jakieś strony z zasada dziłania statku i okretu , bo nic w googlach konkretnego nie udało mi się znaleźć

denatka
denatka
  16 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: zna ktoś jakieś strony z zasada dziłania statku i okretu , bo nic w googlach konkretnego nie udało mi się znaleźć

Może przejdź się do biblioteki. Na kiedy ta praca?
Macius7007
Macius7007
  16 grudnia 2008

dobra przejde się do biblioteki A znacie może jakieś tytuły książek ktor emi się przydadzą w robieniu prezetacji Na prace mam dużo czasu chcem tylko sobie wczesniej zgromadzić materiały mam na po świętach prosze podawać jakieś inne matriały

vig89
vig89
  16 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Musze zrobić prezentacje w power poincie na temat " Statki i okrety" jestem w trkacie zbierania materiałów na ten temat prosze podawać jakieś fajne , dobte materiały na ten temat oraz prosze pod jakimi hasłami mam szukać materaiłow w google na mój temat prosze napisać co umieścic najwazniejszegow referacie bo jest on bardzo obszerny Pozdrawiam z góry dziękuje

ale o jakie statki chodzi Tobie ?
Zaglowe? np. Dar Młodzieży
Wojenne? Niszczyciele , Okerty podwodne U-boot, Kobben
Pasazerskie? Promy rejsowe
Handlowe? Tankowce
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  16 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ale o jakie statki chodzi Tobie ? Zaglowe? np. Dar Młodzieży Wojenne? Niszczyciele , Okerty podwodne U-boot, Kobben Pasazerskie? Promy rejsowe Handlowe? Tankowce

to za mało :tak:
On musi mieć szczegóły.. dużo szczegółów
opisz je :tak:
plusy i minusy ..fotografią..albo może jakaś prezentacja :tak:
...Ignorance is bliss...
Macius7007
Macius7007
  16 grudnia 2008

chodzi o różnego rodzaju statki i okręty wodne : żaglowych ,wojennych , paseżerskich , podwodnych , handlowych itp po prostu wszelkiego rodzaju statki i okręty wodne pozdrawiam jak możecei zapodjacei jakimiś meteriałami

justisssia
justisssia
  16 grudnia 2008

Ty chyba naprawdę czekasz, aż dostaniesz coś takiego, co bedziesz mógł "wykorzystać" jedynie metodą kopiuj wklej.
-.-

Macius7007
Macius7007
  16 grudnia 2008

własnie , że nie potrzebuje jakieś wasze wskazówki jakie najwazniejsze informacje umiescić w referacie oraz jakieś przyadtne stronki ktore wykorzystam

vig89
vig89
  16 grudnia 2008

Pancerniki typu Yamato to seria japońskich okrętów klasy pancerników z okresu II wojny światowej, składająca się z dwóch ukończonych jednostek: "Yamato" i "Musashi". Były to największe pancerniki, jakie kiedykolwiek powstały i największe okręty II wojny światowej. Trzeci okręt tego typu "Shinano" ukończono ostatecznie jako lotniskowiec.


Dane uzbrojenia:
Stan początkowy:

* 9 dział 460 mm Type 94 40 cm w trzech wieżach trzydziałowych (3xIII)
o długość lufy: L/45 (45 kalibrów)
o kąt podniesienia: -5 +45°
o masa pocisku: 1460 kg
o donośność: 41.400 m
o szybkostrzelność: 1,5 strz/min
o przebijalność pancerza pionowego: 566 mm na 20.000 m
o przebijalność pancerza poziomego: 231 mm na 30.000 m

* 12 dział 155 mm w czterech wieżach trzydziałowych (4xIII)
o długość lufy: L/60
o kąt podniesienia: 55°
o masa pocisku: 55,87 kg
o donośność: 27.400 m
o szybkostrzelność: 5 strz/min

* 12 dział uniwersalnych 127 mm w stanowiskach dwudziałowych (6xII)
o długość lufy: L/40
o kąt podniesienia: 90°
o masa pocisku: 23 kg
o donośność: 14.800 m pozioma, 9400 m pionowa
o szybkostrzelność: 14 strz/min

* 24 działka plot 25 mm w stanowiskach trzydziałowych (8xIII)
* 4 wkm 13 mm (2xII)

Wyposażenie (m.in):

* 4 dalmierze 15 m (na nadbudówce dziobowej i w 3 wieżach dział 460 mm)
* 1 dalmierz 10 m (na nadbudówce rufowej)
* 2 dalmierze 4,5 m (na bokach nadbudówki)

Macius7007
Macius7007
  16 grudnia 2008

dzięki za przydatny materiał

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.