Macius7007
Macius7007
  15 grudnia 2008 (pierwszy post)

Musze zrobić prezentacje w power poincie na temat " Statki i okrety" jestem w trkacie zbierania materiałów na ten temat prosze podawać jakieś fajne , dobte materiały na ten temat oraz prosze pod jakimi hasłami mam szukać materaiłow w google na mój temat prosze napisać co umieścic najwazniejszegow referacie bo jest on bardzo obszerny Pozdrawiam z góry dziękuje

folkemon
folkemon
  15 grudnia 2008
Macius7007
Macius7007
  15 grudnia 2008

prosze o więcej przydtanych rzeczy do referatu

mouse2811
Macius7007
Macius7007
  16 grudnia 2008

dziękuje bardzo za pomoc Jak ktoś zna inne przydatne materiały do mojego referatu oraz także jakieś ciekawostki o statkach i okrętach prosze podawać z góry dziękuje wam

corrupted
corrupted
  16 grudnia 2008
http://facta-nautica.graptolite.net/
baskas4
baskas4
  16 grudnia 2008

mam książkę o statkach w XVIII w. przesłać ci? ;>

denatka
denatka
  16 grudnia 2008


Napisz o tragedii Titanica.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  16 grudnia 2008

o statkach widmo :w00t:
Mery Celeste
Octavius
Baychimo
Joyita
Ourang Medan
Latający Holender

piękny temat piękna prezentacja :tak:

...Ignorance is bliss...
Macius7007
Macius7007
  16 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: mam książkę o statkach w XVIII w. przesłać ci? ;>


no możesz przesłać fajnie by było
Macius7007
Macius7007
  16 grudnia 2008
RexMundi
RexMundi: o statkach widmo Mery Celeste Octavius Baychimo Joyita Ourang Medan Latający Holender piękny temat piękna prezentacja


widze pomysłowy jesteś fajnie by było wspomnieć w referacie o statkach widmo , ale głownie w referacie chodzi o statki i okręty wodne prosze podać jakieś dobre materiały i artykuły na temat statków i okretów oraz także podać informacje jakie najważniejsze informacje umieścić w referacie bo jest on bardzo odbszerny Pozdrawiam Z góry dziękuje
odlot
odlot
  16 grudnia 2008

czarna perła...
najlepiej na prezentacji puść piratów z karaibów;d :D

Macius7007
Macius7007
  16 grudnia 2008

hehe niezły żart ale tak poważnie podajcie jakieś dobre stroniki z materiałami zdjęciami , schematami buowy i zasada działania statku i okrętu może ktoś ma jakieś książki albo czasopisma o statkach i okrętach w wersji elektronicznej prosze przesłać prosze także powiedzieć co najważnijszego umieścić w prezetacji bo temat jest bardzo obszerny do kolegi z wczesniejszego postu jak nie będe tego prezetował Pozdrawiam prosze o pomoc z góry dziękuje

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  16 grudnia 2008

ile tak będziesz jeszcze prosił ?

az ktoś napisze za Ciebie całość ?

mało materiałów ? .. ludzi podali ci tyle.. że już masz kupę roboty
no ale to tylko nazwy i linki.. :and:
Ty byś pewnie wolał już gotowe omówione

...Ignorance is bliss...
Macius7007
Macius7007
  16 grudnia 2008

jak ktoś jakieś materiały przydatne do mojego referatu oraz informacje , które można dać do referatu prosze pisać

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.