DominisssQa93
DominisssQa93
  12 grudnia 2008 (pierwszy post)

Mógłby mi toś napisać przemówienie w którym antygona obrania się w sądzie, dlaczego pogrzebała zwłoki brata?????

DominisssQa93
DominisssQa93
  14 grudnia 2008

No to jak? Dobrze napisałam? Sprawdzi mi ktoś ? Bo teraz muszę się tego nauczyć ..

odlot
odlot
  14 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: . Każdy z nas ma prawo do tego, aby nas godnie pochować


do godnego pochówku - lepiej :P
Konto usunięte
Konto usunięte: po śmieci, a ja nie mogłam na to pozwolić.

powtarza się

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja rozumiem Kreona, że mnie chce ukarać za to co zrobiłam, ale weźcie pod uwagę, że zrobiłam, to w słusznej sprawie. Nie rozumiem jednak tego, że Kreon odmówił pochówku Polinejkesa. Przecież śmierć jaką poniósł, jest już wystarczającą karą. Sialalala... nie wiem co dalej ;/

to zakończenie jest ogole bez sensu. to samo tylko że przeczy jedno drugiemu :) rozumiesz ze chce cie ukarać za to co zrobilaś jednak nie rozumiesz tego dlaczego nie pozwala tego robić... więc... :zonk: zmień
denatka
denatka
  14 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ale weźcie pod uwagę

*Miejcie na uwadze.
DominisssQa93
DominisssQa93
  14 grudnia 2008

dzięki ;)

DominisssQa93
DominisssQa93
  14 grudnia 2008
odlot
odlot: to zakończenie jest ogole bez sensu. to samo tylko że przeczy jedno drugiemu :) rozumiesz ze chce cie ukarać za to co zrobilaś jednak nie rozumiesz tego dlaczego nie pozwala tego robić... więc... zmień


a może być tak: Ja rozumiem, że Kreon chce mnie ukarać, że nie posłuchałam jego rozkazu, ale wiem jak może byc tak okrutny wobec ludzi. . .

coś takiego mniej więcej ??
denatka
denatka
  14 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: a może być tak: Ja rozumiem, że Kreon chce mnie ukarać, że nie posłuchałam jego rozkazu, ale wiem jak może byc tak okrutny wobec ludzi. . .

Coś pokręciłam.

~Rozumiem, że popełniłam błąd i powinnam zostać za niego ukarana ale każdy człowiek na moim miejscu postąpił by tak samo.
denatka
denatka
  14 grudnia 2008

Pokręciłaś.:nie:

DominisssQa93
DominisssQa93
  14 grudnia 2008

Aha, dzięki ;D

DominisssQa93
DominisssQa93
  14 grudnia 2008

I to mógłby być już koniec?

denatka
denatka
  14 grudnia 2008

No raczej nie bardzo.
Praca pisemna powinna zawierać minimum 255 słow.
;)

DominisssQa93
DominisssQa93
  14 grudnia 2008

buuu :( kurde to co ja jeszcze mam dopisać ?

odlot
odlot
  14 grudnia 2008

Co uważasz... ;) napisz o tym że on też swięty nie jest... itp... albo najpierw napisz charakterystykę Polinejkesa czy jak mu tam.. ze był waleczny cos tam cos tam ;D polej wody dodaj epitety i bedzie odrazu wiecej :P

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.