19SpaRtan2o
19SpaRtan2o
  8 grudnia 2008 (pierwszy post)

Witam, mam pewnien problem ... Moje wyniki w nauce wachaja sie miedzy 3,4 ... czasem ze spr i kartkowki jakas 5 ... Moi rodzice wymagaja odemnie samych 5 ... Chcialbym sprawic im ta przyjemnosc, ale niestety nie daje rady ... ucze sie na tyle na ile mnie stac, a nauczyciele maja o mnie zdanie ,,ZDOLNY LEN,, -.- ... Dzisiaj za oceny dostalem Szlaban Na Silownie :( ... Pomocy, jak mam przekonac rodzicow ze nie wyciagam na wiecej ?!

justisssia
justisssia
  9 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: szczerze ? Leje Juz Na TO ;] Jacy Oni DO mnie taki ja dla nich ... i wszystko ... u kogo na ulicy bd zamiatac ?

Ale wiesz, że z takim podejściem może być tylko gorzej? ;>
thomas893
thomas893
  9 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: jak mam przekonac rodzicow ze nie wyciagam na wiecej ?!

powiedz im, że nie ważne oceny, ważne żeby wszyscy zdrowi byli :mrgreen:
foccowme
foccowme
  10 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam, mam pewnien problem ... Moje wyniki w nauce wachaja sie miedzy 3,4 ... czasem ze spr i kartkowki jakas 5 ... Moi rodzice wymagaja odemnie samych 5 ... Chcialbym sprawic im ta przyjemnosc, ale niestety nie daje rady ... ucze sie na tyle na ile mnie stac, a nauczyciele maja o mnie zdanie ,,ZDOLNY LEN,, -.- ... Dzisiaj za oceny dostalem Szlaban Na Silownie :( ... Pomocy, jak mam przekonac rodzicow ze nie wyciagam na wiecej ?!

nie ma nic gorszego niż wygórowane ambicje rodziców wzgledem dziecka :zonk:

współczuję
xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  10 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Chcialbym sprawic im ta przyjemnosc, ale niestety nie daje rady ... ucze sie na tyle na ile mnie stac,

Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko, ze jak zasiadam nad ksiazkami to caly czas robie cos innego, albo patrze sie na drzwi, albo na fonie gram... i tak siedze siedze i za godzinke odkladam ksiazki i mowie ze umiem... l

zaprzeczasz sam sobie.
niby się uczysz, dajesz z siebie wsyztsko etc.ale jednak się nie uczysz tylko grasz, etc...
weź klapnij na dupie tą 1 godzinę/ 1,5 i naucz się czegoś.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.