19SpaRtan2o
19SpaRtan2o
  8 grudnia 2008 (pierwszy post)

Witam, mam pewnien problem ... Moje wyniki w nauce wachaja sie miedzy 3,4 ... czasem ze spr i kartkowki jakas 5 ... Moi rodzice wymagaja odemnie samych 5 ... Chcialbym sprawic im ta przyjemnosc, ale niestety nie daje rady ... ucze sie na tyle na ile mnie stac, a nauczyciele maja o mnie zdanie ,,ZDOLNY LEN,, -.- ... Dzisiaj za oceny dostalem Szlaban Na Silownie :( ... Pomocy, jak mam przekonac rodzicow ze nie wyciagam na wiecej ?!

Nokjaaa
Nokjaaa
  8 grudnia 2008

wspolczuje. bez kitu

justisssia
justisssia
  8 grudnia 2008

Pokaż im, ile czasu sterczysz nad książkami, ucz się przy nich, niech widzą, że się nie lenisz.
Może zmienią zdanie.
Bo przecież nie będziesz dniami i nocami ślęczał nad podręcznikiem.

Mój stary w gimnazjum też miał zawsze pretensje, czemu 4 a nie 5, czemu 5 a nie 6 .-.-
Ale ja to miałam od początku do końca wyłożone na to.

19SpaRtan2o
19SpaRtan2o
  8 grudnia 2008

Tylko, ze jak zasiadam nad ksiazkami to caly czas robie cos innego, albo patrze sie na drzwi, albo na fonie gram... i tak siedze siedze i za godzinke odkladam ksiazki i mowie ze umiem... lub postanawiam ze wstane rano i sie naucze, a tu klapa ... spie sobie ...Ciezko jest kurcze ... przychodze ze szkoly od razu komputer potem silownia ... moze dlatego to tak na nich dziala ...

XxPaaaUliiiNkAxX
XxPaaaUliiiNkAxX
  8 grudnia 2008

Współczuje.. .ja nie mam takch problemów naszczescie...

91kasia
91kasia
  8 grudnia 2008

Hmmm po prostu musisz nauczyć się ze najpierw obowiazki a potem przyjemnosc.
Jak zasiadasz do ksiazek to skup się... zajmij sie tylko nauka (moze byc i krocej ale bardziej sie skup) to lepiej pojdzie :) A potem sie relaksuj i rob to co lubisz (mozna tez w odwrotnej kolejnosci ale to rozleniwia xD)
Współczuje Ci troche.... Ja na szczescie nie mam takich problemow a wrecz przeciwnie xd Jak mówie moim rodzicom ze jutro pewnie mnie ktoś spyta i dostane 1 to sie ciesza xD hehe Albo czasem sie pytają kiedy przyniose jakas 1 xD (z tym ze u mnie rpzewazają dobre oceny :)

19SpaRtan2o
19SpaRtan2o
  8 grudnia 2008

Od Jutra Postaram sie tak zrobic :) Po przyjsciu ze szkoly nie wlacze komputera, tylko wezne sie za lekcje ;)... kurcze, ale wam zazdroszcze :) chcialbym miec dobre oceny i miec zadowolonych rodzicow

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  8 grudnia 2008

uczysz się dla siebie

...Ignorance is bliss...
MisiaV
MisiaV
  9 grudnia 2008

to normalne. Musisz sie przyzwyczaić .

Lukaszv
Lukaszv
  9 grudnia 2008
RexMundi
RexMundi: uczysz się dla siebie

Jak będziesz się uczyć taka niby ma Cię taka przyszłość spotka:zonk:
Mojego kolegi mama:
- będziesz rowy kopał
a on:
- no ktoś musi.. :mrgreen:
OlekOcw
OlekOcw
  9 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam, mam pewnien problem ... Moje wyniki w nauce wachaja sie miedzy 3,4 ... czasem ze spr i kartkowki jakas 5 ... Moi rodzice wymagaja odemnie samych 5 ... Chcialbym sprawic im ta przyjemnosc, ale niestety nie daje rady ... ucze sie na tyle na ile mnie stac, a nauczyciele maja o mnie zdanie ,,ZDOLNY LEN,, -.- ... Dzisiaj za oceny dostalem Szlaban Na Silownie :( ... Pomocy, jak mam przekonac rodzicow ze nie wyciagam na wiecej ?!

Skończ z komputerem, a szczegolnie z fotka.pl
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  9 grudnia 2008
Lukaszv
Lukaszv: ak będziesz się uczyć taka niby ma Cię taka przyszłość spotka

czy to mój problem ?
Twój problem ?

czy narzucanie komuś siłą czegoś jest dobre ?
nie mówię że ma rzucić szkołę
tylko że musi pamiętać .. że uczy się dla siebie .. on dostaję oceny , jego oceniają , on zdobywa wiedze , świadectwa , wykształcenie.

a rodzice ?
to jest normalne że wymagają od dziecka dobrych wyników
mogą Ci truć przez całą szkołę "ucz się .. pracuj.. ćwicz.. "
gdy powiesz że np. Wszyscy dostali 3 ze sprawdzianu
Oni powiedzą że nie obchodzi ich to ..TY MASZ SIĘ UCZYĆ

Lukaszv
Lukaszv: - będziesz rowy kopał a on: - no ktoś musi..

udaje cwaniaczka i jako cwaniaczek skończy
...Ignorance is bliss...
19SpaRtan2o
19SpaRtan2o
  9 grudnia 2008

... Dzisiaj Znowu Zalapalem 2 kiepskie oceny ... nie ogarniam juz tego -.- ... Z Silownia moge sie pozegnac , a marzenia rozwial wiatr =/ J*BAC SZKOLE !

justisssia
justisssia
  9 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko, ze jak zasiadam nad ksiazkami to caly czas robie cos innego, albo patrze sie na drzwi, albo na fonie gram... i tak siedze siedze i za godzinke odkladam ksiazki i mowie ze umiem...

To się przysiądź, i skoncentruj na nauce, i pokaż rodzicom, że naprawdę się uczysz, a nie tylko bawisz telefonem.

Konto usunięte
Konto usunięte: J*BAC SZKOLE !

No, z takim podejściem to i z komputerem się może pożegnasz.
19SpaRtan2o
19SpaRtan2o
  9 grudnia 2008

szczerze ? Leje Juz Na TO ;] Jacy Oni DO mnie taki ja dla nich ... i wszystko ... u kogo na ulicy bd zamiatac ?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.