NicZaFriko
NicZaFriko
  5 grudnia 2008 (pierwszy post)

Witam dziś w szkolę dowiedziałem sie ze mam nieklasyfikowanie z danego przedmiotu chodz mam oceny w dzienniku i sa podstawy do wystawienia oceny semestralnej, lecz mam wiecej niz 50% nieobecności usprawiedliwionych z powodu choroby.. Jka to wyglada na drodze prawa czy nauczycielka może mnie nieklasyfikowac z przedmiotu chodź mam oceny ?

denatka
denatka
  5 grudnia 2008

Podstawą do wystawienia jakiejkolwiek oceny jest minimum 50% obecności.

olus50666
olus50666
  5 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: lecz mam wiecej niz 50% nieobecności usprawiedliwionych z powodu choroby..

U mnie również w szkole na tej podstawie jest wstawiane nieklasyfikowanie, ale ty masz wszystkie godziny usprawiedliwione więc masz prawo się odwołać i jakoś to załatwić. Co do ocen to w pewnym sensie są ważne, ale obecność również podlega swoistej ocenie.
Życzę powodzenia :)
Pozdrawiam ...
baskas4
baskas4
  5 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Podstawą do wystawienia jakiejkolwiek oceny jest minimum 50% obecności.

jw. zresztą poszukaj w statucie szkoły.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  6 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: noo wszystko takie pogmatwane ;/ wagi ocen itp ;/ sami sobie problemy robią

na szczęście to już nie mój problem
...Ignorance is bliss...
XziboX
XziboX
  7 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam dziś w szkolę dowiedziałem sie ze mam nieklasyfikowanie z danego przedmiotu chodz mam oceny w dzienniku i sa podstawy do wystawienia oceny semestralnej, lecz mam wiecej niz 50% nieobecności usprawiedliwionych z powodu choroby.. Jka to wyglada na drodze prawa czy nauczycielka może mnie nieklasyfikowac z przedmiotu chodź mam oceny ?

napiszesz egzamin poprawkowy i po bólu
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.