ewelinka10101
ewelinka10101
  2 grudnia 2008 (pierwszy post)

Kurde... Moja podstawówka i gimnazjum zrobiła mi wielką krzywdę... Nie miałam angola :/ a teraz nie daję rady... ehh...

Moje zadanie - napisać dialog (rozmowa telefoniczna), chcę zamówić bilety na koncert, musi być coś dotyczącego ceny biletów w zależności od miejsca... Napisałam ale nie wiem czy dobrze, poprawcie błędy, może coś dodajcie...

-Good morning. Can I help?
-I'd like to book four tickets for Madonna concert on 20 December. Two adults and two children.
-Prices of seats nearby the stage is $60 for adults, $50 for children. Price of different seats is $40 for all.
-I'd like seats for $40.
-OK. That will be $160. Can I have your card number?
-Yes. 456575758
-What's the expiry date?
-31 December
-Can I have your address?
- (i tu mi coś podrzućcie ;) )
-Thanks. The tickets will be next week.
-OK. Thank you.

Z góry dzięki ;)

ewelinka10101
ewelinka10101
  2 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Żle myslałaś. Ja od 3 klasy podstawówki uczyłam się tylko jezyka niemieckiego, w technikum doszedł mi angielski. Też mam problemy, ponieważ wszyscy w grupie mieli już angielski, i poprzeczka ustawiona jest wysoko.

ja właśnie od podstawówki miałam rosyjski, 3 godziny w tygodniu...
Mathews91
Mathews91
  2 grudnia 2008

-Good morning. Can I help?
-I'd like to book ( book to książka, ma być chyba "Bough"? ...Chociaz być może jestem w błędzie, nie wykluczam xP ) four tickets for Madonna concert on 20th (Twentieth) December. Two adults and two children.
-Prices of seats nearby the stage is $60 for adults, $50 for children. Price of different seats is $40 for all.
-I'd like seats for $40.
-OK. That will be $160. Can I have your card number?
-Yes. 456575758
-What's the expiry date?
-31 December
-Can I have your address?
-Yes, its Washington Avenue 3rd. New York.
-Thanks. The tickets will be next week.
-OK. Thank you and good bye.

Tekst jest jak dla mnie odpowiedni, nie znam się jednak na gramatyce więc mogą tam być błędy, proszę zwrócić uwagę! /sprawdzić/poprawić. ;)

Cóż, ja miałem trochę inaczej a raczej wciąż mam, gdyż uczyłem się angielskiego przez ponad dziesięć lat od 6-cio latków, nimieckiego przez całe gimnazjum, wychodzi trzy, a w obecnej szkole mam mimo woli narzucony jako podstawowy niemiecki a dodatkowo rosyjski. Z czego więc matura? ;>

agu2nia
Posty: 86 (po ~89 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
agu2nia
  2 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Can I help?

How can i help you?
Aniunia47
Aniunia47
  3 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Can I help?

How can I help you?

Konto usunięte
Konto usunięte: 20 December

20th of December

Konto usunięte
Konto usunięte: (i tu mi coś podrzućcie ;)

Street Avenue 24, Liverpool
agoosiaaa
agoosiaaa
  3 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: sorki, zapomniałam napisać że to miało znaczyć że bilety będą wysłane za tydzień (w tym zadaniu były pewne wyznaczniki) czyli tak jak napisałaś będzie dobrze?

The tickets will be send next week.
Przynajmniej tak mi sie wydaje.
P000f
P000f
  3 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: The tickets will be next week.


to jest dobrze !!

tamto co napisalam z available to nie bylo do ciebie tylko poprawilam blad kolegi..
fyRytkaa
Posty: 1 (po ~96 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 11
fyRytkaa
  4 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Moja podstawówka i gimnazjum zrobiła mi wielką krzywdę... Nie miałam angola :/ a teraz nie daję rady... ehh...

Wow naprawde super Ci idzie... ja bym tak nie napisała chociaż siedze juz 2 rok w Londynie ;/
RAPER94
RAPER94
  5 grudnia 2008

-Good morning. Can I help you?
-I'd like to book four tickets for Madonna's concert on 20th December. For two adults and two children.
-Prices of seats nearby the stage is $60 for adults, $50 for children. Price of others seats is $40 for all.
-I'd like to get seats for $40.
-OK. That will be $160. Can you give me your card number?
-Yes, you can. It is 456575758.
-What's the expiry date?
-31 December
-Would you give me your address?
-Yes, it's Street Avenue 24, Liverpool
-Thanks. The tickets will be available next week.
-OK. Thank you very much.

chyba tak ... xDD

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.