oOoRealMeoOo
oOoRealMeoOo
  27 listopada 2008 (pierwszy post)

Tak, tak.. Jeszcze trochę pomęczę pytaniami o tej próbnej maturce ;)
W ogóle witam wszystkich :) :piwo: :piwo:

A więc kto pisze jutro maturę z biologii?

Ale mam też ważniejsze pytanie.. A raczej pewną wątpliwość.. Chciałabym dostać się do pewnej uczelni i już nawet wiem na jaki kierunek.. Niestety tam przelicznik punktowy z podstawowej biologii wynosi tylko 0,6 ... Na rozszerzeniu, normalnie 1.
Nie jestem pewna, czy zdam na maxa podstawę.. A szczerze mówiąc po przeliczeniu na pkt za maxa mam tylko 60 pkt :/ No jak dla mnie to mało.. A nóż mi się nie powiedzie i będę miała np. 60% z matury? To dopiero katastrofa..
Chciałabym byście napisali mi czy lepiej w tym przypadku pisać rozszerzenie - jeśli tak, to czy ona jest jakaś specjalnie trudna? czy lepiej jechać na tej podstawie i starać się o maxa..
Dodam, że chciałabym iść na dietetykę no i niestety nie wiem jakie są progi punktowe.. :/ Może ktoś wie?

Pozdrawiam :)
... Niezdecydowana -,-

smencik
smencik
  28 listopada 2008

Jak ktos sie czuje na silach, to pisze rozszerzenie proste.. A to czy sie oplacilo okaze sie dopiero przy rekrutacji :jezyk2: Ja w sumie wolalbym podstawe zdac na ok. 80+% niz rozszerzenie na 40-50... :and: Ale to tylko moje zdanie.

eLTechozaur
Posty: 68 (po ~138 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
eLTechozaur
  28 listopada 2008

Najlepiej poczytac o kierunku na ktory chce sie isc ;D i uczelni ;)

justisssia
justisssia
  28 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Chciałabym byście napisali mi czy lepiej w tym przypadku pisać rozszerzenie - jeśli tak, to czy ona jest jakaś specjalnie trudna? czy lepiej jechać na tej podstawie i starać się o maxa..

Ja Ci proponuję przejrzeć arkusze z lat ubiegłych, i porównaj sobie mniej więcej pytania z podstawy z pytaniami z rozszerzenia.
No, i porównaj wymagania na podstawę i rozszerzenie.
Bierzesz biologię jako obowiązkowy przedmiot?
oleczkaaa17
Posty: 74 (po ~100 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
oleczkaaa17
  28 listopada 2008

To miałam na mysli, więc moim zdaniem powinien byc jeden poziom,czyli rozszerzony i nie byłoby problemów:)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.