mati9024
mati9024
  23 listopada 2008 (pierwszy post)
Już za 3 dni matura próbna... właśnie... jak to jest u was przygotowujecie się jakoś specjalnie, czy olewka co będzie to będzie w końcu to próbna?
co zdajecie..?
oOoNiceGirl18xDoOo
oOoNiceGirl18xDoOo
  23 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Już za 3 dni matura próbna... właśnie... jak to jest u was przygotowujecie się jakoś specjalnie, czy olewka co będzie to będzie w końcu to próbna?

dokladnie . co bedzie to bedzie ^^ ; ).
aaPaulinka
aaPaulinka
  23 listopada 2008

dobra to jak ktoś pisze maturę z gery rozszerzonej z operonu, to niech da znać co było :P Może to samo w piątek dostaniemy ;]

olus50666
olus50666
  23 listopada 2008

Ja mam maturę z Operonu tj. 26- 28 listopada oraz z OKE 6-8 stycznia.
Piszę polski, angielski i biologię w podstawie oraz rozważam nad rozszerzeniem z geografii. Co do mojego obecnego toku nauki to jest on bardzo wolny, powodem jest lenistwo, ale trzeba być dobrej myśli. :)

aaPaulinka
aaPaulinka: dobra to jak ktoś pisze maturę z gery rozszerzonej z operonu, to niech da znać co było :P Może to samo w piątek dostaniemy ;]

Raczej wszyscy piszą to w tym samym dniu bo u mnie przedmioty dodatkowe również są w piątek ;)
aaPaulinka
aaPaulinka
  23 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Raczej wszyscy piszą to w tym samym dniu bo u mnie przedmioty dodatkowe również są w piątek ;)

hmm.... u mnie piszą tylko jednego dnia.... a co piszecie 26.11. i 27.11? :)
olus50666
olus50666
  23 listopada 2008
aaPaulinka
aaPaulinka: a co piszecie 26.11. i 27.11? :)

Tak piszemy trzy dni tj.:
środa: język polski
czwartek: języki obce
piątek: przedmioty obowiązkowe ;)
CattieBrie
Posty: 4511 (po ~66 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 10
CattieBrie
  23 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: piątek: przedmioty obowiązkowe ;)

a my moglismy wybrać co chcemy pisać..
dlatego zdecydowalam sie na gegre rozszerzona, a chemie podstawowa zdam w styczniu ;)
Perfect only in her imperfections.
aaPaulinka
aaPaulinka
  23 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak piszemy trzy dni tj.: środa: język polski czwartek: języki obce piątek: przedmioty obowiązkowe ;)

achaaa ale lipa :P już myślałam że będę miała odpowiedz xD
olus50666
olus50666
  23 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: dlatego zdecydowalam sie na gegre rozszerzona, a chemie podstawowa zdam w styczniu ;)

My również, zależy co podała dana osoba w deklaracji maturalnej. W moim przypadku jest to biologia w podstawie :).

aaPaulinka
aaPaulinka: już myślałam że będę miała odpowiedz xD

No niestety xD
siemensik1661
siemensik1661
  23 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Już za 3 dni matura próbna... właśnie... jak to jest u was przygotowujecie się jakoś specjalnie, czy olewka co będzie to będzie w końcu to próbna?
Polski i angielski olałam, może dzień wcześniej coś poczytam, ale z chemii powtarzam całość materiału od jakiegoś czasu. Niby to tylko próbna, ale jakoś tak głupio mi słabo napisać;) A w sobotę musimy iść do szkoły i będziemy jeszcze pisać przedmiot dodatkowy jeżeli ktoś takowy wybrał;/
Konto usunięte
Konto usunięte: co zdajecie..?
Polski, angielski(na podstawie) i chemię, biologię, fizykę(rozszerzenie)xD
Dorqa
Dorqa
  23 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Już za 3 dni matura próbna... właśnie... jak to jest u was przygotowujecie się jakoś specjalnie, czy olewka co będzie to będzie w końcu to próbna? co zdajecie..?

SWiesz mnie narazie czeka egz. gim. ale matura to matura..nawet probna jest wazna ;p bo sprawdzasz swoje miejetnosci itd. Ale zamiast tu pisac czy cos to powtarzaj sobie cos :)
MisiaV
MisiaV
  24 listopada 2008

Zdawałam dwa lata temu.
Matura ro bzdura ;]

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.