mati9024
mati9024
  23 listopada 2008 (pierwszy post)
Już za 3 dni matura próbna... właśnie... jak to jest u was przygotowujecie się jakoś specjalnie, czy olewka co będzie to będzie w końcu to próbna?
co zdajecie..?
mati9024
mati9024
  23 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: to sie ciesz. ja własnie ucze sie na jutrzejsza powtorke z romantyzmu, musialam napisac dwa przemowienia i nauczyc sie ich, wyglosze te, ktore wylosuje plus jutrzejszy sprawdzian z angielskiego i gegry.. i tak codziennie od 2 tygodni

a nas sor z anglika olał nie wiem czemu... ostatni tydzien przed matura poszedl na zwolnienie fajnie ;/
morela26
morela26
  23 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: mati9024

to wyluzuj troszke ;)) jesli nie ma czym sie przejmowac to lepiej tego nie robic ;))
mati9024
mati9024
  23 listopada 2008

@morela26:
Nom...
Zycze wszystkim powodzenia ! a teraz zmykam coś poczytać :P

Gitesgirl
Gitesgirl
  23 listopada 2008

Hmmm nio ja tez za 3 dni pisze maturke z angla gery (rozsze) i pola .... chcialam sie naucyzc ale chyba bedzie olewka bo jakos sie nie umiem zmobilizowac, a po drugie to tm nie jest za bardzo wazne tylko po to zeby zobaczyc jak wyglada matura, i czy sobie damy z danym poziomem rade, po to sa te probne nie warto sie przejmowac...... uczyc sie zaczynam dopiero po 100 dniówce poza korkami z angla to narazie sie obijam ;p pozdro dla maturzystów ;)

morela26
morela26
  23 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Gitesgirl

to chyba tak samo bedzie ze mna :P tez dopiero po 100dniowce zaczne ;]
WueRZet
WueRZet
  23 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte:

Olej to. Próbna jest robiona przede wszystkim po to, żeby pokazać Wam jak przebiega cała procedura matury, jak wyglądają arkusze itp.
Gitesgirl
Gitesgirl
  23 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Próbna jest robiona przede wszystkim po to, żeby pokazać Wam jak przebiega cała procedura matury, jak wyglądają arkusze itp.


Otóż to :) z poczatku sie bardzo zastanawialam ze w ogóle bede zakuwac ale teraz....... Leje na to ;p :rotfl:
vig89
vig89
  23 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Już za 3 dni matura próbna.

jak to za 3dni?? :woot: ja mam 6stycznia
Gitesgirl
Gitesgirl
  23 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: jak to za 3dni?? ja mam 6stycznia


Niektore szkoły maja za 3 dni bo maja z OPERONA, ty masz z tej calej komisji i jeszcze placic bedziecie musieli za to bo sobie to sami musicie zeskanować tzn. szkola i takie tam..... sie rozumie??:)
vig89
vig89
  23 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: sie rozumie??:)

sie rozumie ;]
Rosiczka00
Rosiczka00
  23 listopada 2008

wolałabym sobie drugi raz napisać maturkę ;(

a tak to czeka mnie sesja zimowa - i mięzy innymi egzamin z matmy :ninja: :wtf:

milutka1666
milutka1666
  23 listopada 2008

Ja zdaje matmę ale do tej próbnej podchodzę na luzie po co się zbyt stresować :)

aaPaulinka
aaPaulinka
  23 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Niektore szkoły maja za 3 dni bo maja z OPERONA, ty masz z tej calej komisji i jeszcze placic bedziecie musieli za to bo sobie to sami musicie zeskanować tzn. szkola i takie tam..... sie rozumie??:)

ja mam z Operonu a nie mam w środę tylko w piątek ;]
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  23 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Już za 3 dni matura próbna... właśnie... jak to jest u was przygotowujecie się jakoś specjalnie, czy olewka co będzie to będzie w końcu to próbna?

o ilę dobrze pamiętam nie przygotowywałem się do niej jakos specjalnie
...Ignorance is bliss...
Nivriti
Nivriti
  23 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: uż za 3 dni matura próbna... właśnie... jak to jest u was przygotowujecie się jakoś specjalnie, czy olewka co będzie to będzie w końcu to próbna? co zdajecie..?

Nie przygotowuje się specjalnie, przygotowywałam się całe liceum :)
Dzisiaj i jutro tylko poczytam sobie powtórki z epok.
Zdaje polski, niemiecki i historie :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.