blondynkaax3
blondynkaax3
  14 listopada 2008 (pierwszy post)
Jestem w 1 LO, ale już każą nam się zastanawiać nad wyborem studiów i przedmiotów, które będziemy zdawać na maturze. :and:
Jestem w klasie humanistycznej i chciałabym zdawać egzamin rozszerzony z WOS-u, podstawowy polski, angielski i matematykę (bo obowiązkowa :and:)...
Q1: Czy wystarczy 1 przedmiot rozszerzony zeby dostac się na studia? nauczyciele twierdzą że tak ale ja chcę się upewnić...
Q2:Na jakie studia mogę iść, żeby w przyszłości mieć dobry zawód, ciekawą pracę i w miarę dobre zarobki?
Zastanawiałam się nad dziennikarstwem, jednak słyszałam że te studia są beznadziejne i wszyscy mi odradzają. :and:
Może Wy mi coś doradzicie? ;D

__
Dodam, że nie interesują mnie studia związane z przedmiotami ścisłymi, bo do tego kompletnie się nie nadaję. :nie:
Rosiczka00
Rosiczka00
  14 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: to tez troche zależy od tego kto gdzie mieszka... w mojej okolicy jest na pewno nadmiar absolwentów resocjalizacji i marketingu i zarządzania..

biorąc pod uwagę całą Polskę to tak właśnie jest.
xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  14 listopada 2008
RexMundi
RexMundi: Ja to już mam za sobą i nie pamiętam by w ogóle coś mówili o studiach

z jednej strony Ci zazdroszczę z drugiej nie ;)
wspominają od czasu do czasu ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: bo już jest nadmiar studentów po typowych studiach humanistycznych ;-)

no wiem wiem. :and:
ale może to się jeszcze zmieni. :lol2:.
Rosiczka00
Rosiczka00
  14 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ale może to się jeszcze zmieni. .

na niekorzyść ;-DD
xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  14 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: na niekorzyść ;-DD

nie psuj mi humoru, proszę Cię. ;-)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.