Martaxx92xx
Martaxx92xx
  5 listopada 2008 (pierwszy post)
Ku:cenzura: rva co jeszcze moge zrobić żeby matka pozwoliła mi się przepisać do innego LO? ;/
Mogę wziąć papiery i sama się po prostu przenieść??
Bo ja dłużej nie chce do tej klasy w której jestem... ;/

A ona dalej przy swoim, mówi że sobie zmarnuje przyszłość i inne bezsensowne rzeczy. ....
arielosxD
Posty: 2452 (po ~75 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
arielosxD
  5 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Mogę wziąć papiery i sama się po prostu przenieść??

nie jestes pełnoletnia przychodzisz z rodzicem bierzesz papiery i idziesz do innej szkoly

Konto usunięte
Konto usunięte: to i tak mało, za moich czasów w gimnazjum były klasy aż do K

tez tak mialem w gimnazjum :mrgreen:
DYNAMI3
Posty: 5505 (po ~204 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
DYNAMI3
  5 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: sam jesteś nieobowiązkowy

LO nie jest obowiązkowe. obowiązkowa jest nauka do 18 roku życia, a obowiązek szkolny kończy się na gimnazjum. Wynika z tego, że uczyć się trzeba do momentu bycia pełnoletnim, ale nie ma obowiązku pójścia do liceum. Jak ktoś bardzo nie chce sie uczyc, moze sobie np. zafundować dwukrotne powtarzanie klasy w gimnazjum, przez co skończy gimnazjum w wieku 18 lat i nie będzie musiał nic robić dalej. Jeśli natomiast ktoś poszedł już do LO, a nie chce się uczyć dalej, to ma trochę prze$rane prawdę mówiąc - ewentualnie może spróbować iść do technikum. Albo po prostu przestać chodzić do LO, to - jak na moje - będzie się równało z brakiem otrzymania zaliczeń, ergo: nieotrzymaniem promocji do następnej klasy, co z kolei implikuje powtarzanie klasy i kolejny rok "z głowy".

:tak:
Martaxx92xx
Martaxx92xx
  5 listopada 2008
arielosxD
arielosxD: nie jestes pełnoletnia przychodzisz z rodzicem bierzesz papiery i idziesz do innej szkoly

tylkoze moja mama sie nie chce zgodzić na przeniesienie ;//
Kasiulka05
Posty: 4749 (po ~85 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Kasiulka05
  5 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: (w tej szkole jest tylko gimnazjum, ale sporo klas, bo aż do F w każdym przedziale wiekowym).

to ja w gimie miałam klas trzecich do L ;o
.
.jedyne co możesz zrobić teraz to jarać się moją zajebistością.
.
WueRZet
WueRZet
  5 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: sam jesteś nieobowiązkowy, do 18 roku życia musisz się uczyć, z tego co widzę to koleżanka ma 16 ;].

Liceum, a sama nauka to nie to samo :ninja:
baskas4
baskas4
  5 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: tylkoze moja mama sie nie chce zgodzić na przeniesienie ;//

i musisz zostać. I co to będzie?
Paulinka4xD
Paulinka4xD
  6 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Ku rva co jeszcze moge zrobić żeby matka pozwoliła mi się przepisać do innego LO? ;/ Mogę wziąć papiery i sama się po prostu przenieść?? Bo ja dłużej nie chce do tej klasy w której jestem... ;/ A ona dalej przy swoim, mówi że sobie zmarnuje przyszłość i inne bezsensowne rzeczy. ....


moj brat miał podobnie. Nie chciał chodzić bo mówił że sobie nie poradzi i chciał się przepisać. Na początku zawsze dostaje się takie baty, a później jesteś już przyzwyczajona.
Bdydal
Bdydal
  8 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: to i tak mało, za moich czasów w gimnazjum były klasy aż do K

moj brat w technikum chodzil do klasy P :mrgreen:
MisiaV
MisiaV
  8 listopada 2008

To Twój wybór, nie matki :tak:
Mozesz zabrac jesli chcesz

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.