Dorqa
Dorqa
  30 października 2008 (pierwszy post)

Kurde to jest nie do pojęcia. Nauczycieli po :cenzura:ło.
Na kazdy przedmiot trzeba nosic ksiazke bo jak nie to pala. A z ksiazek korzystamy na niektorych przedmiotach tyle co nic. Gdyby to jeszcze byly normalne ksiazki. Ale nieeeeeeee !! Odrazu musza byc wielkosci A4 i 200 kartek ;/
Kazdy nauczyciel uwaza ze jego przedmiot jest najwazniejszy. I to jest wk:cenzura:ce ze mamy to dzwigac. Nie wiem jak u was ale plecy moje i znajomych tak nap:cenzura:ają ze szok. A jak kiedy byl bunt ze nie bedziemy nosic ksiazek to jedyneczki i jeszcze sobie notowali ze sie buntujemy

Gdyby jeszcze mozna bylo miec jedna ksiazke na lawke i podzielic sie z sąsiadem ksiazkami ze ten nosi to tamten too, ale nieee k:cenzura:a nie mozna.

u was tez tak jest?

ciezkie macie plecaki ?

jakie konsekwencje jak nie nosicie wszystkich ksiazek ?

I jak mozna temu zaradzic ?

NieChceBycGrzeczna
NieChceBycGrzeczna
  31 października 2008
RexMundi
RexMundi: i czasami nosiłem w nim magnetowid

a ja bym już brała całe kino domowe xD hha .

Konto usunięte
Konto usunięte: u mnie w szkole można na szczęscie miec po jednym podręczniku na ławce....

mam to samo . ale czasami pożyczam od kogoś z klasy, albo z równoległej . U nas nie ma jedynek za nienoszenie podręczników, bo każdy nauczyciel w mojej sQl zdaje sobie sprawę,że mamy ciężkie plecaki . ;]
Deathbreaker
Deathbreaker
  31 października 2008
Dorqa
Dorqa: Kurde to jest nie do pojęcia. Nauczycieli po ło. Na kazdy przedmiot trzeba nosic ksiazke bo jak nie to pala. A z ksiazek korzystamy na niektorych przedmiotach tyle co nic. Gdyby to jeszcze byly normalne ksiazki. Ale nieeeeeeee !! Odrazu musza byc wielkosci A4 i 200 kartek ;/ Kazdy nauczyciel uwaza ze jego przedmiot jest najwazniejszy. I to jest wkce ze mamy to dzwigac. Nie wiem jak u was ale plecy moje i znajomych tak napają ze szok. A jak kiedy byl bunt ze nie bedziemy nosic ksiazek to jedyneczki i jeszcze sobie notowali ze sie buntujemy Gdyby jeszcze mozna bylo miec jedna ksiazke na lawke i podzielic sie z sąsiadem ksiazkami ze ten nosi to tamten too, ale nieee ka nie mozna. u was tez tak jest? ciezkie macie plecaki ? jakie konsekwencje jak nie nosicie wszystkich ksiazek ? I jak mozna temu zaradzic ?

Ja się z Tobą w pełni zgadzam... W szkołach powinny być szafki do których uczeń może włożyć podręczniki , buty itp. W niektórych szkołach wiem,że tak jest ,ale to rzadkość ,a powinno to być standardem aby w każdej szkole były szafki.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  31 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja bym już brała całe kino domowe xD hha .

każde pokolenia rządzi się swoimi prawami :tak:
za moich czasów..to było coś wspaniałego .. piątek wizyta w wypożyczalni z kumplami
kazdy wybierał jedne film ..w sumie 4-5 kaset VHS ..pakowałem magnetowid do plecaka i wyjazd z domu na całą noc do kumpli ..wspólny seans do rana

kurde to były czasy :and:
...Ignorance is bliss...
xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  31 października 2008
Dorqa
Dorqa: u was tez tak jest? ciezkie macie plecaki ? jakie konsekwencje jak nie nosicie wszystkich ksiazek ? I jak mozna temu zaradzic ?

nie.
tylko w środę. :ninja: :d
jeden.
niech rodzice poruszą ten temat na wywiadówce.:woot:

u mnie na niektórych przedmiotach (czyt, na większości)można nosić 1 książkę na ławkę.
jedynie do polskiego. historii nie ( to mam rozszerzone i dlatego)
oraz do książek językowych też musi być 1 na osobę.
NieChceBycGrzeczna
NieChceBycGrzeczna
  31 października 2008
RexMundi
RexMundi: kurde to były czasy

no piękne . w sumie to zazdrościć można :)
AnioLCiemnosci02
AnioLCiemnosci02
  31 października 2008
Dorqa
Dorqa: Gdyby jeszcze mozna bylo miec jedna ksiazke na lawke i podzielic sie z sąsiadem ksiazkami ze ten nosi to tamten too, ale nieee ka nie mozna.

u mnie tak jest właśnie.
ale nie na każdym przedmiocie.

Dorqa
Dorqa: ciezkie macie plecaki ?

czasami mam ciężki.
anulka92nysa
anulka92nysa
  31 października 2008

u nas wystarczy 1 ksaizka na lawke wiec nosze z kumpela na zmiane ale niekiedy tez mam ciezki pleca i dojdzie do tego stroj to mnie pleca bola ze masakra

xXxKoRzEn91xXx
xXxKoRzEn91xXx
  31 października 2008

Ja mam ten looz że mamy szafki w szkolę ;p

NieChceBycGrzeczna
NieChceBycGrzeczna
  31 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja mam ten looz że mamy szafki w szkolę ;p

to jesteście happy pewnie . u nas to chyba marzenie no ;/
HardcoreG
Posty: 63 (po ~81 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
HardcoreG
  31 października 2008

w torbie mam 2 zeszyty, a w kieszeni długopis :and:

NieChceBycGrzeczna
NieChceBycGrzeczna
  31 października 2008
HardcoreG
HardcoreG: w torbie mam 2 zeszyty, a w kieszeni długopis

to trzymaj w torbie :D mówię Ci :D
Kasiulka05
Posty: 4749 (po ~85 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Kasiulka05
  31 października 2008
Dorqa
Dorqa: u was tez tak jest? ciezkie macie plecaki ? jakie konsekwencje jak nie nosicie wszystkich ksiazek ?

no też. ale możemy mieć po jednej książce na ławkę.
torbę noszę. zależy. teraz w liceum już nie.
braki książek, jedynki etc ;p
.
.jedyne co możesz zrobić teraz to jarać się moją zajebistością.
.
TheBestDream
TheBestDream
  31 października 2008

hmm to ja wpadłam na genialny pomysł z koleżanką którą siedzę że raz ja nosze książkę od danego przedmiotu raz ona. i mamy lżejsze te plecaki .. bo u nas jest tak, że przynajmniej jedna książka na ławkę.
do tego dochodzą zeszyty do każdego przedmiotu
strój od WFu 2 razu w tygodniu
no i buty na zmianę ale je można np nieść w ręku ?
próbujmy ułatwiać sobie życie a nie utrudniać :)

MisiaV
MisiaV
  31 października 2008

Ja tam i tak nie nosiłam ich :)

xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  31 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja mam ten looz że mamy szafki w szkolę ;p

u nas miały być,ale zrezygnowaliśmy .
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.