Dorqa
Dorqa
  30 października 2008 (pierwszy post)

Kurde to jest nie do pojęcia. Nauczycieli po :cenzura:ło.
Na kazdy przedmiot trzeba nosic ksiazke bo jak nie to pala. A z ksiazek korzystamy na niektorych przedmiotach tyle co nic. Gdyby to jeszcze byly normalne ksiazki. Ale nieeeeeeee !! Odrazu musza byc wielkosci A4 i 200 kartek ;/
Kazdy nauczyciel uwaza ze jego przedmiot jest najwazniejszy. I to jest wk:cenzura:ce ze mamy to dzwigac. Nie wiem jak u was ale plecy moje i znajomych tak nap:cenzura:ają ze szok. A jak kiedy byl bunt ze nie bedziemy nosic ksiazek to jedyneczki i jeszcze sobie notowali ze sie buntujemy

Gdyby jeszcze mozna bylo miec jedna ksiazke na lawke i podzielic sie z sąsiadem ksiazkami ze ten nosi to tamten too, ale nieee k:cenzura:a nie mozna.

u was tez tak jest?

ciezkie macie plecaki ?

jakie konsekwencje jak nie nosicie wszystkich ksiazek ?

I jak mozna temu zaradzic ?

sobolesia14
sobolesia14
  30 października 2008

Mój plecak też jest ciężki. Do tego dochądzą buty na zmiane, mundurki i strój na wf..Wg mnie to juz lekka przesada

Dorqa
Dorqa
  30 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Mój plecak też jest ciężki. Do tego dochądzą buty na zmiane, mundurki i strój na wf..Wg mnie to juz lekka przesada

Witaj w klubie moj plecak zawiera :
- buty
- stroj od basenu pstroj, czepek, klapki, recznik]
- ksiazki mega wielkie i grube
- wf zwykly stroj [ale nie zawsze go trzeba nosic ..uff]
sobolesia14
sobolesia14
  30 października 2008
Dorqa
Dorqa: - buty - stroj od basenu pstroj, czepek, klapki, recznik] - ksiazki mega wielkie i grube - wf zwykly stroj [ale nie zawsze go trzeba nosic ..uff]

Na szczęcie w tym roku nie mam basenu.. A co do wf to jestem w klasie sportowej i mam wf codziennie więc strój musi być :/
kasiaf15
kasiaf15
  30 października 2008

u mnie w szkole można na szczęscie miec po jednym podręczniku na ławce....

ekscentryczna
ekscentryczna
  30 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: u mnie w szkole można na szczęscie miec po jednym podręczniku na ławce....

u mnie też.
seppukuX3
Posty: 3 (po ~416 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
seppukuX3
  30 października 2008

u mnie nie trzeba nosić książek do szkoły. Tylko od angielskiego, i czasami jakieś ćwiczenia xD

Paulinka4xD
Paulinka4xD
  30 października 2008
Dorqa
Dorqa: Odrazu musza byc wielkosci A4 i 200 kartek ;/


dlatego książkę noszę w kawałkach albo kartkach xD
ASIONnia
ASIONnia
  30 października 2008
Dorqa
Dorqa: Kurde to jest nie do pojęcia. Nauczycieli po ło. Na kazdy przedmiot trzeba nosic ksiazke bo jak nie to pala. A z ksiazek korzystamy na niektorych przedmiotach tyle co nic. Gdyby to jeszcze byly normalne ksiazki. Ale nieeeeeeee !! Odrazu musza byc wielkosci A4 i 200 kartek ;/ Kazdy nauczyciel uwaza ze jego przedmiot jest najwazniejszy. I to jest wkce ze mamy to dzwigac. Nie wiem jak u was ale plecy moje i znajomych tak napają ze szok. A jak kiedy byl bunt ze nie bedziemy nosic ksiazek to jedyneczki i jeszcze sobie notowali ze sie buntujemy Gdyby jeszcze mozna bylo miec jedna ksiazke na lawke i podzielic sie z sąsiadem ksiazkami ze ten nosi to tamten too, ale nieee ka nie mozna. u was tez tak jest? ciezkie macie plecaki ? jakie konsekwencje jak nie nosicie wszystkich ksiazek ? I jak mozna temu zaradzic ?


u mnie też tak jest :/
no co qrde... :/
nie mogliby uczyć bez podręczników i innych dupereli ? ;>
Raziel165
Posty: 2527 (po ~123 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
Raziel165
  30 października 2008
Dorqa
Dorqa: Gdyby jeszcze mozna bylo miec jedna ksiazke na lawke i podzielic sie z sąsiadem ksiazkami ze ten nosi to tamten too, ale nieee ka nie mozna.

U mnie w szkole nauczyciele tak pozwalali,nie wiem dlaczego u ciebie jest inaczej.Wzorowy uczeń będzie zawsze nosił komplet książek na zajęcia a inny przyniesie sam zeszyt ;P.Co do bólu pleców , raczej się za dużo nie wypowiem , gdyż nalezę do tej silniejszej płci i nie odczuwałem.Chyba ze masz kolegę który w drodze do szkoły może dźwigać za ciebie dodatkowe ciężar, na pewno pomoże koleżance w potrzebie ;p.
thomas893
thomas893
  30 października 2008
Dorqa
Dorqa: Kurde to jest nie do pojęcia. Nauczycieli po ło. Na kazdy przedmiot trzeba nosic ksiazke bo jak nie to pala. A z ksiazek korzystamy na niektorych przedmiotach tyle co nic. Gdyby to jeszcze byly normalne ksiazki. Ale nieeeeeeee !! Odrazu musza byc wielkosci A4 i 200 kartek ;/ Kazdy nauczyciel uwaza ze jego przedmiot jest najwazniejszy. I to jest wkce ze mamy to dzwigac. Nie wiem jak u was ale plecy moje i znajomych tak napają ze szok. A jak kiedy byl bunt ze nie bedziemy nosic ksiazek to jedyneczki i jeszcze sobie notowali ze sie buntujemy

po 1. po co te nerwy?
po 2. każdy chyba podczas swojej edukacji nosił sporo ważące plecaki

Dorqa
Dorqa: u was tez tak jest?

aktualnie nie xD

Dorqa
Dorqa: ciezkie macie plecaki ?

nie :mrgreen:

Dorqa
Dorqa: jakie konsekwencje jak nie nosicie wszystkich ksiazek ?

żadnych... nikt tego nie sprawdza :P
tzn. jedynym wyjątkiem jest polski... ale polski to już zupełnie inna historia :P

Dorqa
Dorqa: I jak mozna temu zaradzic ?

pogadajcie z nauczycielami, żeby się zgodzili na jedną książkę na ławkę ;]
asiulkap1991
asiulkap1991
  30 października 2008
Dorqa
Dorqa: u was tez tak jest?

nie =]

Dorqa
Dorqa: ciezkie macie plecaki ?

nie mam plecaka tylko torebke :P i jest leciutka...

Dorqa
Dorqa: jakie konsekwencje jak nie nosicie wszystkich ksiazek ?

zalezy z jakiego przedmiotu :P ale ja wogóle ksiazek nie nosze tylko pożyczam

Dorqa
Dorqa: I jak mozna temu zaradzic ?

porozmawiaj z wychowawca moze ci doradzi
morela26
morela26
  30 października 2008
Dorqa
Dorqa: Na kazdy przedmiot trzeba nosic ksiazke

kto musi ten musi...

Dorqa
Dorqa: u was tez tak jest? ciezkie macie plecaki ? jakie konsekwencje jak nie nosicie wszystkich ksiazek ?

Ja zadnych ksiazek nie nosze. W maturalnej klasie jestem, codziennie mam ze soba max 4 zeszyty. Ksiazki niby sa potrzebne na wiekszosc przedmiotow ale tak naprawde to dla mnie tylko na angielski. Na reszte nie nosze, zawsze znajdzie sie jakas wymowka, a poza tym tak rzadko z nich korzystamy ze bez sensu jest noszenie.

No i jeszcze w moim liceum na niektore przedmioty sa ksiazki w szkole.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  30 października 2008
Dorqa
Dorqa: u was tez tak jest?

nie nosze już książek

Dorqa
Dorqa: ciezkie macie plecaki ?

zdarzało się :tak:
dlatego kupiłem wieli plecak .. i czasami nosiłem w nim magnetowid

Dorqa
Dorqa: jakie konsekwencje jak nie nosicie wszystkich ksiazek ?

utrudnienia na lekcji .. ale ogólne nie było

Dorqa
Dorqa: I jak mozna temu zaradzic ?

dwa plecaki lub wózek
...Ignorance is bliss...
bartolinnn
bartolinnn
  31 października 2008

tez tez tak jest i to jest do d......... ale mus to mus zycie ciezkim bywa a szczególnie buda i te plecaki

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.