Martaxx92xx
Martaxx92xx
  29 października 2008 (pierwszy post)
W tym roku kończyłam gimnazjum i wybierałam sobie szkołę ponadgimnazjalną. Wybrałam LO, które jest w mojej dzielnicy, bo nie chciałam dojeżdżać i wg. mama mnie na tą szkołę namawiała bo sama do niej chodziła... Słyszałam też różne opinie, ludzie gadali jak to jest tam super i wg. ...
Teraz wiem, że popełniłam błąd zapisując się do tej szkoły...
Źle się czuję w nowej klasie, nie mam tam znajomych...
Na dodatek chciałam sie przepisać do liceum do miasta obok, gdzie mam znajomych, ale mama powiedziała że nie i koniec :ninja:
Nie powinna chyba decydować za mnie :and:
Co mam robić?! :and:
Nie chcę do końca szkoły chodzić do klasy z jakimiś dziwolągami... Nawet nie mam nawet sie do kogo tam odezwać ;/

xXxKoRzEn91xXx
xXxKoRzEn91xXx
  31 października 2008

Bo oni pewnie słuchają opery :P

justisssia
justisssia
  1 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie chcę do końca szkoły chodzić do klasy z jakimiś dziwolągami...

Chodzisz do szkoły dopiero dwa miesiące, i już uważasz wszystkich za dziwolągów?
Mogę się założyć, że nawet ich nie znasz .

Konto usunięte
Konto usunięte: awet nie mam nawet sie do kogo tam odezwać ;/

Może sama się zamykasz na ludzi ? -.-
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  1 listopada 2008

Szkola jets miejscem, gdzie trzeba sie uczyc, i w takim celu tam chodzisz, a znajomi sa tylko wspoltowarzyszami Twojej szkoljnej doli :P - z cala pewnoscia byloby Ci znacznie latwiej gdybys spojrzala na to w ten sposob :)

...ale fakt faktem klasa, w ktorej sie dobrze czuje jest rowniez wazna, bo z tymi ludzmi spedzasz spora czesc czasu... nic jednak nie rpzychodzi samo z siebie... Sprobuj sie dogadac z nowymi kolegami i koezankami, poczatki zawsze sa trudne...

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.