ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  28 października 2008 (pierwszy post)

Witam,
chciałbym spytać Was, czy stresujecie się w szkole?
jeśli tak,to dlaczego,na jakich przedmiotach i jakie są tego stresu objawy?

U mnie naprawdę było nieciekawie...bóle brzucha,nudności..a wszystko wywołane przez presję związaną ze szkołą...dużo tej nauki,nauczyciele niezbyt wyrozumiali a my tylko normalni ludzie jestesmy..

UkradlemCiKonto
UkradlemCiKonto
  28 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: wybrałem sobie technikum handlowe ,zawód handlowiec więc różnie może być.

witaj w klubie :ziober2:
XxLoveMeSweetiexX
XxLoveMeSweetiexX
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko przed niemolem ;p

to tak jak ja,i jeszcze przed chemią ... masakryczne są te przedmioty :zonk:
KaSiOoLkAa
KaSiOoLkAa
  29 października 2008

Stresowalam sie na chemii w gimnazjum, mimo ze w 3 klasie mialam ją tylko 1 w tygodniu, to gdy nadchodzila ta chemia myślalam ze umre. A wszystko dzieki mojej wspanialej pani ktora wyglądała jak chodząca smierc, mowila tak cicho ze nikt nie doslyszal a sprawdziany robila chyba na poziomie studentow, pozatym atmosfera na lekcji naprawde przyprawiala o dreszcze.
Za to w liceum mialam bardzo milą panią, fajnie tlumaczyla i mialam 4 na koniec, gdy w gim. ciesze sie ze w ogole zdalam :and: Takze Bardzo Duzo zalezy od nauczyla.

KaSiOoLkAa
KaSiOoLkAa
  29 października 2008

nauczyciela* :and:

dobryczowieczek
dobryczowieczek
  29 października 2008

Ja stresuję się tylko przed wywiadówką i na koniec roku.
Na początku roku szkolnego sobie lachę wykładam a potem są skutki picia wódki :)

kowall985
kowall985
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: A wszystko dzieki mojej wspanialej pani ktora wyglądała jak chodząca smierc, mowila tak cicho ze nikt nie doslyszal a sprawdziany robila chyba na poziomie studentow

to ty nie wiesz co to jest sesja :martuska: :ninja: xD. i beiganie z jednego zaliczenia na 2 bo jakis glupi dr albo profesor nie chcial przelozyc terminu zaliczenia :woot:
OrdinaryGirl69
OrdinaryGirl69
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: czy stresujecie się w szkole?

W Polsce, owszem.

Konto usunięte
Konto usunięte: jeśli tak,to dlaczego,na jakich przedmiotach i jakie są tego stresu objawy?

Na biologii, objawy? Żadne widoczne, po prostu się bałam, bo się nie nauczyłam a biologica była wredna. Ale cóż, za leniwa jestem by się uczyć z lekcji na lekcje, tymbardziej biologii.
I na matematyce, bo matematyczka miała humorki.
Ale takto to stres sama sobie zapewniałam lenistwem.
sebciQ
sebciQ
  30 października 2008

im bardziej bedziesz sie stresowal tym mniej powiesz bo bedziesz spięty xD
Najlepiej na luzzie ;D przeciez cie nie zabiją ;p

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.