Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  4 sierpnia 2019 (pierwszy post)

Wszystkie gry w jednym miejscu! Oczekiwane przez graczy :)
Co Nowego Roku są wydawane i oczekiwane nowe gry na platformy PS4/PC/XBOX/Nintendo Switch/ Plus niebawem na PlayStation5.
Wybierz platformę sprzętową, kategorię gry, tematykę gry oraz czy gra jest po czy przed premierą aby wyświetlić interesujące cię pozycje danej gry danego ROKU.
Tutaj możecie zamieszczać swoje oczekiwane Tytuły gier, filmiki z (YouTube) - Nie wolno zamieszczać linków do innych serwisów.
Można również wypowiadać się na temat danej gry, czego w niej brakuje, dlaczego ci się nie podoba/podoba itp.

Najbardziej oczekiwana przez mnie to.

1 - Cyberpunk 2077.
2 - Marvel's Avengers
3 - Crash Bandicoot 4: It’s About Time
HardStyled83ddd0a
Damian241
Damian241
  18 stycznia 2020

Dziecinna. W ostatniego Dragon Balla grałem z 10 lat temu na ps2 bodajże i już wtedy grając w to odnosiłem takie wrażenie że za stary już jestem na tego typu anime

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  18 stycznia 2020
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Damian241
Damian241: . W ostatniego Dragon Balla grałem z 10 lat temu na ps2 bodajże


To powinieneś zagrać w jakąś nową cześć :)
Tak było na PS2 "Butakai1/2/3. No i inne odsłony również.
Damian241
Damian241: Dziecinna.

Jest dużo gier dziecinnych, a przeważnie w takie gry, gra jak najwięcej osób.
HardStyled83ddd0a
Damian241
Damian241
  19 stycznia 2020

Ja nie gram. Bardziej wolę gry taktyczne, strzelanki gta 5 czasem zagram i to wsio

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  1 lutego 2020

Do mojej kolekcji dołącza dziś.


Czasem w Remastered jest lepiej zagrać niż w nowe nie udane tytuły.

HardStyled83ddd0a
Damian241
Damian241
  2 lutego 2020

Ja czekam na RESIDENT EVIL 3 REMAKE specjalnie dla tej gry kupiłem nowy komputer za 6000

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  2 lutego 2020
Damian241
Damian241: Ja czekam na RESIDENT EVIL 3 REMAKE

Również czekam na to.
HardStyled83ddd0a
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  3 lutego 2020

Dziś zakupiłem sobie grę taką.


Premiera była 30 Stycznia. Pobrałem wcześniej DEMO tej gry i po zagraniu go tak gra mi się spodobałą i postanowiłem zakupić :)

HardStyled83ddd0a
Mruczyslaw
Mruczyslaw
  3 lutego 2020

Na pewno w przyszłości wyjdą:
Days Gone 2
God of War 2
Poczekam.

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  3 lutego 2020
Mruczyslaw
Mruczyslaw: God of War 2


Było by super. Ale sądzą po zakończeniu "1" to myślę że będzie "2".
HardStyled83ddd0a
Mruczyslaw
Mruczyslaw
  3 lutego 2020
Owad
Owad: to myślę że będzie "2".

Days Gone miał ukryte zakończenie, po którym można wnioskować że można oczekiwać też drugiej części. Co do God of War czuję że szykuje się przynajmniej trylogia. Takie moje spostrzeżenie osobiste po końcówce gry, że być może Kratos zostanie zabity przez swojego syna.
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  3 lutego 2020
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Mruczyslaw
Mruczyslaw: Days Gone miał ukryte zakończenie, po którym można wnioskować że można oczekiwać też drugiej części.


Też tak uważam. Ogólnie myślałem że w Days Gone będzie rozprawienie się całkowicie z zombiakami, a chodziło o zabicie Generała, herbatkę miał chyba za mocna z czymś tam. Brat mi mówił że on miał też tego zarażonego gościa co helikopterem przylatywał, i mówił mi że ściągnął hełm i był w połowie zarażony ale to kontrolował, jak osobiście nie miałem takiego momentu, może dlatego że nie robiłem pobocznych misji.
Mruczyslaw
Mruczyslaw: Co do God of War czuję że szykuje się przynajmniej trylogia. Takie moje spostrzeżenie osobiste po końcówce gry, że być może Kratos zostanie zabity przez swojego syna.

W jedynce syn Kratosa nie pokazał jakie ma zdolności, coś z nim się działo i tylko tyle. Hmm nie sądzę żeby syn zabił Kratosa, stawiał bym na wiedźmę, może się mścić za syna. Druga opcja to dziwny sen Kratosa, przybycie Thora i 2 może być kontynuowana od tego momentu.
HardStyled83ddd0a
Mruczyslaw
Mruczyslaw
  3 lutego 2020
Owad
Owad: Hmm nie sądzę żeby syn zabił Kratosa

Pożyjemy zobaczymy? :) Czemu myślę że Atreus mógł by go zabić? Giganci nazwali go Lokim. Loki raczej był czarnym charakterem w mitologi nordyckiej. Może twórcy gry będą kombinować w tą stronę?
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  3 lutego 2020
Mruczyslaw
Mruczyslaw: Pożyjemy zobaczymy? :) Czemu myślę że Atreus mógł by go zabić? Giganci nazwali go Lokim. Loki raczej był czarnym charakterem w mitologi nordyckiej. Może twórcy gry będą kombinować w tą stronę?


No tak, pożyjemy zobaczymy. Fakt umknęło mi to "Loki" ale nadal stawiam na tą wiedźmę i Thora. Baldur też podostaję zagadką, Kratos go zabił ale wiedźma wzięła jego ciało i kto wie po co.
HardStyled83ddd0a
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  24 lutego 2020

Od dzisiaj pogram w to


Zobaczymy czy fajne.

HardStyled83ddd0a
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  28 lutego 2020
Owad
Owad: Zobaczymy czy fajne.

Fajna gra. Duże znaczenie ma podejmowanie decyzji tak jak w "Detroit: Become Human" i to ma duży wpływ na zakończenie fabuły :)
HardStyled83ddd0a