Hexa
Hexa
  21 marca 2014 (pierwszy post)

No cześć.Otóż mój laptop od pewnego czasu zachowuje się dziwnie. Ciężko mi to dokładnie opisać, ale spróbuję. Na początku myślałam, że to problem z myszką, bo kiedy klikam prawym przyciskiem na cokolwiek pojawia się menu i znika zanim cokolwiek zdążę zrobić. Czasami pomagało gdy równocześnie z kliknięciem przytrzymałam Shift ale problem pojawia się znowu i znowu. Już mi się tym rzygać chce. Poza tym od czasu do czasu, gdy pojawia się ten problem (bo nie trwa non stop) i próbuję uruchomić laptopa ponownie to przy uruchamianiu systemu piszczy i włącza się od nowa w nieskończoność. Do tego dochodzi jeszcze samoistne przełączanie okien przeglądarki internetowej kiedy mam otwarte kilka na raz i tego typu inne przygody. Resetowanie też niewiele pomaga... Nie wiem już co mam mu zrobić żeby działał normalnie.

Jeśli ktoś ma pojęcie na ten temat i ma ochotę powiedzieć mi jak mam uzdrowić swojego laptopa to będę bardzo wdzięczna. :)

Muoody
Muoody
  29 marca 2014

Hexa jesteś taka bogata, kup sobie nowy :D

Pafel
Posty: 309 (po ~132 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 41
Pafel
  31 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: ściągnij ten program zapisz go na dysku ce i tam uruchom kilka razy piknie komputer daj OK OK

Heh, pisałem wyżej na temat użycia combofix'a...
Konto usunięte
Konto usunięte: po takich skanowaniach po części powinno być wszystko ok

Po takich skanowaniach generowane są logi, które powinny zostać poddane analizie i na podstawie tego dalsze ewentualne działania, ale o tym to chyba Janusze bezpieczeństwa IT już nie wiedzą...

{y*x=40
{x+y=10:woot:

ZacnyUser2
ZacnyUser2
  1 kwietnia 2014
Pafel
Pafel: Janusze bezpieczeństwa IT

śmiechłem srogo z durni
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.