Hexa
Hexa
  21 marca 2014 (pierwszy post)

No cześć.Otóż mój laptop od pewnego czasu zachowuje się dziwnie. Ciężko mi to dokładnie opisać, ale spróbuję. Na początku myślałam, że to problem z myszką, bo kiedy klikam prawym przyciskiem na cokolwiek pojawia się menu i znika zanim cokolwiek zdążę zrobić. Czasami pomagało gdy równocześnie z kliknięciem przytrzymałam Shift ale problem pojawia się znowu i znowu. Już mi się tym rzygać chce. Poza tym od czasu do czasu, gdy pojawia się ten problem (bo nie trwa non stop) i próbuję uruchomić laptopa ponownie to przy uruchamianiu systemu piszczy i włącza się od nowa w nieskończoność. Do tego dochodzi jeszcze samoistne przełączanie okien przeglądarki internetowej kiedy mam otwarte kilka na raz i tego typu inne przygody. Resetowanie też niewiele pomaga... Nie wiem już co mam mu zrobić żeby działał normalnie.

Jeśli ktoś ma pojęcie na ten temat i ma ochotę powiedzieć mi jak mam uzdrowić swojego laptopa to będę bardzo wdzięczna. :)

Niereformowalny
Niereformowalny
  21 marca 2014

Skanowałaś czymkolwiek co nie nazywa się np Avast?:P

Hexa
Hexa
  21 marca 2014

Nie.

Niereformowalny
Niereformowalny
  21 marca 2014

ADW cleaner, combofix próbuj nieraz mi pomogły ;) + skan antywirem

Pafel
Posty: 309 (po ~132 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 41
Pafel
  21 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: combofix

Combofix to nie zabawka czy skaner, którego można użyć od tak, nie masz pojęcia o działaniu tego narzędzia - nie polecaj użycia, bo możesz narobić więcej szkody...
Jaki laptop, jaki system? Dokonywałaś jakichś zmian instalacja/deinstalacja? Jakieś BSOD'y czy samoistne restarty występowały?

{y*x=40
{x+y=10:woot:

Niereformowalny
Niereformowalny
  21 marca 2014
Pafel
Pafel: nie polecaj użycia, bo możesz narobić więcej szkody...


Może też od razu byc lekarstwem na różne odchylenia, ja u siebie wytaczam od razu najcięższe działa ;) kiedys jeszcze bawiłem sie w przywracanie systemu,ale z biegiem lat stwierdziłem, że to nie ma sensu a w razie
W. ewentualnych "szkód" istnieje format/c i dla każdego użytkownika nie powinien być to termin obcy.
Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 36
tomas
  23 marca 2014
Hexa
Hexa: to przy uruchamianiu systemu piszczy i włącza się od nowa w nieskończoność. Do tego dochodzi jeszcze samoistne przełączanie okien przeglądarki internetowej kiedy mam otwarte kilka na raz i tego typu inne przygody.

Laptop był może kiedyś zalany? Mi to wygląda na wine sprzętową :) klawiatura, np... W 1` kolejności jednak, jak koledzy radzą; skany ;)
Blue
Blue
  23 marca 2014

Napisz do mnie na skype, jakoś ogarniemy.

Hexa
Hexa
  23 marca 2014
Blue
Blue: Napisz do mnie na skype, jakoś ogarniemy.


Chętnie, tylko nie mogę się zalogować na skype, bo zanim dopiszę hasło do końca to mi je usuwa. :D
GRADEK83
GRADEK83
  25 marca 2014
Hexa
Hexa: No cześć.
ściągnij ten program zapisz go na dysku ce i tam uruchom kilka razy piknie komputer daj OK OK a jak zapyta czy instalować konsolę odzyskiwania daj na NIE i po około 50 etapach wyświetli ci raport o tym co znalazł i wykasował. Po tym zrestartuj komputer oczywiście jesli komputer masz zawirusowany program podczas działania sam może go zrestartować dopiero po wyświetleniu w dokumencie tekstowym wspomnianego raportu będzie koniec jego pracy. Dodatkowo warto uruchomić ten program i pod koniec skanowania dać USUŃ i program sam zrestartuje komputer po takich skanowaniach po części powinno być wszystko ok o ile to nie wina sprzętowa. Wymień baterie w myszce o ile masz myszkę a jak to touch pad to skanowanie na początek wystarczy.
Blue
Blue
  25 marca 2014

Luźno, już naprawiłem.

GRADEK83
GRADEK83
  25 marca 2014
Blue
Blue: Luźno, już naprawiłem.


Dobra robota temat zamykam ... czary mary JUŻ!
ZacnyUser2
ZacnyUser2
  25 marca 2014

No to może byście napisali o co chodziło, co?
Kiedyś się może komuś przydać...

Blue
Blue
  27 marca 2014

Brak antywira, generalnie syf.

ZacnyUser2
ZacnyUser2
  27 marca 2014

głupia hexa

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.