Mariolka
Posty: 13277 (po ~82 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 2022
Mariolka
  16 listopada 2013 (pierwszy post)

Cześć

Posiadam laptopa marki Toshiba C660 1x2. Mam możliwość oddania go mamie i w zamian kupienia Sony Vaio FIT E.
Czy warto go wymienić na ten model? A może jest coś innego godnego polecenia w podobnej cenie do Sonego?

PS
Zależy mi, żeby laptop był biały lub miał białe elementy - takie moje zboczenie. ;-)

DorixP, Ayane, Czeska, own, Veos, Marjolka, Mariolka

Sephiroth
Sephiroth
  18 listopada 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Ten ma trochę lepszą grafikę od sony vaio proponowanego przez Ciebie - to moje prywatne zdanie ale wolałbym lenovo zamiast sony.

2-4 fps? nie chce mi się szukać czy wszystkie 740 są w ddr3 czy sa jakieś z ddr5. 2gb niewiele jej da chyba ze do gta4
Konto usunięte
Konto usunięte: 600 zł by móc w pełni legalnie korzystać z laptopa to będzie to znacznie lepsza propozycja.

mniej. stoją 8:)
Piotrek
Piotrek
  18 listopada 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: malo mnie obchodzi oczko przy profilu. Proponuję trochę ogarnięcia w temacie, post wyżej podałem sprzęty z 740M bo to minimum dziś wydajność 720 jest średnio do zaakceptowania:)


Każdy ma swoje zdanie ja polecam ten laptop i zdania nie zmienię, mieści sie w cenie a i tak za te pieniądze dobrego sprzętu nie kupisz więc wg mnie to jest odpowiednia propozycja a co do oczka to nie ma ono w tym temacie żadnego znaczenia
SiedzeNaSwini
SiedzeNaSwini
  18 listopada 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: 2-4 fps? nie chce mi się szukać czy wszystkie 740 są w ddr3 czy sa jakieś z ddr5. 2gb niewiele jej da chyba ze do gta4
Post edytowałem - chodziło mi oczywiście o procesor a nie o grafikę. (;Najtańszy win8 jaki znalazłem na allegro na szybkiego kosztował 325 zł - to i tak sporo pieniędzy dołożonych (dopiero zauważyłem, że ten laptop co zaproponował Sephiroth nieznacznie przekracza budżet). Oczywiście jak budżet jest elastyczny to lepiej brać tego asusa z i5 i dołożyć do tego systemu z czasem, jak nie to coś z gf740m - tak czy siak super wydajności w grach nie będzie, ale przynajmniej będzie akceptowalnie. :P
Sephiroth
Sephiroth
  18 listopada 2013
Piotrek
Piotrek: a co do oczka to nie ma ono w tym temacie żadnego znaczenia
ma:) za jawne niezgadzanie sie z moderacją tego portalu widziałem różne kwiatki.
Piotrek
Piotrek: ja polecam ten laptop i zdania nie zmienię
w czym jest lepszy od proponowanego przez dziewczynę czy też tez przeze mnie? twój lepiej sprawdzi się w opisanych, przez autorkę scenariuszach?
Piotrek
Piotrek: a i tak za te pieniądze dobrego sprzętu nie kupisz
wydajny da radę. obsługiwanie 30-60 fps na średnio wysokich ustawieniach dla tegorocznych gier to jednak dużo, a różnica miedzy 720 a 740 to ponad 10 fps:) przy granicach wydajności to dużo:)
Konto usunięte
Konto usunięte: Post edytowałem - chodziło mi oczywiście o procesor a nie o grafikę
spoko:) nie zauważyłem:)
Konto usunięte
Konto usunięte: ;Najtańszy win8 jaki znalazłem na allegro na szybkiego kosztował 325 zł - to i tak sporo pieniędzy dołożonych (dopiero zauważyłem, że ten laptop co zaproponował Sephiroth nieznacznie przekracza budżet).
no niestety, ale moze dziewczyna ma znajomych którzy pomogą załatwić jej windowsa w normalniejszych cenach:)
Konto usunięte
Konto usunięte: (dopiero zauważyłem, że ten laptop co zaproponował Sephiroth nieznacznie przekracza budżet).
dałem dwie propozycje, nieznacznie bo sam uważam ze do gier lepiej nada się i5 z turbo boostem. +740m niż i3:)
Konto usunięte
Konto usunięte: tak czy siak super wydajności w grach nie będzie, ale przynajmniej będzie akceptowalnie. :P

po przesiadce z 315 będzie zachwycona:)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.