Alucard
Alucard
  24 sierpnia 2013 (pierwszy post)

Temat zbiorczy.
Kto gra? Jakie tytuły? Ktoś jedzie na plusie?

hapus91
hapus91
  27 sierpnia 2013

Cod4 :) stary a dobry i bf 3:)

Johnson
Johnson
  27 sierpnia 2013
reiu
reiu: wybierz sprzęt na którym wygodniej Ci grać :)


Wsumie tu nie chodzi o sprzet tylko o ten sam fakt ze jak wyjdzie BF4 na PC to zaraz lamusy z fpscheat'u beda syfic na BF4 az czlowiekowi sie odechce grac.. ;/ dlatego ze rozwiazaniem jest chyba grac na PS bo tam takich cyrkow nie bedzie.
reiu
Posty: 1449 (po ~301 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
reiu
  27 sierpnia 2013
Johnson
Johnson:

fakt, da się ten proceder zauważyć na pc
na ps takich rzeczy praktycznie nie ma, jedynie czasami pojawiają się asy, którzy wnikają w ściany wykorzystując różne glitche i bugi jak np. w B3 wnikanie w ściany na mapie Metro niedaleko flagi B ale jeśli nie grają na własnym serwerze to chwila moment dostają kicka i jest spokój.
Johnson
Johnson
  27 sierpnia 2013
reiu
reiu: fakt, da się ten proceder zauważyć na pc na ps takich rzeczy praktycznie nie ma, jedynie czasami pojawiają się asy, którzy wnikają w ściany wykorzystując różne glitche i bugi jak np. w B3 wnikanie w ściany na mapie Metro niedaleko flagi B ale jeśli nie grają na własnym serwerze to chwila moment dostają kicka i jest spokój.


A ciezko sie celuje w takich gierkach na PS?
asklas9
asklas9
  27 sierpnia 2013

do pobrania fifa 13 na telefon nowa wersja http://tinyfileshost.com/download/109528/VlMDZmY/1

Alucard
Alucard
  27 sierpnia 2013
Johnson
Johnson: A ciezko sie celuje w takich gierkach na PS?

Nie, najłatwiej nauczyć się używając wsparcia i jakiegoś rkma.
reiu
Posty: 1449 (po ~301 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
reiu
  28 sierpnia 2013
Johnson
Johnson: A ciezko sie celuje w takich gierkach na PS?

a to różnie bywa, mam kolegów, maniaków CS'a co nigdy wcześniej nie zagrywali na konsoli i dopiero przy ps3 mieli okazję pograć, niestety nie szło im to najlepiej ale z czasem wyrobili skilla, kwestia rozegrania kilku godzin i da się to ogarnąć ;)
Johnson
Johnson
  28 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie, najłatwiej nauczyć się używając wsparcia i jakiegoś rkma.


A co to rkm ? =D
reiu
reiu: a to różnie bywa, mam kolegów, maniaków CS'a co nigdy wcześniej nie zagrywali na konsoli i dopiero przy ps3 mieli okazję pograć, niestety nie szło im to najlepiej ale z czasem wyrobili skilla, kwestia rozegrania kilku godzin i da się to ogarnąć ;)


Na PS+ wlasnie jest taka gierka FPS i chyba tam sobie cos pocwicze przed BF4 ^^. Szkoda ze nie ma juz BF3 na PS+ :(
reiu
Posty: 1449 (po ~301 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
reiu
  28 sierpnia 2013
Johnson
Johnson: A co to rkm ? =D


na przykład:

plus prawie wszystkie bronie z pakietu jaki jest przypisany do żołnierza wsparcia

Johnson
Johnson: Szkoda ze nie ma juz BF3 na PS+ :(

fakt w PS+ brak B3, jest wersja cyfrowa ale cena za podstawkę większa niż ta którą dałem za preorder :P
Alucard
Alucard
  29 sierpnia 2013
Johnson
Johnson: A co to rkm ? =D

Ręczne karabiny maszynowe :P
Chyba żebyś zakupił Bordelands 2, to w co-opie byśmy grali i byś ogarną FPSa na padzie :D
Alucard
Alucard
  5 września 2013

Kto się łasi na GTAV?

Johnson
Johnson
  5 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Kto się łasi na GTAV?


Jak bedzie wyplata to kupie xD
thomas893
thomas893
  5 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Kto się łasi na GTAV?

Ja! :ziober2:
reiu
Posty: 1449 (po ~301 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
reiu
  5 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Kto się łasi na GTAV?


chętnie ale może później bo B4 + ps4 opróżniły mi moją skarbonkę
Alucard
Alucard
  8 września 2013

Jak tam?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.