Alucard
Alucard
  24 sierpnia 2013 (pierwszy post)

Temat zbiorczy.
Kto gra? Jakie tytuły? Ktoś jedzie na plusie?

Johnson
Johnson
  24 sierpnia 2013

A jakie sluchawki Bluetooth polecacie dla PS3? z mikrofonem najlepiej zeby sie komunikowac miedzy druzynami :D

Alucard
Alucard
  24 sierpnia 2013
Johnson
Johnson: No to rzeczywiscie sie oplaca. Poczytam dokladnie co i jak, bo widze fajne tytuly masz za tego suba. Jak w BF3 pykacie to moze jak wyjdzie BF4 to moze jakas grupe zalozyc i zbiorowo grac? ^^

Ja kupiłem kod na sieci za 165 złoty, opłaca się jak cholera.
Johnson
Johnson: Jak w BF3 pykacie to moze jak wyjdzie BF4 to moze jakas grupe zalozyc i zbiorowo grac? ^^

Trochę minie zanim kupię :P
LeonGrande
LeonGrande: Co do Fify to jeszcze nie potrafie grac ciezko mi przestawic sie z fify08 zupelnie inaczej sie gra :P trudniej :P

Mi właśnie też/
LeonGrande
LeonGrande: czytaem ze jakis abonament roczny jest, no i jak te gry dostajesz? sciagasz z serwa sony czy Ci wysylaja?

Kupujesz abonament i potem ściągasz co dodają w danym miesiącu, nawet wystarczy że grę dodasz do konta i możesz ściągnąć kiedy chcesz (na czas trwania abonamentu).
LeonGrande
LeonGrande: No ja w przyszlosci mam zamiar w sieci grac, o ile moje lacze jest odpowiednie - mam 2 mb czekam na wypłate i trzeba bedzie to sprawdzic : P

Jak kupisz ps plus masz drake za free. Tylko trochę ściągania będzie przy 2 mb.
Johnson
Johnson: A jakie sluchawki Bluetooth polecacie dla PS3? z mikrofonem najlepiej zeby sie komunikowac miedzy druzynami :D

Ja mam headsety ex-01 koszt 50 zł z kablem hmdi i nakładkami na l2 R2 za 90 zł.
Johnson
Johnson
  24 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja mam headsety ex-01 koszt 50 zł z kablem hmdi i nakładkami na l2 R2 za 90 zł.


No na allegro cos tam widzialem te headsety, chcialem tylko sie upewnic ^^ A co z tym? http://allegro.pl/speedlink-sluchawka-bluetooth-ps3-playstation-3-i3434748913.html myslisz ze sie nadaje?
Konto usunięte
Konto usunięte: Trochę minie zanim kupię :P

Wsumie do premiery jeszcze daleko ale warto juz zbierac na BF4 ^^.
Alucard
Alucard
  24 sierpnia 2013
Johnson
Johnson: myslisz ze sie nadaje?

Spoko, prawda jest taka że możesz nawet BT z tel podłączyć z braku laku.
Johnson
Johnson
  24 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Spoko, prawda jest taka że możesz nawet BT z tel podłączyć z braku laku.


Bo nigdy nie korzystalem z BT na PS3, i jak wyglada pozniej komunikacja w grze? trzeba jakas inna aplikacja do tego tez? Czy po prostu np jak odpale BF3 i w grze mozna spokojnie rozmawiac czy trzeba cos ustawic?
Alucard
Alucard
  24 sierpnia 2013
Johnson
Johnson: Bo nigdy nie korzystalem z BT na PS3, i jak wyglada pozniej komunikacja w grze? trzeba jakas inna aplikacja do tego tez? Czy po prostu np jak odpale BF3 i w grze mozna spokojnie rozmawiac czy trzeba cos ustawic?

W głównym menu na ps3 wybierasz ustawienia akcesoriów, tam urządzenia BT, dodajesz urządzenie z kodem 0000, potem w menu dźwięku ustawiasz urządzenie. Przy dołączeniu do każdej gry, urządzenie działa automatycznie.
Johnson
Johnson
  24 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: W głównym menu na ps3 wybierasz ustawienia akcesoriów, tam urządzenia BT, dodajesz urządzenie z kodem 0000, potem w menu dźwięku ustawiasz urządzenie. Przy dołączeniu do każdej gry, urządzenie działa automatycznie.


A w trakcie gry skad moge wiedziec czy ktos tez moze sobie rozmawiac?
szukajacyMilosci29
Posty: 119 (po ~133 znaków)
Reputacja: -11 | BluzgometrTM: 67
szukajacyMilosci29
  25 sierpnia 2013

tylko god of war 3 i wstąpienie

Alucard
Alucard
  25 sierpnia 2013
Johnson
Johnson: A w trakcie gry skad moge wiedziec czy ktos tez moze sobie rozmawiac?

większość słuchawek emituje światełka, moje mrugają niebieską diodą plus dużo gier ma małe ikonki głośników.
Alucard
Alucard
  25 sierpnia 2013

Borderlands 2 w następnym miesiącu planuje kupić :3

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  25 sierpnia 2013

Co tam Arek, jakies tytuły godne polecenia na ps3?
oczywko nie musza byc nowosci, bo taniej mozna je nabyc : P
wkurzajace ze nowosc na ps3 kosztuje 250 zl :ziober2:

Alucard
Alucard
  26 sierpnia 2013
LeonGrande
LeonGrande: Co tam Arek, jakies tytuły godne polecenia na ps3? oczywko nie musza byc nowosci, bo taniej mozna je nabyc : P wkurzajace ze nowosc na ps3 kosztuje 250 zl
Ja mam w Kato taki sklep że wymieniam gry lub daje starą i dopłacam do nowej.Na pewno seria uncharted godne polecenia, czekam na jakąś używkę w sklepie the last of us, boli mnie że taki potencjał jak boks jest marnowany, ostatni tytuł jest z 2011... Przecież to powinno wychodzić co rok, i to nie jedno wydanie a kilka. God of war mam też w planach, Mortal Kombat jest świetny ale nie wiem jak z grą przez sieć wygląda. Heavy Rain gra film, ponoć jedna z najlepszych fabuł. Sleeping Dogs świetna gra, jedna z moich ulubionych. Red Dead Redemption w klimat gta w czasach dzikiego zachodu. Trylogia Bioshocka, Batmany są świetne, Risen 2 fajny rpg w klimatach piratów. Co do padaki to nowe Medal of honor.
Ja w planach na następny miech mam właśnie Borderlands 2 i Tekken tag 2
reiu
Posty: 1449 (po ~301 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
reiu
  26 sierpnia 2013

obecnie mała przerwa od platynowania The Last of Us na rzecz powrotu do Battlefield 3
a tak ogólnie to oczekiwanie na B4 i ps4

Johnson
Johnson
  26 sierpnia 2013
reiu
reiu: a tak ogólnie to oczekiwanie na B4 i ps4


Wlasnie zastanawiam sie czy oplaca sie kupic BF4 na PC czy na PS
reiu
Posty: 1449 (po ~301 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
reiu
  26 sierpnia 2013
Johnson
Johnson: Wlasnie zastanawiam sie czy oplaca sie kupic BF4 na PC czy na PS

wybierz sprzęt na którym wygodniej Ci grać :)
ja swojego czasu na origin store zakupiłem w promocji B3 premium ale niestety lamię strasznie bo myszki ogarnąć nie potrafię a jedynie co to mi jazda czołgiem wychodzi,
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.