SiedzeNaSwini
SiedzeNaSwini
  24 sierpnia 2013 (pierwszy post)

Witam,

Poszukuję telefonu takiego jak w temacie, moje główne wymogi to jakość zdjęć, jakość muzyki, przyzwoity czas pracy na baterii, no i by był w miarę wydajny i na czasie (Windows Phone jest aktualizowany niezależnie od producenta, więc ostatni wymóg go nie dotyczy) (: Oczywiście, mówię o telefonach używanych. No i fajnie by się ekran nie rysował (Gorilla Glass lub inna warstwa ochronna)

Moje typy:
- HTC One s
- Lumia 720/820
- Samsung Advance / SGS2
- Xperia S
- LG L9

Oczywiście jestem otwarty na inne propozycje - ale nie Chińczyki (:

Johnson
Johnson
  25 sierpnia 2013

Xperia S lub SGS2

Dawiiido
Dawiiido
  25 sierpnia 2013

Nokia Lumia 820

BoZycietoHH
BoZycietoHH
  25 sierpnia 2013

Nokia Lumia 720, jest nieco droższy ale warto dołożyć te 100 czy 200 zł .

Cechy pozytywne:

-Wbudowana Bateria
-Duży wyświetlacz
-Windows Phone {nie ma żadnej mowy o przycinaniu, muleniu, chodzi jak szwajcarski zegarek} .
-Xbox Games { mnóstwo Darmowych Gier i aplikacji o dobrej grafice }.
-trwały {ostatnio spadł mi z dużej wysokości i pokulał się ze schodów , odbił się z 4,5 razy, nie ma nawet ryski } .
-Nokia music {mnóstwo darmowej muzyki- pełno różnego rodzajów muzyki }

i Dużo więcej , jestem zadowolony z tego telefonu i wiem że nie zamienie go na żaden inny . Polecam

SiedzeNaSwini
SiedzeNaSwini
  25 sierpnia 2013

Właśnie traktuję 720 i 820 na równi, ich zalety i wady się wzajemnie wykluczają. Jak jest z czasem pracy na baterii w przypadku tych telefonów?

Konto usunięte
Konto usunięte: Nokia Lumia 720, jest nieco droższy ale warto dołożyć te 100 czy 200 zł .


Używaną 720 dostanę do 800 zł (: Więc to nie stanowi problemu.
Dawiiido
Dawiiido
  25 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Właśnie traktuję 720 i 820 na równi, ich zalety i wady się wzajemnie wykluczają. Jak jest z czasem pracy na baterii w przypadku tych telefonów?


Konto usunięte
Konto usunięte: Używaną 720 dostanę do 800 zł (: Więc to nie stanowi problemu.


ale z allegro kupujesz
Dawiiido
Dawiiido
  25 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam, Poszukuję telefonu takiego jak w temacie, moje główne wymogi to jakość zdjęć, jakość muzyki, przyzwoity czas pracy na baterii, no i by był w miarę wydajny i na czasie (Windows Phone jest aktualizowany niezależnie od producenta, więc ostatni wymóg go nie dotyczy) (: Oczywiście, mówię o telefonach używanych. No i fajnie by się ekran nie rysował (Gorilla Glass lub inna warstwa ochronna) Moje typy: - HTC One s - Lumia 720/820 - Samsung Advance / SGS2 - Xperia S - LG L9 Oczywiście jestem otwarty na inne propozycje - ale nie Chińczyki (:


http://allegro.pl/black-nokia-lumia-510-navigacja-dodatki-gls-24h-i3479375799.html
Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 35
tomas
  25 sierpnia 2013

Mam nadzieję, że zanim zdecydujesz się na Lumie, lub cokolwiek z WP, zaznajomiłeś się z tym od strony praktycznej :) Raz się dałem namówić na WP..i to był tylko ten jeden raz :) Przyzwyczajony jestem do swobodnej personalizacji, co w przypadku Lumii wpędzało mnie w głęboką kur...depresję :) Co prawda była to Lumia 800 z WP 7.8, ale nie zmieniono do tej pory tam nic, co by chociaż na chwilę zastanawiało mnie nad tą platformą ;) Zależy, co kto lubi ;)

Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 35
tomas
  25 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: http://allegro.pl/black-nokia-lumia-510-navigacja-dodatki-gls-24h-i3479375799.html


Mam małą prośbę do Ciebie, Dawidku...nie odpowiadaj w tematach na chybił trafił, bo teraz przegiąłęś;..to 256 ram już razi w oczy..za 800zł to chyba w paczkach po 10 sztuk tego modelu ;>
SBP
SBP
  26 sierpnia 2013

Nokia lumia 820 osobiście wole firme Apple ale każdy to co lubi :D

SiedzeNaSwini
SiedzeNaSwini
  26 sierpnia 2013
tomas
tomas: Mam nadzieję, że zanim zdecydujesz się na Lumie, lub cokolwiek z WP, zaznajomiłeś się z tym od strony praktycznej :)


Jestem posiadaczem HTC Radar od października zeszłego roku (WP 7.8), więc coś tam wiem na temat tego systemu. (; Teraz moim jedynym systemem na laptopie jest linux, tak więc to się trochę gryzie (zune nie idzie, nawet przez wine - poza tym, nie ryzykowałbym aktualizacji telefonu w taki sposób). Lumia 720, czy 820 są kuszące, ale trochę odchodzą w cień z racji na system z którego korzystam. (:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nokia lumia 820 osobiście wole firme Apple ale każdy to co lubi :D

Zapomniałem dopisać iPhone 4 - ale nie wiem czy jest on dalej wart kupna - podkreślę, że w gry nie gram, przynajmniej na telefonie. Ale czy ten telefon nie wypada blado przy reszcie, bo swoje lata już ma. (:

Póki co, wg mnie najrozsądniejszym telefonem byłby HTC One S lub Xperia S. Tylko w przypadku HTC jest loteria na którą wersję trafię... (;
SBP
SBP
  26 sierpnia 2013

Ja tam bym kupiła htc lub iphone 4s lub wyżej ( było ogłoszenie za 800 sim lock niemiecki ;p )

Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 35
tomas
  27 sierpnia 2013

Kumpel wziął w Play Xperię S..rewelacja, jak dla mnie.

SiedzeNaSwini
SiedzeNaSwini
  27 sierpnia 2013

Owszem rewelacja - ale ma problemy z bateria przez noc potrafi wytrącić 30% gdyby nie to to byłby telefon idealny (;

Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 35
tomas
  1 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Owszem rewelacja - ale ma problemy z bateria przez noc potrafi wytrącić 30% gdyby nie to to byłby telefon idealny (;


Kupiłem Xperię L za 780-nówkę...wstępnie mogę napisać co nieco; bazując wcześniej na Samsungu Ace2, niewątpliwym atutem jest szybkość działania...przy wgranych tych samych aplikacjach wszystko działa na dotknięcie ;) Miałem wcześniej 2 Samsungi i głównie chciałem zmiany...wybrałem Xperię L ze wzgl. na wymagany przeze mnie Android, oraz minimalne wymagania co do płynności działania przy standardowych funkcjach chociażby, z zachowaniem rozsądnej ceny;) Jak dla mnie może być :) Mam zainstalowanego Fejsa, kilka aplikacji użytkowych (informacje, itp.) i działa mi to naprawdę płynnie w porównaniu do Ace 2 :) Co prawda bateria jest słabsza, aniżeli w Ace, ale mi akurat na tym za bardzo nie zalezy...mogę sobie pozwolic na codzienne ładowanie :) Jakość dzwięku jest zadowalająca, GorillaGlass nie wiem, jak wyglada w praktyce, jest dołączona w zestawie folia, więc od razu ją założyłem ;) Przeszkadza mi troszkę "kanciata" budowa...dłużej trzymając palcem u dołu, zaczyna mnie drażnić trochę...no i aparat nie jest taki zły względem S2, jak piszą w necie...siostra ma S2, więc mam porównanie ;)
Konto usunięte
Konto usunięte: bateria przez noc potrafi wytrącić 30% gdyby nie to to byłby telefon idealny (;

Tryb Stamina troszkę nowelizuje zużycie baterii...jak również odpowiednia personalizacja również pozwoli wydłużyć żywotność baterii :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.