Mandarino
Mandarino
  26 maja 2013 (pierwszy post)

Witam. chciałbym się dowiedzieć od was jaki monitoring polecacie najlepiej ?? który sie opłaca ?? otóż chce założyć na zewnątrz do monitorowania mienia :) i tu się chciałbym was poradzić kto się zna na tym i doradzi jak dobrać taki sprzęt :> dobry a tani :D pozdrawiam

Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 36
tomas
  26 maja 2013

Czy to mają być kamery IP, czy zwykła kamera przemysłowa? Kwota i oczekiwania.... ;)

Mandarino
Mandarino
  26 maja 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
tomas
tomas: Czy to mają być kamery IP, czy zwykła kamera przemysłowa? Kwota i oczekiwania.... ;)
Chodzi mi o zwykła kamerę przemysłową do monitorowania placu kwota no sprawdzałem na allegro to z takich jak wypatrzyłem cenowo 450zł jak na taki sprzęt to bardzo tanio ;P nie znam się zbyt dobrze dlatego wolę się doradzić. Oczekiwania no cóż żeby działała prawidłowo :D to chyba najważniejsze, pasuje mi monitorowanie pewnego palcu tak w granicach 20m od miejsca w którym bym monitorował :>
GRADEK83
GRADEK83
  3 czerwca 2013

za 450zł to ledwo na jedną kamerę starczy. Określ sobie pole monitoringu ile kamer i sposób rejestracji obiektu. No i rodzaj kamer obrotowe stałe dzień noc.

RexMundl
wpis jest ukryty
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.