Tomson8
Tomson8
  15 marca 2013 (pierwszy post)

hej
mówi sie ze avast jest bezpłatny ja zaistalowałem ten program zaledwie 4 miesiące temu mam tam konto jestem zarejestrowany i zobaczcie teraz jaki komunikat mi sie wyświetla

Immportant
Immportant
  17 marca 2013

Oryginalny system w dzisiejszych czasach to nie taki duży problem - większość maszyn dostaje go w standardzie - chyba, że ktoś sobie sam składa komputer... To no cóż. (;

Avast nie wiem w którą stronę teraz poszedł - ludzie narzekają na pochłanianie zasobów oraz blokowanie elementów pakietu Adobe (mi osobiście nigdy się to nie przytrafiło), ale mogę wam zagwarantować, jest możliwe napisanie aplikacji przez laika, która będzie wykonywała się w tle listowała wszystkie foldery z dysku logicznego np. D (co do partycji systemowej - nie jestem pewien jak UAC przepuszcza takie operacje - czy nie przepuszcza) i usunięcie/skopiowanie/wgląd do wszystkich danych. (; i żaden antywirus tego nie wykryje (pomijając te ściśle restrykcyjne).

Temat jaki darmowy antywirus jest najlepszy jest tematem rzeką - nigdy nie zostanie cokolwiek ustalone, bo wiele zależy od preferencji użytkownika. Ja jako osoba dość ogarniająca internety - nie chcę antywirusa który co 5 sekund będzie mi płakał, że ta strona może nie być dobra, a ta może być. Korzystam z MSE na tyle długo (to jest moja jedyna ochrona) by mu poniekąd zaufać. Ale osobie która jest naiwna, instaluje toolbary instalując aplikacje, wszystko akceptuje, to już bym tego nie polecił.

To tak jak dyskusja jaka dystrybucja linuksa jest najlepsza, jaka książka jest najlepsza, jaki samochód jest najlepszy. Bez podawania ścisłych kryteriów oceny i wymagań użytkownika.

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  17 marca 2013

oj tam oj tam

MuyBueno
MuyBueno
  19 marca 2013

Osobiście proponuję zmianę na Avirę (darmowa) albo NOD'a 32 lub cały pakiet Eset Smart Security(Płatny)
Nod to najlepszy antywir jakim się bawiłam.

Ohayoobaka
Ohayoobaka
  31 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: albo NOD'a 32 lub cały pakiet Eset Smart Security(Płatny) Nod to najlepszy antywir jakim się bawiłam.

ze wszystkich antywirusów jakie miałam eset najbardziej mi się spodobał,może dlatego ze nie jest on zbytnio skomplikowanym

poza tym na rynku jest mnóstwo oprogramowania, wersja próbna przeważnie jest na miesiąc wiec jak popróbujesz kilku to masz darmową ochronę na komputer co najmniej na rok;> teraz np testuje Pandę
pawciomistrz
pawciomistrz
  2 kwietnia 2013

avast free to kupujesz jest platny na rok wykupujesz czy na ileś czasu i ci wykrywa wszystko

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.