Tomson8
Tomson8
  15 marca 2013 (pierwszy post)

hej
mówi sie ze avast jest bezpłatny ja zaistalowałem ten program zaledwie 4 miesiące temu mam tam konto jestem zarejestrowany i zobaczcie teraz jaki komunikat mi sie wyświetla

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  15 marca 2013

w przypadku avasta to mozesz sie zarejestrowac normalnie na stronie i wtedy darmowy klucz ci przesylaja.,chociaz jak mozna uzywac avasta...

NicZaFriko
NicZaFriko
  15 marca 2013

A co polecasz zamiast avasta ?
z darmowych ofkors.

Immportant
Immportant
  15 marca 2013

Od kiedy Internet Security jest darmowy?

Ja korzystam z Microsoft Security Essentials i nie narzekam, ale pewnie znajdzie się setki osób które powiedzą, że to najgorsze oprogramowanie ever.

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  15 marca 2013

bez kitu,ale jezeli najprostszego trojana (4kb) wlasnej roboty nie wykryl,nie dziekuje. z darmowych? zdecydowanie avira antivirus. a jezeli za cos placic to za malwarebytes anti malware

Immportant
Immportant
  15 marca 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Praktycznie żaden antywirus nie wykryje - z prostej przyczyny. Nie znajduje się on w bazie. Sam się bawiłem w testowanie antywirusów własnymi aplikacjami. Sama platforma .NET umożliwia manipulację plikami na dysku - niekoniecznie zawsze pytając o uprawnienia. Niektóre tylko powiadamiają o tym, że dany proces w tle próbuje wysłać wiadomość czy wykonać połączenie pod danym portem X. Ale przeciętny użytkownik wtedy na ślepo klika zatwierdź (;
Jest strona na której są statystyki antywirusów - wszystkie te darmowe prezentują się niemalże tak samo - kwestia użytkownika który mu bardziej się podoba, albo ilość pochłanianych zasobów komputera. Ja lubię Microsoft Security Essentials - bo użytkownik może zapomnieć o jego istnieniu. (; Avast każdą aktualizację baz danych wirusów ogłasza tak jakby zwyciężył świat - czy każde wykrycia zagrożenia. (;
Co dla mnie jeszcze przemawia za mse? To że nie muszę się martwić - że zainstaluje mi coś czego nie chcę, żadnych toolbarów, żadnych super-pro-narzędzi, żadnych przypomnień - ej frajerze kup płatną wersję.

Najlepszym antywirusem jest sam użytkownik. Jesteś idiotą - złapiesz pełno wirusów. Ja od paru lat korzystałem z avasta - zawsze komputer czysty - tak samo już od dłuższego czasu jak korzystam z MSE (przynajmniej dwa lata) - komputer od czasu do czasu sprawdzę kompletem skanerów - jest czysto. (;

Niereformowalny
Niereformowalny
  15 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: avira

zasypane reklamami gówno;)

AVG 2013 z darmowych
pawciomistrz
pawciomistrz
  15 marca 2013

avasta wykupiłeś bo miałeś go na próbe czyli na okres próbny

NicZaFriko
NicZaFriko
  16 marca 2013

Pawcio milcz , Avast jako sam antywirus jest darmowy , ale pakiet zabezpieczajacy internet "Internet Security" jest płatny , i to on Ci sie skonczył nie sam avast . a avire mialem kiedys , nie dosc ze wali po ramie to podczas skanowania myslałem ze padne ze smiechu .
Sam wale z avasta i po aktualizacji jeszcze bardziej mi sie podoba , a uzywam go od paru ładnych lat i nigdy nie zdazył mi sie wirus na kompie.

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  16 marca 2013

avg 2013 to musisz miec maszyne bo to gówno bardzo duzo zasobow komputera zzera. no ale jak masz najnowszego kompa za 2 tysie to mozesz sobie pozwolic... wykrywalnosc avg i czas skanowania oraz tak samo w przypadku avasta nie powala na kolana.

Niereformowalny
Niereformowalny
  16 marca 2013

1.5 ramu procesor 1.8 i jakoś nie muła nie mam przez avg:)

SzaryChlopaczek
SzaryChlopaczek
  16 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja korzystam z Microsoft Security Essentials i nie narzekam, ale pewnie znajdzie się setki osób które powiedzą, że to najgorsze oprogramowanie ever.


tez bym polecil,ale on taki darmowy nie jest bo trzeba miec oryginalnego windowsa
Kombatant
Pafel
Posty: 309 (po ~132 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 41
Pafel
  16 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja korzystam z Microsoft Security Essentials i nie narzekam, ale pewnie znajdzie się setki osób które powiedzą, że to najgorsze oprogramowanie ever.

Kiedyś używałem, ale po przeprowadzonych testach, gdzie wykrywalność była na poziomie ~70% zrezygnowałem... dla porównania Kaspersky, Bitdefender czy clamav miały wykrywalność ponad 95%.
Konto usunięte
Konto usunięte: z darmowych? zdecydowanie avira antivirus.

Hm i instalowanie niechcianych dodatków scareware...
Konto usunięte
Konto usunięte: a jezeli za cos placic to za malwarebytes anti malware

Mbam nie jest typowym antywirusem i powinien być stosowany jako uzupełnienie.

{y*x=40
{x+y=10:woot:

Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 36
tomas
  16 marca 2013

Ja mam troszkę inną propozycję; na Allegro zakupić można za niespełna 20 parę złotych oryginalny klucz-licencję do Noda na 6 miesięcy :) Masz wtedy dobrego i oryginalnego antyvirusa :)

Konto usunięte
Konto usunięte: a korzystam z Microsoft Security Essentials i nie narzekam

Niewątpliwym atutem tego antyvirusa jest jego małożerność zasobów, ale dobrze jest posiadać do niego jakąś aplikację, która skanuje urządzenia zewnętrzne ;) Ja siebie mam różne programy...skończy się licencja, usuwam i instaluję coś nowego ;) mam przy tym wyłączone autouruchamianie a do zarządzania plikami używam total commandera :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.