BujajSieNaDwa91
Posty: 1431 (po ~140 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 24
BujajSieNaDwa91
  10 marca 2013 (pierwszy post)

Za każdym razem gdy gram w grę na facebook'u tj. Angry Birds wyłącza mi się laptop, od tak. Bateria zawsze była pełna...
Dodam, że w grę gram już od jakiegoś czasu, ale problem dopiero od wczoraj. Dziś się znów powtórzyła sytuacja..
podczas korzystania z laptopa działa wszystko normalnie, nie wyłącza mi się wcale. Nic się nie dzieje..

Co robić? wina gry?, ale tak nagle..hm?

Okazywanie miłości nie jest bezpieczne, a dążenie do intymności jest ryzykiem .

SzaryChlopaczek
SzaryChlopaczek
  12 marca 2013

temperatury troche wysokie zwlaszcza,ze mierzone byly w stanie spoczynku
podstawka zawsze cos da,ale najlepiej byloby go przeczyscic i wydmuchach

BujajSieNaDwa91
Posty: 1431 (po ~140 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 24
BujajSieNaDwa91
  12 marca 2013

no i to wygląda następująco..

Okazywanie miłości nie jest bezpieczne, a dążenie do intymności jest ryzykiem .

NicZaFriko
NicZaFriko
  12 marca 2013

Sory irytuje mnie takie coś , pomóżcie mi naprawić lapka, a jak kolega mówi że odkurzaczem przeczyscic to nie bo sie nie znam na komputerach, to tak jakby powiedzieć ze nie zalepisz plasterkiem rany na skorze bo sie nie znasz na medycynie.
Powiem CI tak , idz z lapkiem do serwisu komputerowego , daj im z 50 zł i przeczyszcza Ci lapka jak nowego a jak poprosisz zeby Ci go zaktualizowali i przeskanowali itp to pewnie tez nie odmówia . Tyle ode mnie w temacie. Nie znasz sie, nie chcesz sie nauczyc bo sie boisz to trzeba płacic.

BujajSieNaDwa91
Posty: 1431 (po ~140 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 24
BujajSieNaDwa91
  12 marca 2013

No wybacz, że jestem taka głupia. Nie jestem informatykiem, nie każdy zna się na kompach... naucz się, tak łatwo Ci mówić. Mnie irytuje fakt jak ludzie łatwo oceniają ludzi, nie uczę się tego bo mnie zwyczajnie informatyka nie interesuję. Wolę się zajmować czymś co lubię..
Zrobie Ci tą przyjemność i pójdę do serwisu...
Nie potrzebnie robiłeś mi łaskę i "pomagałeś".

Okazywanie miłości nie jest bezpieczne, a dążenie do intymności jest ryzykiem .

mariobosik
Posty: 14 (po ~274 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 24
mariobosik
  12 marca 2013

:)

SzaryChlopaczek
SzaryChlopaczek
  12 marca 2013

dysk wygląda ok o ile liczba sektorow niestablinych nie bedzie rosnac

Immportant
Immportant
  12 marca 2013
BujajSieNaDwa91
BujajSieNaDwa91: No wybacz, że jestem taka głupia. Nie jestem informatykiem, nie każdy zna się na kompach... naucz się, tak łatwo Ci mówić. Mnie irytuje fakt jak ludzie łatwo oceniają ludzi, nie uczę się tego bo mnie zwyczajnie informatyka nie interesuję. Wolę się zajmować czymś co lubię.. Zrobie Ci tą przyjemność i pójdę do serwisu... Nie potrzebnie robiłeś mi łaskę i "pomagałeś".


To trzeba mieć jakąś wiedzą informatyczną by zbliżyć rurkę do dziurki? ;>
mariobosik
Posty: 14 (po ~274 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 24
mariobosik
  12 marca 2013

ale to prawie nie pomaga, miałem kiedyś tak w przypadku hpka, musiałem rozebrać żeby kłębek kurzu wyciagnac z wiatraczka, bo zaden odkurzacz nie dał rady, więc to nie pomaga jak ma być dobrze zrobione ;)

BujajSieNaDwa91
Posty: 1431 (po ~140 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 24
BujajSieNaDwa91
  12 marca 2013

Immportant jesli sam sądzisz, że rurka pomoże to raczej jestes w grubym błędzie :)
proszę ze mnie nie kpić... jeśli chodzi o wiedzę informatyczną nie chodziło mi o odkurzacz. Proszę się wgłębić bardziej w temat..
Panu już podziękujemy :), gdyż nic mądrego nie wnosi do swojej odpowiedzi, nie udolnej zresztą.

Okazywanie miłości nie jest bezpieczne, a dążenie do intymności jest ryzykiem .

Immportant
Immportant
  12 marca 2013

Odkurzacz albo sprężone powietrze w puszce. Drogie nie jest, można spróbować przed oddaniem laptopa do serwisu. Tylko nie wstrząsaj puszką przed użyciem - trzymaj ja pionowo (nie do góry nogami) pary razy pryśnij w otwory wentylacyjne - jak to nic nie da, to w Twoim przypadku serwis. Nie ma co się bać - tym bardziej, że napisałaś w niezwykle uprzejmy sposób, że w przeciwieństwie do nas nie siedzisz 24h/dobę przy komputerze, więc te parę dni bez komputera nie powinny Ciebie zaboleć. (;

BujajSieNaDwa91
BujajSieNaDwa91: Immportant jesli sam sądzisz, że rurka pomoże to raczej jestes w grubym błędzie :)


Mi kiedyś pomogła. Później pomogło sprzężone powietrze. Ale możliwe, że jestem w błędzie i nie pamiętam własnej przeszłości (;
BujajSieNaDwa91
BujajSieNaDwa91: proszę ze mnie nie kpić... jeśli chodzi o wiedzę informatyczną nie chodziło mi o odkurzacz. Proszę się wgłębić bardziej w temat..


Tak się składa, że przeczytałem cały.
BujajSieNaDwa91
BujajSieNaDwa91: Panu już podziękujemy :), gdyż nic mądrego nie wnosi do swojej odpowiedzi, nie udolnej zresztą.

Każdego kto chce Ci pomóc (tak na prawdę traktujesz ludzi jako biointerfejs do wyszukiwarki) odsyłasz z kwitkiem, masz zły nastrój to nie wyładowuj go na forum. Dają Tobie na prawdę dobre rady, a Ty się napinasz, że ja nie jestem informatyczką - nie mogę nic z tym zrobić. Magicznie przez Internet nie jesteśmy w stanie rozwiązać takiego problemu.

Po specyfikacji Twojego laptopa wnioskuje, że to dość nowy sprzęt - ma zdecydowanie zbyt wysokie temperatury - w przypadkach wyższego obciążenia (np. animacje flash - czy gry) może temperatura przekraczać pewien ustalony przez producenta próg X i się resetuje. Oczywiście to nie musi być ten problem. Sama nie napisałaś czy resetuje się bez słowa - czy jest jakiś bluescreen. Na podstawie podanych przez Ciebie informacji to JEDYNY wniosek który może się nasunąć przeciętnemu użytkownikowi komputera.
pawciomistrz
pawciomistrz
  13 marca 2013

temperatura chłodzenia w laptopie ma nie przekraczać 36.6 bo jak bedzie 37. cos stopni to wymieniasz płyte czy coś

SzaryChlopaczek
SzaryChlopaczek
  13 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: temperatura chłodzenia w laptopie ma nie przekraczać 36.6 bo jak bedzie 37. cos stopni to wymieniasz płyte czy coś


smiechlem z idioty
mariobosik
Posty: 14 (po ~274 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 24
mariobosik
  13 marca 2013

hehe, nawet chinski dysk nie stopi sie w 37. stopni, ale dobrze że kolega tak myśli pewnie trzyma laptopa w lodówce

BujajSieNaDwa91
Posty: 1431 (po ~140 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 24
BujajSieNaDwa91
  13 marca 2013

to ja ta płyte zmieniałabym kilkakrotnie na to wychodzi, chyba że ktoś mi wymieniał tylko Ja o tym nie wiem co jest jednak nie możliwe.

Okazywanie miłości nie jest bezpieczne, a dążenie do intymności jest ryzykiem .

pawciomistrz
pawciomistrz
  13 marca 2013

ja miałem nagrzaną i musiałem podkładką chłodzącą chodzić

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.