Patriotaa
Patriotaa
  5 marca 2013 (pierwszy post)
http://allegro.pl/i9300-tv-wifi-pl-menu-bez-simlocka-wys-24h-gratis-i3075016177.html
Jest to podróba Galaxy s3.Mam pytanie czy ktoś miał doczynienia z nim? Czy szybko pada dotyk? Czy ten model chinszczyzny pozwoli mi na kilkumiesieczną zabawe?
MuyBueno
MuyBueno
  12 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: taka tańsza alternatywa HTC :)

Ale herezje ...
OpenYourBeer
OpenYourBeer
  13 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale herezje ...

Nie wydaje mi się, żeby ten telefon aż tak tragicznie wypadał przy htc
http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/6747/4651/0/0/
Z tego co widzę, użytkownik chce używać chińskiej podróby na javie dlatego zasugerowałam ten model - z racji jego niskiej ceny.
ZbawcaCzatu
ZbawcaCzatu
  13 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wydaje mi się, żeby ten telefon aż tak tragicznie wypadał przy htc

Telefon niezły, aczkolwiek do htc mu wiele brakuje - przede wszystkim RAM, rozdzielczości wyświetlacza, grafiki oraz qwerty (:zakochany:). Co do chińszczyzny: częste awarie spowodowane lichym montażem(w 3 rozkładanych egzemplarzach "made in china'' podzespoły wyglądały jak wyczarowane lutownicą tranzystorową), wymienione wi-fi często nie istnieje, bądź w komplecie z nieziemską chińską przeglądarką nie spełni swojej roli. Poza tym problemy z głośnikami, zasięgiem, niepełny język polski(jw), mikroskopijna pamięć wewnętrzna, gwarancja PRODUCENTA(do zrealizowania zapewne w Azji). Polecam coś taniego na androidzie na początek, np: motorola defy. Jeżeli nie musi to być systemowiec, a chcesz coś z dobrym ekranem dotykowym zainteresuj się samsungiem jet, lg arena i masą innych tanich sprzętów sprawdzonych producentów. Wspomniany prestigio będzie miał niestety problem chińskich kolegów - brak jakiegokolwiek wsparcia w serwisach:)
Martin
Posty: 75 (po ~573 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 6
Martin
  15 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: MuyBueno: Ale herezje ... Nie wydaje mi się, żeby ten telefon aż tak tragicznie wypadał przy htc http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/6747/4651/0/0/ Z tego co widzę, użytkownik chce używać chińskiej podróby na javie dlatego zasugerowałam ten model - z racji jego niskiej ceny.


tragicznie to mało powiedziane, wszystko ten telefon ma gorsze niż htc... ekran, pamięć ram, pamięć wbudowana, procesor, gpu, aparat/kamera, jeśli wierzyć mgsm, to i komunikacja leży(brak hspa+ i hsupa, to drugie trochę dziwne, gdyż hsdpa jest, brak obsługi 3G na częstotliwości 900MHz)

ziew...

MuyBueno
MuyBueno
  16 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: MuyBueno: Ale herezje ... Nie wydaje mi się, żeby ten telefon aż tak tragicznie wypadał przy htc .

Bardziej to chodziło mi o to,że telefony HTC są na tyle tanie,że nie potrzebują alternatyw,Oprócz One X'a ,który 'trochę' kosztuje no i oczywiście tego co ma wyjść One.A te chińskie podróbki nie są godne polecenia-żadnego.
OpenYourBeer
OpenYourBeer
  17 marca 2013

Oj tam czepiacie się bo jesteście facety i się znacie bardziej na technologi niż kobieta :D
Ale szczerze uważam, że lepszym rozwiązaniem jest ten telefon niż ta chińska podróba.

ZbawcaCzatu
ZbawcaCzatu
  17 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Oj tam czepiacie się bo jesteście facety i się znacie bardziej na technologi niż kobieta :D

Ja nic nie wiem, jestem tu nowy :-3
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale szczerze uważam, że lepszym rozwiązaniem jest ten telefon niż ta chińska podróba.

:piwo:
Immportant
Immportant
  18 marca 2013

Chińskie podróbki często nie przetrwają ciężkiej próby rozpakowania sprzętu. (:
Co do telefonów z androidem - Sony Ericsson wypuścił ostatnio fajną serię - każdy znajdzie coś dla siebie w danym przedziale cenowym. (: Jak masz kupić chińczyka - to lepiej kup nokie e52, przynajmniej na baterii będzie długo trzymać :D

ZbawcaCzatu
ZbawcaCzatu
  19 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Sony Ericsson wypuścił ostatnio fajną serię


Ta firma nie istnieje już od 1,5 roku, ciekawe newsy :lol:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.