Patriotaa
Patriotaa
  5 marca 2013 (pierwszy post)
http://allegro.pl/i9300-tv-wifi-pl-menu-bez-simlocka-wys-24h-gratis-i3075016177.html
Jest to podróba Galaxy s3.Mam pytanie czy ktoś miał doczynienia z nim? Czy szybko pada dotyk? Czy ten model chinszczyzny pozwoli mi na kilkumiesieczną zabawe?
oOZyxak0o
oOZyxak0o
  5 marca 2013

warto

Patriotaa
Patriotaa
  5 marca 2013

Ale sie dowiedziałem:)

Jacek80
Jacek80
  5 marca 2013

znowu jakaś chińszczyzna... i znowu zaczną się z nią problemym, bo to ani mmsów pewnie nie wyśle, a to jakiś program nie będzie działał, a to jeszcze tapety nie da rady zmienić... było tu dużo takich tematów
chińskiemu bublowi mówię NIE :D

NicZaFriko
NicZaFriko
  5 marca 2013

oo kuźwa 38 zł to chińczyki to są po 120zł podróby których ledwo co da sie uzywac a za 40 zł hahahha , to przecież kalkulator z wyświetlacze nic więcej.

znajduch
znajduch
  5 marca 2013
http://www.youtube.com/watch?v=MFIZSMzAiwI
;]
Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 35
tomas
  6 marca 2013

Miałem kiedyś podróbę C905; menu przetłumaczone po spartacku, brak obsługi europejskich standardów (kodowanie znaków, etc.) przez co napisanie zwykłego sms`a było nielada wyczynem. Nie wiem, jak w tym modelu się sprawa przedstawia, natomiast ja tych chińskich podróbek nie chcę już na oczy widzieć :)

OpenYourBeer
OpenYourBeer
  6 marca 2013

Dla mnie ten telefon wygląda na jednorazowy. Telefon jest na javie, więc niewiele ma ze smartphone :P To taki samsung J700 z dotykowym wyświetlaczem i fifirifi :D

helenka814
helenka814
  6 marca 2013

chińszczyzna ? eej.. bez przesady, nie lepiej te pieniadze wydac inaczej? w bardziej racjonalny sposób ;p?
to nie tylko 40 zł..jest jeszcze przesyłka 120zł... nie wiem czy tak na raz moze na dwa wydałabym prawie 200zł... decyzja i tak nalezy do Ciebie ; p

Jacek80
Jacek80
  6 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: .jest jeszcze przesyłka 120zł..

faktycznie :D za tą kwotę to wysyłka jest chyba prosto z Chin :D
NoChybaNieee
Posty: 4 (po ~215 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 363
NoChybaNieee
  6 marca 2013

jak widzę w telefonach "TV" to aż mi ziemniaki w piwnicy gniją... tanie chińskie buble... znajomy nabył popularną chińską "NOKLE" w desperacji, a teraz dotyk jest praktycznie..., albo i nie ma. a jak coś trzaśnie to na śmietnik taki "fonik" idzie, bo nikt tego nie będzie chciał serwisować.

w akcie desperacji wolałbym nokie 3310 niż "to" :D

Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 35
tomas
  7 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: za tą kwotę to wysyłka jest chyba prosto z Chin :D


Zgadza się Jacku..i czekanie w nieskończoność na przesyłkę ;)
Konto usunięte
Konto usunięte: w akcie desperacji wolałbym nokie 3310 niż "to" :D


Nie no...poza niemożnością pisania sms i bardzo małym oczekiwaniom; (dzwonić, odbierać, dual sim) może być spoko :D Moja podróba C905 miała w całości wagę obudowy 3310 ;) i nie przesadzam tutaj; te zabawki są mega lekkie ;)
OpenYourBeer
OpenYourBeer
  8 marca 2013

Na rynku jest tani telefon, za 400zł można kupić posiada dual sim, taka tańsza alternatywa HTC :)
http://www.mgsm.pl/pl/katalog/prestigio/multiphone3500duo/Prestigio-MultiPhone-3500-DUO.html
Sama taki posiadam i jestem z niego cholernie zadowolona, ponieważ pomimo delikatnego wyglądu jest cholernie wytrzymały. Wielokrotne upadki nie spowodowały uszkodzeń :)
Tutaj brak informacji jest na temat Hotspot WiFi, radia, stopera i przelicznika walut, ale zapewniam, że wszystko posiada :)
Myślę, że jeśli chcesz oszczędzać to możesz mieć bajerancki telefon za niewielkie pieniądze, nie baw się w tanią chińszczyznę :P

Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 35
tomas
  9 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: aka tańsza alternatywa HTC :)


Którego HTC?
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.mgsm.pl/pl/katalog/prestigio/multiphone3500duo/Prestigio-MultiPhone-3500-DUO.html Sama taki posiadam i jestem z niego cholernie zadowolona,

Tutaj punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Miałem niegdyś Galaxy Ace; naładowałem go aplikacjami i uzywałęm do "wszystkiego" praktycznie. Wkurzałem się niezmiernie,..zamuły, zawieszki, itp. Sprzedałem go więc koleżance, wcześniej robiąc mu hard reset...koleżanka kupiła go w zamiarze przekonania się do dotykowego wyswietlacza...nie wgrywa za dużo, tylko dzwoni i pisze...dla Niej telefon cud ;) Pomijając już wszystko za i przeciw; przestrzegam przed kupowaniem tanich podróbek. Co z tego, ze kupisz alternatywę smartphona, która tak naprawdę wizualnie się prezentuje dobrze...
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.mgsm.pl/pl/katalog/prestigio/multiphone3500duo/Prestigio-MultiPhone-3500-DUO.html


Co do samego modelu; 256mb ram przy androidzie? Stanowczo za mało do sprawnego działania podstawowych funkcji; a co dopiero w myśli rozwijania się w najmniejszy sposób z tym systemem....
OpenYourBeer
OpenYourBeer
  10 marca 2013
tomas
tomas:

Telefon służy mi do wszystkiego, od pisania i dzwonienia po nawigację i sudoku na wucecie :D
Pisząc o tym telefonie, miałam na myśli to, że bardziej byłby użyteczny niż ta chińszczyzna. Ogólnie prestigio posiada dobrej jakości tablety, dlatego kupiłam ten telefon. Jestem tylko kobietą, to oczywiste, że nie wykorzystam telefonu tak jak facet :) W każdym razie myślę, że dla niego będzie wystarczający :)
Ktoś kiedyś porównywał mi go do htc desire z :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.