OnaJestJakNarkotyk
OnaJestJakNarkotyk
  4 lutego 2013 (pierwszy post)

Zastanawiam się nad kupnem iPhone'a 4s (ewentualnie 5) albo Samsung Galaxy s3..
Na razie posiadam Samsunga galaxy s2 i bardzo sobie go chwale, natomiast na co dzień nigdy nie miałam do czynienia z iPhone'm.
Co polecacie? Który jest lepszy?

O udzielanie się proszę osoby, które miały do czynienia z oboma telefonami i są w stanie stwierdzić, który jest lepszy..

johnson
johnson
  6 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: ktory telefon? no zdecydowanie moge przyznac,ze nokia 3310,chociaz sony ericsson k800i tez

To sa najstarsze ciegly na swiecie, my tutaj piszemy o nowoczesnych smartfonach z innym calkiem design'em. Nie porownuj nowoczesne smartfony do nokii 3310.
TlPS
Posty: 892 (po ~103 znaków)
Reputacja: -15 | BluzgometrTM: 38
TlPS
  6 lutego 2013

Akurat nie miałam doczynienia z samsungiem galaxy s3 ale mój facet ma galaxy note 2, prawie to samo. Bardzo sobie chwali ale android nie jest dla mnie.
Posiadalam iphony od początku ich wyjścia, 2g, 3GS, 4 i teraz od niedawna iphone 5.
Nie mogę wyobrazić sobie przejścia na android więc już chyba zostanę wierna jablku.
Jeśli posiadasz już s2 to przejście na s3 nie będzie dla ciebie wielkim szokiem, jedyne co to s3 jest większy. Ale jeśli nie boisz sie zmiany jak najbardziej polecam iphone 5. Wyglada bardzo dobrze w bieli, jest lekki i zwinny. Ma wszystko czego potrzebuje. Aplikacje tez są lepiej dopracowane i nie potrzeba żadnych programów antywirusowych ze wzgledu na to ze iOS jest zamkniętym systemem operacyjnym.

Na twoim miejscu zadalabym sobie kilka pytań:
Do czego najczęściej używasz telefonu?
Czy zależy ci na tym jak będzie wyglądał, czy ma być lekki?
Czy nie przeszkadza ci klasyczny wygląd systemu operacyjnego i mało opcji integrowania w niego? Tzn zmieniać kolor czcionki, kolor ikonek itd

Na twoim miejscu nie bralabym pod uwagę 4s ze względu na to ze ma on szkło z obu stron co robi go mniej wytrzymalszym na upadki+ jest o wiele cięższy niż 5.

Szczerość to najpiękniejsza forma głupoty.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.