czytowazne1
czytowazne1
  9 grudnia 2011 (pierwszy post)

co jest lepsze do wybielania zebow paski czy zele? stosowal ktos? ktore polecacie a ktorych nie? jesli mozna to nazwy prosze :)

Adidasowa
Adidasowa
  9 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no ja muszę mieć 3 minimum pasty .. na samym końcu biorę tą o bardzo mocno miętowym zapachu XD

To ty jesteś bardziej przewrażliwiona na punkcie zębów niż ja, a myślałam, że to niemożliwe :rotfl:
SoDope
SoDope
  9 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Po prostu czasami z nudów myję zęby .. to takie moje zboczenie jak czytanie gazety siedząc na klopie..

ostatnio skończyła mi się pasta do zębów o taka

i u mnie w mieście nie było ....

ale za to na Mikołaja kupiłam sobie dwie inne pasty i jestem happy :crylol:
Adidasowa
Adidasowa
  9 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Po prostu czasami z nudów myję zęby .. to takie moje zboczenie jak czytanie gazety siedząc na klopie..

Nigdy nie siedzę na klopie tyle żeby mieć czas na czytanie gazety tam :rotfl: ja tam przebywam 2-3 minuty xD

Konto usunięte
Konto usunięte: ostatnio skończyła mi się pasta do zębów o taka i u mnie w mieście nie było .... ale za to na Mikołaja kupiłam sobie dwie inne pasty i jestem happy

Podziwiam Cie :rotfl:
SoDope
SoDope
  9 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

no uważam, że każdy powinien mieć swoje hobby :crylol:

XD
Adidasowa
Adidasowa
  9 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no uważam, że każdy powinien mieć swoje hobby XD

Ale zastanawia mnie to czytanie na klopie gazet :woot: co można w tym klopie tak długo robić żeby gazety czytac?:D Rodzić chyba tylko :rotfl:
SoDope
SoDope
  9 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Wiesz ... - znalazłam sposób na to zazwyczaj jak nic nie zabiore ze soba do łazienki to posiadówa się przedłuża a tak to od razu mam za sobą.. :crylol: a gazeta dalej się czyta :crylol:
Adidasowa
Adidasowa
  9 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiesz ... - znalazłam sposób na to zazwyczaj jak nic nie zabiore ze soba do łazienki to posiadówa się przedłuża a tak to od razu mam za sobą.. a gazeta dalej się czyta

Chyba muszę to wypróbować, ciekawe zajęcie :mrgreen:
SoDope
SoDope
  9 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

tam przynajmniej masz spokój .. :D
Adidasowa
Adidasowa
  9 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tam przynajmniej masz spokój .. :D


padłam na cycki :rotfl:
luk7
luk7
  9 grudnia 2011

nasienie męskie.

kasey00
kasey00
  10 grudnia 2011
czytowazne1
czytowazne1: co jest lepsze do wybielania zebow paski czy zele?

Stosowałam zarówno

jak i
.

Efekt zauważalny był po obu produktach ale u mnie zdecydowanie wygrały paski blend-a-med. Zęby były bielsze a kuracja krótsza niż z nakładkami z białej perły (paski-7dni, perła- kilka tyg). Z założonymi paskami można dosyć swobodnie rozmawiać, ogólnie w użytkowaniu są łatwiejsze i wygodniejsze. Minusem może być pojawiająca się nadwrażliwość (nie pamiętam jak to było w przypadku perły).
czytowazne1
czytowazne1
  10 grudnia 2011

nikt wiecej nie uzywal?

Adidasowa
Adidasowa
  11 grudnia 2011
czytowazne1
czytowazne1: nikt wiecej nie uzywal?

może zapytaj dentystę?
czytowazne1
czytowazne1
  12 grudnia 2011

moja dentystka woli zebym u niej wybielil:/

Babsy
Babsy
  12 grudnia 2011
czytowazne1
czytowazne1: moja dentystka woli zebym u niej wybielil:/

poza tym ze chce cie naciac na kase, efekt bedzie bardziej spektakularny niz po domowym wybielaniu:) juz samo usuniecie kamienia podobniez duzo daje.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.