czytowazne1
czytowazne1
  9 grudnia 2011 (pierwszy post)

co jest lepsze do wybielania zebow paski czy zele? stosowal ktos? ktore polecacie a ktorych nie? jesli mozna to nazwy prosze :)

SoDope
SoDope
  9 grudnia 2011
czytowazne1
czytowazne1:

moja siostra używała białej perły ..
i bardzo sobie chwali ..

faktycznie jej wybieliło bo widziałam efekt.
czytowazne1
czytowazne1
  9 grudnia 2011

ale pasty czy zalu z bialej perly?

SoDope
SoDope
  9 grudnia 2011
czytowazne1
czytowazne1: czy zalu z bialej perly?

żel.

w zestawie masz dwie nakładki i żel.
czytowazne1
czytowazne1
  9 grudnia 2011

a nie wiesz ile kosztuje bo w aptece widzialem zel ale tylko w pendzelku bez zadnych nakladek

SoDope
SoDope
  9 grudnia 2011
czytowazne1
czytowazne1: a nie wiesz ile kosztuje bo w aptece widzialem zel ale tylko w pendzelku bez zadnych nakladek


Możliwe, że po prostu osobno jest do kupienia pasta do zębów, żel do zębów a osobno cały zestaw do wybielania.

Moja siostra kupiła na allegro bo w aptece było dużo drożej.

dokładnie to jest ten tutaj o
http://allegro.pl/biala-perla-system-zel-wybielajacy-promocja-i1960625346.html
Adidasowa
Adidasowa
  9 grudnia 2011

Nie jestem za sposobami wybielania zębów, bo musisz co jakiś czas robić to systematycznie. Bo jak przestaniesz to zęby jak stracą ten bielutki kolorek to potem stają się dwa razy bardziej wyblakłe niż były przed zabiegiem.:and:

czytowazne1
czytowazne1
  9 grudnia 2011

ale ja nie chce robic tak bialego ze az razi po oczach tylko troche rozjasnic paskami lub zelami a to roznica, wiele osob ich uzywa i nie widze nigdzie opinii ze jak przestali uzywac to zrobily sie jeszcze bardziej brzydkie zeby

SoDope
SoDope
  9 grudnia 2011
czytowazne1
czytowazne1:

jezeli pijesz kawe czy jakiekolwiek napoje typu pepsi cola .. to zęby i tak wrócą do dawnego koloru.
Adidasowa
Adidasowa
  9 grudnia 2011
czytowazne1
czytowazne1: ale ja nie chce robic tak bialego ze az razi po oczach tylko troche rozjasnic paskami lub zelami a to roznica, wiele osob ich uzywa i nie widze nigdzie opinii ze jak przestali uzywac to zrobily sie jeszcze bardziej brzydkie zeby

no ja też nie miałam na myśli takiego białego że aż razi :rotfl: po prostu słyszałam, że wszelkiego rodzaju wiebielania zębów im tak naprawdę szkodzą bo niszczą szkliwo.

Konto usunięte
Konto usunięte: jezeli pijesz kawe czy jakiekolwiek napoje typu pepsi cola .. to zęby i tak wrócą do dawnego koloru.

jeżeli będzie jeść lub pić produkty barwiące.
monikamonisia20
monikamonisia20
  9 grudnia 2011

stosowałam białą perłe te paski. i powiem, że efekt był super, ale zę by potem strasznie bolą;(

Adidasowa
Adidasowa
  9 grudnia 2011

Chciałam sobie wybielić u dentysty, ale on mi odradził, ze względu na to, że bardzo zniszcze sobie szkliwo i płytkę.
Ograniczam się do past:

lub:

SoDope
SoDope
  9 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Chciałam sobie wybielić u dentysty, ale on mi odradził, ze względu na to, że bardzo zniszcze sobie szkliwo i płytkę.


to jakby usłyszał, że ja myje zęby za każdym razem 3 innymi pasta mi to by dopiero mi to odradził :crylol:
Adidasowa
Adidasowa
  9 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to jakby usłyszał, że ja myje zęby za każdym razem 3 innymi pasta mi to by dopiero mi to odradził

O_O ja to mam jedną ulubioną aż mi się skończy. Jedna z tych dwóch i kupuję je na zmiane, raz ta, raz ta :mrgreen:
SoDope
SoDope
  9 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

no ja muszę mieć 3 minimum pasty .. na samym końcu biorę tą o bardzo mocno miętowym zapachu XD
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.