Adidasowa
Adidasowa
  5 grudnia 2011 (pierwszy post)

Mam małe pytanie.Otóż zawsze rano podczas szybkiego wstawania z łóżka robi mi się ciemno przed oczami i muszę szybko usiąść, bo inaczej bym upadła. Nie mam pojęcia czym to ejst spowodowane, ale mam tak od dłuższego czasu. Jakoś nie miałam chęci wybrania się do lekarza jako że dałby mi pewnie skierowanie na badania do szpitala więc wolalam sobie odpuścić z racji, że nie lubię szpitali. Ale sytuacja zmieniła się gdy w ubiegły piątek wstając szybko pobiegłam do łazienki, zaraz za drzwiami zemdlałam. Więc postanowiłam wybrać się do lekarza pierwszego kontaktu. Dostałam skierowanie na badania krwi i moczu. Rad nie rad trzeba było iść :and: Ale lekarz powiedział mi, że to może być anemia. No i właśnie:
Q: To poważna choroba?
Q: Czymś konkretnym się objawia?
Q: Jak się to leczy?
Q: Ile to trwa?
Q: W ogóle czy jest możliwe z takimi objawami, abym miała anemię? (dodam, że mój lekarz pierwszego kontaktu nie należy do wykwalifikowanych osób w swoim zawodzie, jest tyyko po to jak jakaś stara babcia przyjdzie wypisać jakiś lek, obojętnie jaki, albo jak 14stki i 15stki przylezą po zwolnienie z Wfu)
Tyle.

Adidasowa
Adidasowa
  6 grudnia 2011

Dziękuję za rady, spostrzeżenia i opinie. Temat można zamknąc, bo mam wyniki badań, ale prawdopodobnie dopiero w piątek będę miała czas jechać do lekarza żeby mi dokładnie powiedział co jest ;)
Dzięki. :bye:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.