naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  4 grudnia 2011 (pierwszy post)
Hej ; )

1) Czy w sklepach zaczęły się już wyprzedaże kolekcji jesienno-zimowych ? Czy na razie takie o 10-20 zł ? Jeśli tak, to w jakich sklepach i jakie ceny ? Słyszałam, że w New Yorkerze już są spore wyprzedaże, to prawda ? Chodzi mi głównie o spodnie ; )

2) Kupiłyście sobie coś fajnego na wyprzedażach kolekcji jesień-zima w tym roku ? Albo polujecie jeszcze na coś ?

Pozdrawiam wszystkich, Natalka :bye:

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

pijana
pijana
  5 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a jakie kosmetyki masz w swoim tk maxxie? bo kurde w warszawskich takie ścierwo, że nie wiem. jedyne co jest to właśnie lakiery opi i raz widziałam jedną maseczkę clarins.

Najwięcej jest angielskich, Baylis&Harding i tym podobne, ale dużo jest Tigi, Calvina Kleina, perfumy Agent Provocateur, Britney Spears, Diesel, ostatnio były nawet Versace. Biotherm, L'oreal (nawet farby do włosów), Rimmel, Maybelline, Wella, Garnier, Smashbox, Stila... Co się trafi, ale jest całkiem nieźle. Najbardziej mnie bawi np. balsam do ust Biotherm, opisany bodajże jako "krem do twarzy". Jak go przecenią jeszcze bardziej (obecnie 47 zł), a nikt go nie chapnie, to kupię.
Karola
Karola
  5 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w Housie/Croppie są takie 'akcje' średnio 3-4 razy w roku

ja nigdy trafić nie mogę -.-
Kasjopejka
Kasjopejka
  8 grudnia 2011

Ja sobie polubiłam profil Blue City na fejsbuku bo tam mają codziennie happy hour w różnych sklepach, dzięki temu kupiłam niedawno buty za połowę ceny i zapisałam się na darmowy makijaż
warto też szukać na fejsbuku konkursów bo można wygrać kupony na zakupy :)

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  9 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja sobie polubiłam profil Blue City na fejsbuku bo tam mają codziennie happy hour w różnych sklepach, dzięki temu kupiłam niedawno buty za połowę ceny i zapisałam się na darmowy makijaż warto też szukać na fejsbuku konkursów bo można wygrać kupony na zakupy :)

Jak ja nawet facebooka nie mam :rotfl:

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  11 grudnia 2011
naaats
naaats: 2) Kupiłyście sobie coś fajnego na wyprzedażach kolekcji jesień-zima w tym roku ? Albo polujecie jeszcze na coś ?

W tym roku jeszcze nie. Te rzeczy, ktore chcialam kupilam po normlanych cenach.
Czekam jedynie, az przecenia kozaki w Martensie, mam jedne upatrzone ;P
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
madzia2143
madzia2143
  11 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a sobie polubiłam profil Blue City na fejsbuku bo tam mają codziennie happy hour w różnych sklepach

dotyczy to tez sprzedaży internetowej?
Kasjopejka
Kasjopejka
  12 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kasjopejka:a sobie polubiłam profil Blue City na fejsbuku bo tam mają codziennie happy hour w różnych sklepach dotyczy to tez sprzedaży internetowej?


wydaje mi się że sklepów stacjonarnych które są w Blue City, po prostu robiąc zakupy w sklepie w którym tego dna jest happy hour trzeba podać hasło z facebooka i wtedy dostaje się rabat
np. dziś są zapisy w drogerii Douglas na bezpłatne makijaże :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.