naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  4 grudnia 2011 (pierwszy post)
Hej ; )

1) Czy w sklepach zaczęły się już wyprzedaże kolekcji jesienno-zimowych ? Czy na razie takie o 10-20 zł ? Jeśli tak, to w jakich sklepach i jakie ceny ? Słyszałam, że w New Yorkerze już są spore wyprzedaże, to prawda ? Chodzi mi głównie o spodnie ; )

2) Kupiłyście sobie coś fajnego na wyprzedażach kolekcji jesień-zima w tym roku ? Albo polujecie jeszcze na coś ?

Pozdrawiam wszystkich, Natalka :bye:

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Succubus
Succubus
  5 grudnia 2011
naaats
naaats: Kupiłyście sobie coś fajnego na wyprzedażach kolekcji jesień-zima w tym roku ? Albo polujecie jeszcze na coś ?

Nie, ja mam swoje ulubione sklepy internetowe i jak są tam promocje to korzystam.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  5 grudnia 2011
naaats
naaats: 1) Czy w sklepach zaczęły się już wyprzedaże kolekcji jesienno-zimowych ? Czy na razie takie o 10-20 zł ? Jeśli tak, to w jakich sklepach i jakie ceny ? Słyszałam, że w New Yorkerze już są spore wyprzedaże, to prawda ? Chodzi mi głównie o spodnie ; )


U mnie sa teraz promocje swiateczne. Wyprzedaze zaczna sie po swietach i pozniej bedzie masakra w styczniu, wszystko 80% off. Bede siedziec w domu, nienawidze tlumow i szturchania sie na zakupach ;)

naaats
naaats: 2) Kupiłyście sobie coś fajnego na wyprzedażach kolekcji jesień-zima w tym roku ? Albo polujecie jeszcze na coś ?


Nie wiem... Jakos mi wszystko jedno, to znaczy nie czekam specjalnie na wyprzedaze. Wiadomo jednak, ze jak cos wylapie, to jestem mega zadowolona :D Nic jednak na sile.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  5 grudnia 2011

W sumie to po chwili zastanowienia sie, to polujemy na telewizor Led 3D. Musimy tylko sprzedac ten co mamy teraz. Kupilismy go w zeszlym roku rowniez na wyprzedazy poswiatecznej, ale juz jest dla nas za maly i nie ma 3D :ninja:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Karola
Karola
  5 grudnia 2011

w Housie coś podobno było że po iluś tam zakupionych rzeczach - jedna po złotówce, pewna nie jestem ale obiło mi się o uszy.

SoDope
SoDope
  5 grudnia 2011
naaats
naaats:

W mojej ocenie nie ma jeszcze przecen.

Przeceny zaczną się moim zdaniem krótko przed świętami i potrwają do około 2 tygodnia stycznia.

I mam nadzieje, że tak będzie (w tamtym roku tak było) to wybiorę się w tym czasie do Wrocławia/Poznania na 'wyprzedaże' :crylol:

Potem kolejne przeceny są w lutym a w marcu już w sklepach są osobne wieszaki z przeceną.
SoDope
SoDope
  5 grudnia 2011
Karola
Karola: w Housie coś podobno było że po iluś tam zakupionych rzeczach - jedna po złotówce, pewna nie jestem ale obiło mi się o uszy.

w Housie/Croppie są takie 'akcje' średnio 3-4 razy w roku :D
Adidasowa
Adidasowa
  5 grudnia 2011
naaats
naaats: 1) Czy w sklepach zaczęły się już wyprzedaże kolekcji jesienno-zimowych ? Czy na razie takie o 10-20 zł ? Jeśli tak, to w jakich sklepach i jakie ceny ? Słyszałam, że w New Yorkerze już są spore wyprzedaże, to prawda ? Chodzi mi głównie o spodnie ; ) 2) Kupiłyście sobie coś fajnego na wyprzedażach kolekcji jesień-zima w tym roku ? Albo polujecie jeszcze na coś ?

Nie buszowałam jeszcze po sklepach bo nawet nie mam na to czasu, ale zamierzam się może wybrać do jakiejś galerii i uzupełnić zasoby w szafie :zakochany:
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  5 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie buszowałam jeszcze po sklepach bo nawet nie mam na to czasu, ale zamierzam się może wybrać do jakiejś galerii i uzupełnić zasoby w szafie

Ja też właśnie, mam takie niedobory w mojej szafie, że masakra :D

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Adidasowa
Adidasowa
  5 grudnia 2011
naaats
naaats: Ja też właśnie, mam takie niedobory w mojej szafie, że masakra :D

no u mnie to smao i to mnie boli :zly: tak nie może być :D
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  5 grudnia 2011

ponoć w H&M na kurtki zimowe -50%

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Adidasowa
Adidasowa
  5 grudnia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: ponoć w H&M na kurtki zimowe -50%

:pavarotti:
pijana
pijana
  5 grudnia 2011
naaats
naaats: 2) Kupiłyście sobie coś fajnego na wyprzedażach kolekcji jesień-zima w tym roku ? Albo polujecie jeszcze na coś ?

Poluję na przecenę lakierów O.P.I. w Tk Maxxx
NuTiiiiii
NuTiiiiii: ponoć w H&M na kurtki zimowe -50%

A kolejki jak za komuny !
agoosiaaa
agoosiaaa
  5 grudnia 2011
naaats
naaats: 1) Czy w sklepach zaczęły się już wyprzedaże kolekcji jesienno-zimowych ? Czy na razie takie o 10-20 zł ? Jeśli tak, to w jakich sklepach i jakie ceny ? Słyszałam, że w New Yorkerze już są spore wyprzedaże, to prawda ? Chodzi mi głównie o spodnie ; )

nie wiem, u mnie jak na razie nie - sa lekkie obnizki przedswiateczne, ale wyprzedaze zaczynaja sie 2giego dnia swiat chyba.

naaats
naaats: 2) Kupiłyście sobie coś fajnego na wyprzedażach kolekcji jesień-zima w tym roku ? Albo polujecie jeszcze na coś ?

na razie nic.

massacre
massacre: Wyprzedaze zaczna sie po swietach i pozniej bedzie masakra w styczniu, wszystko 80% off. Bede siedziec w domu, nienawidze tlumow i szturchania sie na zakupach ;)

podbijam, masakra sie dzieje.
bede zamawiac online, zero stresu.
mmaryjka
mmaryjka
  5 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Poluję na przecenę lakierów O.P.I. w Tk Maxxx

a jakie kosmetyki masz w swoim tk maxxie? bo kurde w warszawskich takie ścierwo, że nie wiem.
jedyne co jest to właśnie lakiery opi i raz widziałam jedną maseczkę clarins.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.