naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  28 listopada 2011 (pierwszy post)
Hej ; )

1) Jak się nazywają takie spodnie jak u tej dziewczyny na zdjęciu na dole, bo nie są to normalne jeansy, ani też normalne legginsy, a raczej coś pomiędzy, z grubszego materiału. I gdzie takie dostanę i mniej więcej w jakich są cenach? Jak normalne jeansy?

2) Polecćie mi jakiś dobry krem do twarzy do skóry suchej do hm nie wiem 20 zł. Chcę teraz spróbować coś tańszego.

Proszę nie wymieniać: wszystkich kremów od Ziaji i Soraya, Oilatum, Emolium, Flos-Lek Krem na zimę do cery naczynkowej. Powody: niektóre już miałam, niektóre mnie uczulały, niektórych miałam próbki i nie były dobre.

Zdjęcie:


:bye:

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  30 listopada 2011
naaats
naaats: 2) Polecćie mi jakiś dobry krem do twarzy do skóry suchej do hm nie wiem 20 zł. Chcę teraz spróbować coś tańszego.

spróbuj może czegoś z nivea lub ten
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.