naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  28 listopada 2011 (pierwszy post)
Hej ; )

1) Jak się nazywają takie spodnie jak u tej dziewczyny na zdjęciu na dole, bo nie są to normalne jeansy, ani też normalne legginsy, a raczej coś pomiędzy, z grubszego materiału. I gdzie takie dostanę i mniej więcej w jakich są cenach? Jak normalne jeansy?

2) Polecćie mi jakiś dobry krem do twarzy do skóry suchej do hm nie wiem 20 zł. Chcę teraz spróbować coś tańszego.

Proszę nie wymieniać: wszystkich kremów od Ziaji i Soraya, Oilatum, Emolium, Flos-Lek Krem na zimę do cery naczynkowej. Powody: niektóre już miałam, niektóre mnie uczulały, niektórych miałam próbki i nie były dobre.

Zdjęcie:


:bye:

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  28 listopada 2011

Te spodnie to najlepiej czarne.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

CzerwonaOna
CzerwonaOna
  28 listopada 2011
naaats
naaats: 1) Jak się nazywają takie spodnie jak u tej dziewczyny na zdjęciu na dole, bo nie są to normalne jeansy, ani też normalne legginsy, a raczej coś pomiędzy, z grubszego materiału. I gdzie takie dostanę i mniej więcej w jakich są cenach? Jak normalne jeansy?

Ja mam takie tylko czarne, kupiłam w Reserved za 80 zł jakiś czas temu.
To są takie grubsze getry :) Są świetne.
Paulinessa
Paulinessa
  28 listopada 2011
naaats
naaats: 2) Polecćie mi jakiś dobry krem do twarzy do skóry suchej do hm nie wiem 20 zł. Chcę teraz spróbować coś tańszego.

A ja polecę żel aloesowy, ładny, prosty skład, leciutka konsystencja - dobrze się wchłania i co najważniejsze - nawilża.


10zł, apteki
mmaryjka
mmaryjka
  28 listopada 2011
naaats
naaats: Jak się nazywają takie spodnie jak u tej dziewczyny na zdjęciu na dole

spodnie, jak jeansowe to jeansy. bershka, h&m, zara etc.

naaats
naaats: 2) Polecćie mi jakiś dobry krem do twarzy do skóry suchej do hm nie wiem 20 zł.

mam suchą skórę i jeszcze takiego nie znalazłam, a przerobiłam już wszystko do suchej.
żel hialuronowy, 20zł na BU.
Paulinessa
Paulinessa
  28 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: żel aloesowy


Konto usunięte
Konto usunięte: żel hialuronowy


Najprostsze rozwiązania są jak widać najlepsze :)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  29 listopada 2011

U mnie to sie nazywa jegginsy

Co do kremow do 20zl... hmmm Garnier albo Nivea? Ja je lubie :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Fieska
Fieska
  29 listopada 2011
naaats
naaats: 1) Jak się nazywają takie spodnie jak u tej dziewczyny na zdjęciu?


Tregginsy.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  29 listopada 2011

Leggings, jeggings and treggings explained

Leggings, jeggings and treggings, this season it’s been all about the ‘ings’.

But with all these fashion terms being thrown around, do you know the difference? To make things easier we’ve demystified each style and given you an idea on how to wear them.

Leggings are tight fitting styles that are typically made from a blend of lycra, spandex, nylon, cotton or polyester. They’ve been around practically forever and are usually ankle length but in recent fashion circles leggings can now be longer or shorter (cycle shorts were spotted on the SS10 catwalks).

Wear leggings underneath short skirts and dresses or with tunic tops for everyday practicality.


Jeggings are fab if you like the look of jeans but prefer the stretch and feel of leggings. They are the perfect cross between leggings and jeans and some even have the same features as a pair of jeans including stitch detail pockets. They’re versatile, comfortable and uber stylish.

Throw on your jeggings with slouchy jumpers and cosy knits for a relaxed, weekend look.


Treggings are the latest of the ‘legging craze’. They look like trousers with a fit and shape of leggings. Sleek and tailored, treggings are great for work and give you lasting comfort throughout the day.

Wear treggings in the office with a tailored jacket for that perfect mix of smart and edgy.

Tregginsy


Jegginsy



Wybor nalezy do Ciebie :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

styka51
styka51
  29 listopada 2011
naaats
naaats: I gdzie takie dostanę i mniej więcej w jakich są cenach? Jak normalne jeansy?

Ja mam coś takiego tylko, że czarne, z zamkiem, guzikiem i kieszeniami.
Na targu 40 zł dałam.
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  29 listopada 2011

Byłam dzisiaj zamówić ten żel aloesowy co pokazała Paulinessa, jutro po południu mam iść odebrać. Czytałam o tym hialuronowym mmaryjki, też podobno świetny, ale ten aloesowy łatwiej dostępny.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  29 listopada 2011
massacre
massacre: Wybor nalezy do Ciebie :)

A one nie obciskają tyłka tak że to wygląda jak teraz wszyscy wyzywają, że się nosi legginsy zamiast spodni ?

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Paulinessa
Paulinessa
  29 listopada 2011
naaats
naaats: Byłam dzisiaj zamówić ten żel aloesowy co pokazała Paulinessa, jutro po południu mam iść odebrać. Czytałam o tym hialuronowym mmaryjki, też podobno świetny, ale ten aloesowy łatwiej dostępny.


Uf, mam nadzieję, że i u Ciebie się sprawdzi. :) koniecznie napisz :)
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  29 listopada 2011
naaats
naaats: Uf, mam nadzieję, że i u Ciebie się sprawdzi. :) koniecznie napisz :)

Ok napiszę na pewno :)

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Darunia511
Darunia511
  29 listopada 2011
naaats
naaats: 1) Jak się nazywają takie spodnie jak u tej dziewczyny na zdjęciu na dole, bo nie są to normalne jeansy, ani też normalne legginsy, a raczej coś pomiędzy, z grubszego materiału. I gdzie takie dostanę i mniej więcej w jakich są cenach? Jak normalne jeansy?

Były w Zarze za bodajże 150 zł
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.