mako405
Posty: 39 (po ~191 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
mako405
  27 listopada 2011 (pierwszy post)

Od dawna zastanawia mnie to czy Facet może nosić Damskie rajstopy( pomijając fetyszystów i innych) po prostu przychodzi zima i nie ma co pod spodnie włożyć, getry się włoży to zaraz spadają ściągają się, uważam że rajstopy dla facetów to dobre rozwiązanie, jak i na zimę jak i na lato w chłodne dni do krótkich spodenek,

Czy taki trend mody zagości na ulicach czy raczej nie ?

oczywiście chodzi mi o Lato w tym wypadku.
a na zimie to wiadomo w krótkich spodenkach raczej się nie chodzi ;p

Przepraszamy, nie możemy zrelizować twojego połączenia, prosimy spróbować później.

mmaryjka
mmaryjka
  28 listopada 2011
massacre
massacre: http://images.chemistdirect.co.uk/images/productimages/large/tena_for_men_level_1_5912.jpg

ale one są dla ludzi nietrzymających moczu. prawdopodobnie 90% z nas będzie takich używało więc warto się z tym oswoić:mrgreen:
Abaddon
Abaddon
  28 listopada 2011
massacre
massacre: A sa w PL podpaski dla facetow?

Pierwszy raz o tym słyszę :szok: Pampersy owszem,dla każdej płci ale że podpaski? Sorry ale do czego one mają nam służyć? :zonk:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  28 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale one są dla ludzi nietrzymających moczu. prawdopodobnie 90% z nas będzie takich używało więc warto się z tym oswoić


Wiem. To bylo jakies 3 lata temu, jak sie na nie napatoczylam. Sprawdzilam, bo mnie to zastanawialo. I dalej zastanawia mnie, co one robia na polkach obok podpasek i tamponow dla pan. "Pieluchy" dla doroslych sa na innym dziale :swir:

Konto usunięte
Konto usunięte: prawdopodobnie 90% z nas będzie takich używało

W pewnym wieku :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  28 listopada 2011
Abaddon
Abaddon: Sorry ale do czego one mają nam służyć?


Ponoc wielu mezczyzn ma problemy z trzymaniem moczy. Nie tak mocnym by trzeba bylo pieluchy zakladac, ale pare kropli na przyklad. I ku temu maja sluzyc te podpaski.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

mmaryjka
mmaryjka
  28 listopada 2011
massacre
massacre: I dalej zastanawia mnie, co one robia na polkach obok podpasek i tamponow dla pan. "Pieluchy" dla doroslych sa na innym dziale

te dla kobiet też chyba są wśród zwykłych, aczkolwiek nie wiem bo jakoś nigdy się nie przyglądam tym działom i zawsze biorę to co potrzebuję i odchodzę

massacre
massacre: W pewnym wieku

no tak
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  28 listopada 2011

prawdziwy facet wytrzyma najbardziej sroga zime w samych spodniach. Wszystko inne to pedalstwo.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  28 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: prawdziwy facet wytrzyma najbardziej sroga zime w samych spodniach.


Pracujacy na fotelu w cieplym miejscu?
Prawdziwy facet nosi kalesony, 2 metry sniegu, mroz na zewnatrz, a taki musi rabac drewno... Flanelowa koszula w krate i kalesony to MUST :mrgreen:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  28 listopada 2011
massacre
massacre: Pracujacy na fotelu w cieplym miejscu? Prawdziwy facet nosi kalesony, 2 metry sniegu, mroz na zewnatrz, a taki musi rabac drewno... Flanelowa koszula w krate i kalesony to MUST

prawdziwy facet rabie drewno w podkoszulku na mrozie za kołem podbiegunowym. i NIE MA na sobie kalesonow.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  28 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: prawdziwy facet rabie drewno w podkoszulku na mrozie za kołem podbiegunowym.


chyba w twoich fantazjach erotycznych :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  28 listopada 2011
massacre
massacre: chyba w twoich fantazjach erotycznych

mylisz mnie z kims innym kuleczko :ziober2:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  28 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mylisz mnie z kims innym kuleczko


Zwykly zarcik a kompleksik geja wyszedl razem z ta kuleczka :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  28 listopada 2011
massacre
massacre: Zwykly zarcik a kompleksik geja wyszedl razem z ta kuleczka

pieszczotliwosc odbierasz w kategoriach kompleksow słonko? :ziober2:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  28 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pieszczotliwosc odbierasz w kategoriach kompleksow słonko?


Nie moj kompleks geja slonko :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

styka51
styka51
  28 listopada 2011
massacre
massacre: Wtedy panny jak za dawnych czasow beda uciekac w romanse z prawdziwymi, nieokrzesanymi samcami, ktorzy ostoja sie np. wsrod strazakow, budowlancow...

O jaaaa.... aż sobie to wyobraziłam :zakochany:

massacre
massacre: w rozdartej koszuli, nieogolonym bez zelu we wlosach i rajstop na nogach

:w00t:
mako405
Posty: 39 (po ~191 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
mako405
  29 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: prawdziwy facet wytrzyma najbardziej sroga zime w samych spodniach. Wszystko inne to pedalstwo.


Nie ma takiego czegoś jak prawdziwy facet, możemy tylko stworzyć obraz prawdziwego faceta na podstawie jego mowy ciała.
Prawdziwy facet jest facetem, który wie o tym że.. każdy inny facet zakładający coś co odbiega od normy społecznej, czyli tz. ubiera rajstopy czy coś w tym stylu, dalej jest prawdziwym facetem a to czemu ?
Bo przecież rajstopy i jak każda inna rzecz jest stworzona przez człowieka i należy do niego, właściwie to normy społeczne, dalej zmiana mody w dzisiejszych czasach sprawiła że się całkiem zmieniła nie do poznania, szczerze mówiąc nie chciałbym wracać do tamtych czasów ale powiem że.. jeżeli komuś się taka moda nie podoba to co za problem, nie zwracać na to uwagę co ktoś nosi.. przecież to jest każdego indywidualna sprawa, wygląd się nie liczy. no może trochę... ale jest takie powiedzonko "nie oceniaj ludzi po kładce"

Przepraszamy, nie możemy zrelizować twojego połączenia, prosimy spróbować później.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.