mako405
Posty: 39 (po ~191 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
mako405
  27 listopada 2011 (pierwszy post)

Od dawna zastanawia mnie to czy Facet może nosić Damskie rajstopy( pomijając fetyszystów i innych) po prostu przychodzi zima i nie ma co pod spodnie włożyć, getry się włoży to zaraz spadają ściągają się, uważam że rajstopy dla facetów to dobre rozwiązanie, jak i na zimę jak i na lato w chłodne dni do krótkich spodenek,

Czy taki trend mody zagości na ulicach czy raczej nie ?

oczywiście chodzi mi o Lato w tym wypadku.
a na zimie to wiadomo w krótkich spodenkach raczej się nie chodzi ;p

Przepraszamy, nie możemy zrelizować twojego połączenia, prosimy spróbować później.

Abaddon
Abaddon
  27 listopada 2011
mako405
mako405: nie


mako405
mako405: dla facetów


mako405
mako405: rajstopy


_________________________________________

mako405
mako405: Czy


mako405
mako405: zagości


mako405
mako405: czy raczej nie ?

Jedyne co teraz zagości,to wielki śmiech na mej twarzy
Stanowcze nie dla"facetów w rajtuzach",nie oglądaj więcej Robin Hooda
Killuminati
Posty: 7451 (po ~79 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 100
Killuminati
  27 listopada 2011

rozumiem ze tobie zimno ? w nogi boze do razu smiejecie sie jakby nie wiem... fakt zima u nas w Polsce jest sroga to wystarczy kup se moze jeansy z grubego materialu jakies cieplejsze buty no wybacz kalesony no jak juz.. to nie wiem musisz byc zmarźlakiem zeby wkladac ... ale nie daj spokoj rajstopy;/ yy oblesne nie pozwolilabym zeby moj facet nosil takie moje skromne zdanie ale widac chcesz nos z Ciebie beda sie ludzie smieli

mako405
Posty: 39 (po ~191 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
mako405
  28 listopada 2011
Killuminati
Killuminati: Ciebie beda sie ludzie smieli


Ale mnie to nie obchodzi że się będą śmieli, a dlaczego a pro po, iż dlatego że nie wiedzą jak się zachować, ludzie w tłumie zawsze reagują tak samo, czysta filozofia, kłania się psychologia społeczna.
Zresztą nie o to mi chodziło, dawniej to tylko mężczyźni chodzili w rajstopach, kobietom nie wolno było założyć takiego czegoś...

Przepraszamy, nie możemy zrelizować twojego połączenia, prosimy spróbować później.

Patrishia
Patrishia
  28 listopada 2011

Co za absurd. Do tego to odwołanie do uprzednich epok rodem baroku. Mężczyzna w rajstopach, którego toleruję ma 7 lat, albo 70. Rozumiem, że teraz chorobą społeczną jest zgoda na wszelkie zniewieściałe wybryki, ale ja jestem stanowczo przeciw.

Babsy
Babsy
  28 listopada 2011

gdzies na necie widzialam i meskie rajty;) nie wiem czy z gatty czy innej firmy, ale autentico- i takie gladkie lycrowe, i w jakies romby, grubsze:lol2:
o, znalazlam:)

Patrishia
Patrishia
  28 listopada 2011
Babsy
Babsy: w jakies romby,

Najs. za pare lat facet będzie mi podkradał rajstopy :lol:
Paulinessa
Paulinessa
  28 listopada 2011
mako405
mako405: Ale mnie to nie obchodzi że się będą śmieli, a dlaczego a pro po, iż dlatego że nie wiedzą jak się zachować, ludzie w tłumie zawsze reagują tak samo, czysta filozofia, kłania się psychologia społeczna.


:crylol:
Jestem sobie teraz sama, a śmieję się jak oszalała z tego durnego pomysłu :)

Babsy
Babsy: gdzies na necie widzialam i meskie rajty;) nie wiem czy z gatty czy innej firmy, ale autentico- i takie gladkie lycrowe, i w jakies romby, grubsze o, znalazlam:)


No kuva :ninja:
Gothiclady
Gothiclady
  28 listopada 2011

śmiechłam tubalnie z tego temabu, ale

Babsy
Babsy: jakies romby, grubsze o, znalazlam:)


w tym zestawieniu fajnie to wygląda :wtf:
mmaryjka
mmaryjka
  28 listopada 2011

przecież jest jeszcze termobielizna skoro ci tak zimno i ta nasza zima jest taka 'sroga'.

Babsy
Babsy
  28 listopada 2011

i te megginsy... do krotkich spodenek, miooodzio:rotfl:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  28 listopada 2011
Patrishia
Patrishia: Do tego to odwołanie do uprzednich epok rodem baroku.


Dokladnie o tym pomyslalam, jak w ostatnim programie Gok Wan zaprezentowano makijaz dla mezczyzn. I nie bylo to ograniczenie sie do kremow pielegnujacych (np. pod oczy), byl tam podklad, zel do ukladania brwi, bronzer, rozjasniacz pod oczy i pare innych gadzetow. Modelami byli mezczyzni heteroseksualni... Pomyslalam sobie wlasnie o zamierzchlych czasach, gdzie rajstopy, peruczki i makijaz byl norma dla facetow hetero i nikt nie pomyslalby, ze ci mieli jakiekolwiek tendencje w strone meskich dup...

Wiekszosc ludzi sie szokuje, ale byc moze wroca te czasy, gdy "szlachta" czy w dzisiejszych czasach grupa "intelektualna" bedzie chodzila z pudrem na buzi, rajstopach i damskich trzewikach - mnie to nie dziwi... Wtedy panny jak za dawnych czasow beda uciekac w romanse z prawdziwymi, nieokrzesanymi samcami, ktorzy ostoja sie np. wsrod strazakow, budowlancow... W koncu nie ma to jak romans ze stajennym - w rozdartej koszuli, nieogolonym bez zelu we wlosach i rajstop na nogach :crylol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

pijana
pijana
  28 listopada 2011

Jak zwykle nie mam komentarza do wypowiedzi "palmy" :crylol:
Ani do rajtuz w romby :crylol:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  28 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak zwykle nie mam komentarza do wypowiedzi "palmy" Ani do rajtuz w romby


Adrian Men Collection :pavarotti:
Dlaczego Adrian? :rotfl:
A sa w PL podpaski dla facetow? Bo w UK sa... Kiedys szukalam tamponow w supermarkecie i sie mocno zdziwilam :crylol:



"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

pijana
pijana
  28 listopada 2011
massacre
massacre: Adrian Men Collection Dlaczego Adrian?

Adrian trans collection :and:
Pewnie założyciel miał na imię Adrian, w ogóle, że polska firma coś takiego wyprodukowała to szok :crylol:
massacre
massacre: A sa w PL podpaski dla facetow? Bo w UK sa... Kiedys szukalam tamponow w supermarkecie i sie mocno zdziwilam

O_o nie widziałam tego, o masakra XD
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  28 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: O_o nie widziałam tego, o masakra XD


I maja odour control :pavarotti:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.