mako405
Posty: 39 (po ~191 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
mako405
  27 listopada 2011 (pierwszy post)

Od dawna zastanawia mnie to czy Facet może nosić Damskie rajstopy( pomijając fetyszystów i innych) po prostu przychodzi zima i nie ma co pod spodnie włożyć, getry się włoży to zaraz spadają ściągają się, uważam że rajstopy dla facetów to dobre rozwiązanie, jak i na zimę jak i na lato w chłodne dni do krótkich spodenek,

Czy taki trend mody zagości na ulicach czy raczej nie ?

oczywiście chodzi mi o Lato w tym wypadku.
a na zimie to wiadomo w krótkich spodenkach raczej się nie chodzi ;p

Przepraszamy, nie możemy zrelizować twojego połączenia, prosimy spróbować później.

Silencio30
Silencio30
  27 listopada 2011

:załamka:

agoosiaaa
agoosiaaa
  27 listopada 2011

Nawet superman nie wyglada dobrze w rajtkach.
mmaryjka
mmaryjka
  27 listopada 2011

no DOBRA, dla faceta na zimę kalesony, ale takim chłopcom raczej nic poza rajstopami nie pozostaje

Darek
Darek
  27 listopada 2011
mako405
mako405: oczywiście chodzi mi o Lato w tym wypadku. a na zimie to wiadomo w krótkich spodenkach raczej się nie chodzi ;p

Do rajstop noszę tylko koronkowe majteczki, więc w lecie odpadają, bo wtedy noszę bokserki, żeby mi się jaja nie odparzyły. Poza tym jak jest chłodniej w lecie, to się po prostu ubiera długie spodnie, a nie spodenki, proste. Podsumowując, rajstopy tylko na jesień i zimę.
Adidasowa
Adidasowa
  27 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie no, ja po prostu leżę z tego tematu.

huehue, padam na cycki.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  27 listopada 2011

Moj facet rajstop nosic nie bedzie. A reszta mi wieje, co ma na sobie.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

machu221
machu221
  27 listopada 2011

hej

śmieszny temat ale na poważnie obecnie dziewczyny oczekują od tego że facet nie będzie facetem tylko delikatną istotką , chudziutką po solarium w rurkach z farbowanymi włosami i tapetą na twarzy więc nie rozumie o co tu niektórym chodzi same tego baby chcieliście to teraz macie :D

pozdro od prawdziwych facetów :D

mirra20
mirra20
  27 listopada 2011
mako405
mako405: Czy taki trend mody zagości na ulicach czy raczej nie ?

nie wiem, w każdym bądź razie mój facet nie podąży za tą modą
machu221
machu221
  27 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem, w każdym bądź razie mój facet nie podąży za tą modą


żebyś się nie zdziwiła :D
mirra20
mirra20
  27 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: żebyś się nie zdziwiła :D

wtedy go zabije
Fieska
Fieska
  27 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: hej śmieszny temat ale na poważnie obecnie dziewczyny oczekują od tego że facet nie będzie facetem tylko delikatną istotką , chudziutką po solarium w rurkach z farbowanymi włosami i tapetą na twarzy więc nie rozumie o co tu niektórym chodzi same tego baby chcieliście to teraz macie :D pozdro od prawdziwych facetów :D


Nie wiem skad taka teoria. Mozliwe ze pokolenie justina b i hanny montany, ale osobiscie z mojej obiektywnej obserwacji nie zwrocilam uwagi na to, aby kobiety wolaly w/w typ faceta.
machu221
machu221
  27 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem skad taka teoria. Mozliwe ze pokolenie justina b i hanny montany, ale osobiscie z mojej obiektywnej obserwacji nie zwrocilam uwagi na to, aby kobiety wolaly w/w typ faceta.


przecież ciągle się o tym mówi że obecne pokolenie nastolatków to kolesie wyglądający jak dziewczyny :D
prawdziwy faceci odchodzą w zapomnienie niestety :P
z moich roczników są normalne jeszcze dziewczyny więc się nie martwię tym że nie ważę 50kg i nie chodzę na solarium :D
Fieska
Fieska
  27 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Fieska:Nie wiem skad taka teoria. Mozliwe ze pokolenie justina b i hanny montany, ale osobiscie z mojej obiektywnej obserwacji nie zwrocilam uwagi na to, aby kobiety wolaly w/w typ faceta. przecież ciągle się o tym mówi że obecne pokolenie nastolatków to kolesie wyglądający jak dziewczyny :D prawdziwy faceci odchodzą w zapomnienie niestety :P z moich roczników są normalne jeszcze dziewczyny więc się nie martwię tym że nie ważę 50kg i nie chodzę na solarium :D


Ok moj facet nie wazy 50 :D (wazy 95) i wyglada jak dwayne i tez chodzi czasem na solarium. I nie jest z pokolenia bibera :D
machu221
machu221
  27 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i tez chodzi czasem na solarium


no jednak coś już zaczyna go brać :D
CzerwonaOna
CzerwonaOna
  27 listopada 2011

Tylko tego by jeszcze brakowało :wtf: :zonk:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.