czytowazne1
czytowazne1
  27 listopada 2011 (pierwszy post)

otoz dermatolog zalecil mi chodzic raz na jakis czas na solarium przez cera, i to pomoglo wiec przestalem chodzic i znow cos sie dzieje z moja cera tzn. wychodza mi takie czerwone "bulwy" niczym pryszcze ale to po prostu czerwone i bolace punkty ktore znikaja po jakims czasie ponad tydzien w tym ze zle to wyglada, co polecacie? jakies punktowe zele czy co?

mmaryjka
mmaryjka
  28 listopada 2011
czytowazne1
czytowazne1: jakies punktowe zele czy co?

jeżeli nie masz czasu na lekarza, o zgrozo, to wiele ludzi zachwyca się kremem avene triacneal. na początku jest słabo, ale później wszystko się uspakaja.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  28 listopada 2011
czytowazne1
czytowazne1: ale jak widac pomoglo, dopiero jak przestalem chodzic to zaczelo sie znow cos dziac


jak widac nie pomoglo. Leczenie nie polega na krotkoterminowym efekcie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem co to za lekarz, który po pierwsze zaleca solarium (pozdro rak skóry), a po drugie dobrze wie, że to na długo nie pomoże.

Amen.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  28 listopada 2011
czytowazne1
czytowazne1: peelingi odpadaja ze wzgledu na cere nie moge uzywac, a gdzie kupie taki sok z aloesu?

sok z aloesu kupisz w każdej dobrej aptece, ale lepsze efekty daje smarowanie aloesem który sobie możesz w domu hodować :)

btw. jaką masz cerę?
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  28 listopada 2011

a popros soku z aloesu to ja mam taki

Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
czytowazne1
czytowazne1
  29 listopada 2011

cere mam sucha, naczynkowa ze sklonnoscia wlasnie do jakichs niespodzianek, ostatnio strasznie ziemista przez ta pogode i nie wiem jak poprawic jej kolor co radzisz?

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  1 grudnia 2011
czytowazne1
czytowazne1: cere mam sucha, naczynkowa ze sklonnoscia wlasnie do jakichs niespodzianek

rutinoscorbin!!! na naczynka najlepiej jeść rutinoscorbin :)
poza tym pękające naczynka to dość uciążliwy problem i kłopotliwy - radzę ci uskładać trochę kasy i wybrać się do kosmetyczki na serię zabiegów zamykających te naczynka np. mezoterapia bezigłowa, ultra dźwięki, galwanizacja
jeśli masz skłonność do rozszerzonych naczynek to one mogą być przyczyną tych twoich 'niespodzianek', bo przez takie naczynka przenikają do skóry i krwiobiegu zanieczyszczenia ze środowiska :)

btw. ty byłeś u dermatologa czy rzeźnika, że ci polecił solarę przy cerze naczynkowej? :zonk:
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
czytowazne1
czytowazne1
  2 grudnia 2011

mam cerutin od niedawna a podobno to to samo co rutinoscorbin wiec mam nadzieje ze moze minimalnie pomoże, zastanawiam sie nad wizytom u kosmetyczki ale rozne opinie czytalem , jedni zachwalaja , drudzy nie i nie wiem czy sie zdecydowac, a co do kolorytu nikt nic nie doradzi?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.