VanilllaExtasy
VanilllaExtasy
  18 listopada 2011 (pierwszy post)

Witajcie! :)
Rozglądając się za prezentem dla faceta, rozważywszy wszystkie za i przeciw, postanowiłam kupić mu golarkę. Z racji tego, że kompletnie się na tym nie znam, zwracam się do Was drodzy Panowie (i Panie - o ile są w temacie) z prośbą o podanie konkretnych marek i modeli, które sami testowaliście, ew. słyszeliście pochlebne opinie na ich temat.
Z góry dziękuję za rzeczowe odpowiedzi.
Pozdrawiam, K. :)

Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  20 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To ten, no, kiedy do mnie przyjedziesz?

Jak dasz mi gwarancje, że mnie niczym nie podtrujesz ;D
368212
368212
  21 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Witajcie! :) Rozglądając się za prezentem dla faceta, rozważywszy wszystkie za i przeciw, postanowiłam kupić mu golarkę. Z racji tego, że kompletnie się na tym nie znam, zwracam się do Was drodzy Panowie (i Panie - o ile są w temacie) z prośbą o podanie konkretnych marek i modeli, które sami testowaliście, ew. słyszeliście pochlebne opinie na ich temat. Z góry dziękuję za rzeczowe odpowiedzi.

mojemu na swieta, dwa lata temu kupilam ta z Gilette na baterie co wibruje, chwali ja sobie.
HardcoremJestem
HardcoremJestem
  23 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Witajcie! :) Rozglądając się za prezentem dla faceta, rozważywszy wszystkie za i przeciw, postanowiłam kupić mu golarkę. Z racji tego, że kompletnie się na tym nie znam, zwracam się do Was drodzy Panowie (i Panie - o ile są w temacie) z prośbą o podanie konkretnych marek i modeli, które sami testowaliście, ew. słyszeliście pochlebne opinie na ich temat. Z góry dziękuję za rzeczowe odpowiedzi. Pozdrawiam, K. :)

Brzytwę mu kup...

http://allegro.pl/brzytwa-na-zyletki-10-zyletek-gratis-biala-i1899609660.html
ExpPhilips
ExpPhilips
  23 listopada 2011

VanilllaExtasy,

przed zakupieniem właściwego modelu, musisz odpowiedzieć sobie na kilka pytań:

- powinnaś wiedzieć, jaki typ skóry ma Twój mężczyzna: czy ma on cerę delikatną i skłonną do podrażnień?
- jaki budżet możesz przeznaczyć na zakup? Przedział cenowy, jeśli chodzi o te urządzenia, jest bowiem bardzo szeroki.
Jeśli Twojemu partnerowi zależy na precyzji golenia przy jednoczesnym zminimalizowaniu ryzyka wystąpienia podrażnień, polecam Ci golarki z systemem trzech głowic. Przykładem tego typu rozwiązania jest jedna z golarek z serii Senso Touch marki Philips: RQ1160. Pozwolę sobie pokrótce wymienić jej cechy:
- jest ona wyposażona w bazę myjącą, dzięki której Twojemu mężczyźnie łatwiej będzie zachować czystość głowic golących,
-posiada technologię Gyroflex 2D, która powoduje, że głowica tej golarki ściśle przylega do skóry i dostosowuje się do kształtu twarzy
- w każdej z głowic zastosowano system podwójnych ostrzy, z których jedno podnosi włos, a drugie - usuwa go tuż przy skórze.
Model RQ1160 wyposażony jest też w wysuwany trymer, który pozwoli na wygodne kształtowanie i stylizowanie zarostu.
Czy chciałabyś zapytać mnie o coś jeszcze w kontekście tego modelu? Jeśli tak, zapraszam do kontaktu bezpośredniego pod adresem: ekspert@philips.com. Chętnie odpowiem i pomogę.

__________________
Ekspert Philips, udzielam odpowiedzi na Państwa pytania dotyczące produktów marki Philips. Zapraszam do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego.

FukMe
FukMe
  23 listopada 2011

Moj uzywa, od lat nie zmienia - znaczy sie ostrza tylko :mrgreen:
CzerwonaOna
CzerwonaOna
  23 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Moj uzywa, od lat nie zmienia - znaczy sie ostrza tylko

Mój brat też je używa i zawsze kupuje ojcu- są świetne :)
VanilllaExtasy
VanilllaExtasy
  23 listopada 2011
Qbkens
Qbkens: Jak dasz mi gwarancje, że mnie niczym nie podtrujesz ;D

Tego zagwarantować nie mogę, bycie wiedźmą zobowiązuje :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Brzytwę mu kup...

Tobie mogę kupić, napisałam wyraźnie, że chodzi mi o golarkę ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: ExpPhilips

Konto usunięte
Konto usunięte: FukMe
i cała reszta!
dzięki za sugestie, z pewnością coś wybiorę! :)
HardcoremJestem
HardcoremJestem
  23 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tobie mogę kupić, napisałam wyraźnie, że chodzi mi o golarkę ;)

Okej , 14 grudnia mam urodzinki :)
CYNAMON0WY
CYNAMON0WY
  24 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Rozglądając się za prezentem dla faceta

Konto usunięte
Konto usunięte: postanowiłam kupić mu golarkę

prawdziwy mężczyzna goli sie brzytwą
może to ciotka?
VanilllaExtasy
VanilllaExtasy
  24 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Okej , 14 grudnia mam urodzinki :)

Podaj namiary, to Ci kupię, jak Boga Ojca kocham :D

Konto usunięte
Konto usunięte: może to ciotka?

On? Nie, to Ci mogę zagwarantować. Ale jeśli chcesz mogę Cię z "ciotką" umówić, czarną w dodatku, będziesz zadowolony.
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  24 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tego zagwarantować nie mogę, bycie wiedźmą zobowiązuje :D

Oglądałem jakiś czas temu "Polowanie na czarownice", wiem jak się bronić ;D
agoosiaaa
agoosiaaa
  24 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Rozglądając się za prezentem dla faceta, rozważywszy wszystkie za i przeciw, postanowiłam kupić mu golarkę. Z racji tego, że kompletnie się na tym nie znam, zwracam się do Was drodzy Panowie (i Panie - o ile są w temacie) z prośbą o podanie konkretnych marek i modeli, które sami testowaliście, ew. słyszeliście pochlebne opinie na ich temat.

moj tato ma o ile sie nie myle - Braun Series 7-790cc Pulsonic Shaver System i sobie ja chwali.
moj facet woli mach 3 turbo czy cos.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.