VanilllaExtasy
VanilllaExtasy
  18 listopada 2011 (pierwszy post)

Witajcie! :)
Rozglądając się za prezentem dla faceta, rozważywszy wszystkie za i przeciw, postanowiłam kupić mu golarkę. Z racji tego, że kompletnie się na tym nie znam, zwracam się do Was drodzy Panowie (i Panie - o ile są w temacie) z prośbą o podanie konkretnych marek i modeli, które sami testowaliście, ew. słyszeliście pochlebne opinie na ich temat.
Z góry dziękuję za rzeczowe odpowiedzi.
Pozdrawiam, K. :)

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  18 listopada 2011

wrong.

najlepiej goli 'jednorazowka' mach 3 albo gilette fusion. dobry zel i buzka jak velvet.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  18 listopada 2011

Cześć ;)
Kolega ma golarkę Braun serii 7 i chwali.

Gothiclady
Gothiclady
  19 listopada 2011

ostatnio w makro goliłam sobie rękę jakąś golarką i była dobra. ale nie pamiętam jaka to ;]

Babsy
Babsy
  19 listopada 2011

moj piekny ma mach 3 turbo i ma buzke gladka jak niemowle po ogoleniu sie nia:)

VanilllaExtasy
VanilllaExtasy
  19 listopada 2011
Qbkens
Qbkens: Qbkens

Kubuniu! :*

Zapomniałam dodać, że chodzi mi o golarkę elektryczną, ale ze mnie ciemna masa :and:
Letal
Letal
  19 listopada 2011
Qbkens
Qbkens: Braun serii 7

podbijam. mój tatuś ma taką... odnośnie ceny to nie wiem... tanie widziałem w media expercie około 100 do 200 zł. ale czy dokładnie ten model to nie wiem. lecz sama firma wydaje się sprawdzona i ok.
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  19 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kubuniu! :*

Nie całuj, masz faceta :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: podbijam. mój tatuś ma taką... odnośnie ceny to nie wiem... tanie widziałem w media expercie około 100 do 200 zł. ale czy dokładnie ten model to nie wiem. lecz sama firma wydaje się sprawdzona i ok.

Tak tanio stoją nizsze serie, seria 7 zaczyna się bodajże od 600 zł :woot:
Alucard
Alucard
  19 listopada 2011

Nie każdy może golić się golarką.

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  19 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Rozglądając się za prezentem dla faceta, rozważywszy wszystkie za i przeciw, postanowiłam kupić mu golarkę.

nie kupuje się ostrych narzędzi na prezent :)
np. nożyczek, noży, maszynek do golenia, brzytw itd. itp.

chyba, że chcesz swojemu chłopakowi dać prezent bez okazji :) wtedy możesz dać 'ostry' upominek, jednak jeśli prezent ma być na urodziny, imieniny, mikołaja etc. to kup mu jakiś balsam po goleniu lub coś w tym stylu :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
mmaryjka
mmaryjka
  19 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Z góry dziękuję za rzeczowe odpowiedzi.

Gejszalicious
Gejszalicious: nie kupuje się ostrych narzędzi na prezent

coo?
to jakiś zwyczaj z savoir vivre? jak to się ma do kupowania prezentów rodzinie/chłopakowi? bo dla mnie nijak;)

Konto usunięte
Konto usunięte: zwracam się do Was drodzy Panowie (i Panie - o ile są w temacie) z prośbą o podanie konkretnych marek i modeli, które sami testowaliście, ew. słyszeliście pochlebne opinie na ich temat.

mój partner ma brauna, ale modelu ci nie podam niestety. jednak najważniejsze, że ma jakby trzy ostrza, takie kółka. wtedy dopasowuje się do twarzy.
VanilllaExtasy
VanilllaExtasy
  20 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: podbijam. mój tatuś ma taką... odnośnie ceny to nie wiem... tanie widziałem w media expercie około 100 do 200 zł. ale czy dokładnie ten model to nie wiem. lecz sama firma wydaje się sprawdzona i ok.

Ok, dzięki :)

Qbkens
Qbkens: Nie całuj, masz faceta

Będę calować, bo owszem, to facet, ale nie mój :ninja: To bardziej przyjaciel, któremu chcę po prostu sprawdzić miły prezent, pomógł mi w trudnych dla mnie chwilach i chcę się odwdzięczyć.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie każdy może golić się golarką.

Ale nie o tym jest temat :)

Gejszalicious
Gejszalicious: nie kupuje się ostrych narzędzi na prezent :) np. nożyczek, noży, maszynek do golenia, brzytw itd. itp. chyba, że chcesz swojemu chłopakowi dać prezent bez okazji :) wtedy możesz dać 'ostry' upominek, jednak jeśli prezent ma być na urodziny, imieniny, mikołaja etc. to kup mu jakiś balsam po goleniu lub coś w tym stylu :)

Co za brednie, nigdy o czymś takim nie słyszałam i nie zamierzam uskuteczniać takich zwyczajów. Kupię mu golarkę, bo kiedyś mówił mi, że coś takiego by mu się przydało :)

Konto usunięte
Konto usunięte: ma jakby trzy ostrza, takie kółka. wtedy dopasowuje się do twarzy.

3 głowice. Są też z dwiema, ale podobno te pierwsze są lepsze.
Jak się sprawuje ta braunowska?
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  20 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To bardziej przyjaciel,

To ten, no, to kiedy idziemy na kawę ? :rotfl:
Alucard
Alucard
  20 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale nie o tym jest temat :)

Jak nie o tym...
Przecież piszesz że chcesz kupić facetowi golarkę, a nie każdy facet może się nią golić ze względu na rysy twarzy i układ zarostu... Może powodować poważne podrażnienia które tworzą się w stupy...
VanilllaExtasy
VanilllaExtasy
  20 listopada 2011
Qbkens
Qbkens: VanilllaExtasy:To bardziej przyjaciel, To ten, no, to kiedy idziemy na kawę ?

To ten, no, kiedy do mnie przyjedziesz? :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak nie o tym... Przecież piszesz że chcesz kupić facetowi golarkę, a nie każdy facet może się nią golić ze względu na rysy twarzy i układ zarostu... Może powodować poważne podrażnienia które tworzą się w stupy...

Wiem, że chciał kupić sobie golarkę, więc uprzedzę go i zrobię to ja. A skoro chciał sobie kupić (i podejrzewam, że raczej wymienić, bo wspominał że ma jakąś, ale przedwojenną, dziadowską i jej nie używa), to raczej nie ma problemu z w/w przez Ciebie. Znam go, nie jest masochistą i nie ryzykowałby stanu swojej skóry dla fajnego męskiego gadżetu :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.