Diaamoondx333
Diaamoondx333
  14 listopada 2011 (pierwszy post)

Seksapil, to najpopularniejsza, kobieca broń. W jaki sposób można dodać sobie odrobiny tego seksapilu? Poprzez dobrze wykonany makijaż, który sprytnie ukryje urodowe mankamenty. To, że przydałoby się podkreślić oczy i usta wie każda Pani, ale mało która współczesna kobieta używa różu.

Dlaczego? Bo rzekomo wszystkie tego typu produkty pozostawiają smugi na policzkach? Bo są niemodne? Bzdura! I ja się o tym przekonałam na własnej skórze.

madzia2143
madzia2143
  15 listopada 2011

aha......:and:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  15 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale mało która współczesna kobieta używa różu.

[color=violet]R Z A L
[color=violet]dziecko radzi o seksapilu i wspolczesnych kobietach.

Konto usunięte
Konto usunięte: W jaki sposób można dodać sobie odrobiny tego seksapilu?

[color=violet]radzi dziecko, ktore chwile temu przestalo sie bawic lalkami i odkrylo swiat tapety.

Konto usunięte
Konto usunięte: nie uzywam produktow tej firmy, sa po prostu kiepskie

ja tam cos mam z Bourjois, nie narzekam.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Fieska
Fieska
  15 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To, że przydałoby się podkreślić oczy i usta wie każda Pani, ale mało która współczesna kobieta używa różu.


Te co go używają, zazwyczaj nie wiedzą o tym jak wyglądają w nim w lustrze. Ostatnio w locie powrotnym jedna Stewardessa miała na policzkach dwie ciemne krechy. Wyglądało u niej to tak jak na tym rysunku.



Kompletnie nienaturalnie.

Osobiście używam go sporadycznie, ale to też tylko w wyjątkowych sytuacjach i wystarczy jedno muśnięcie, a nie tona różu, aby było go mocno widać.
feuliette
feuliette
  16 listopada 2011

wole lulki rozswietlajace niz róóż :fuj:

feuliette
feuliette
  16 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: lulki

*kulki
CzerwonaOna
CzerwonaOna
  25 listopada 2011

Ja uwielbiam róż, posiadam go w kilku odcieniach zarówno mam w kamieniu jak i w żelu :) Pięknie podkreśla urodę, odmładza i dodaje takiej świeżości :) To jeden z moich ulubionych kosmetyków !

CzerwonaOna
CzerwonaOna
  25 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kompletnie nienaturalnie.

Zauważyłam właśnie, że często same wizażystki tak robią i jak na moje przesadzają z ilością różu na policzkach :woot:
Hana25
Hana25
  25 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale mało która współczesna kobieta używa różu.

Ja doszłam do wprawy po około miesiącu ....na początku różne były efekty, raz lepiej raz gorzej, w chwili obecnej moim nr 1 jest róż E.L.F seria studio candid coral
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  25 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Fieska: Kompletnie nienaturalnie. Zauważyłam właśnie, że często same wizażystki tak robią i jak na moje przesadzają z ilością różu na policzkach


A od kiedy kazdy makijaz ma wygladac naturalnie? Chyba tylko u babci na herbatce ;)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

CzerwonaOna
CzerwonaOna
  25 listopada 2011
massacre
massacre: A od kiedy kazdy makijaz ma wygladac naturalnie? Chyba tylko u babci na herbatce ;)

Każdy lubi co innego, mi się podoba np mocny makijaż oczu czy tam ust, ale policzki lubię lekko, naturalnie podkreślone ;)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  25 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Każdy lubi co innego, mi się podoba np mocny makijaż oczu czy tam ust, ale policzki lubię lekko, naturalnie podkreślone ;)


Oczywiscie, ze kazdy lubi co innego i ja to w zupelnosci rozumiem. Jednak narzucanie, ze kazda ma wygladac NATURALNIE, a ta ktora nie wyglada jest zla, niedobra i nie potrafi sie malowac to juz jest zaprzeczenie tego, o czym w swoim poscie napisalas "kazdy lubi co innego" ;)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

CzerwonaOna
CzerwonaOna
  25 listopada 2011
massacre
massacre: Oczywiscie, ze kazdy lubi co innego i ja to w zupelnosci rozumiem. Jednak narzucanie, ze kazda ma wygladac NATURALNIE, a ta ktora nie wyglada jest zla, niedobra i nie potrafi sie malowac to juz jest zaprzeczenie tego, o czym w swoim poscie napisalas "kazdy lubi co innego" ;)

Każdy ma prawo do własnego zdania- tyle napisze w temacie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.