snajper996
snajper996
  3 listopada 2011 (pierwszy post)

jaki musi być facet żeby był uważny za przystojnego?

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  5 listopada 2011

*bez zaokraglonych bioder + ud szerszych niz lydki :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

MentalnaDestrukcja
MentalnaDestrukcja
  6 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: z tego co widzę to teraz trendy jest dla dziewczyn facet szczuplutki , delikatny i wymuskany jak dziewczyna , nie może mieć zniszczonych rączek , za to powinien mieć różową koszulkę , włoski na żel ,i wiadomo chodzić do solarium :P

o fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :haft: Ty to potrafisz z samego rana śniadanie obrzydzić :ziober2:

snajper996
snajper996: jaki musi być facet żeby był uważny za przystojnego?

Regularne rysy twarzy, mocno zarysowana szczęka.
dla mnie osobiście jeszcze jasne włosy i niebieskie oczy.
Więcej uwag nie mam.
asexualna
asexualna
  6 listopada 2011
snajper996
snajper996: jaki musi być facet żeby był uważny za przystojnego?

Bez zeza, krzywego zgryzu, bez oznak uszczerbku w dna :zabawa:.
Męski musi być, bez gadania, ale też zadbany. Szkoda, że większość uważa to za "pedalstwo".
bny
Posty: 345 (po ~177 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
bny
  6 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: AnotherStrangerMe: Co jest złego w rurkach? czy masz na myśli jakieś super skinny? wg mnie nie pasuja do meskiego ciala. facet w rurkach wyglada dziwacznie, na pewno nie atrakcyjnie. moze to zwiazane z faktem, ze meskie nogi w wiekszosci przypadkow wcale nie maja fajnego ksztaltu, i ci noszacy je zazwyczaj maja chudziutkie nogi? faceci z ladnie wyrzezbionymi nogami w rurkach nie chodza rurki wygladaja dobrze na kobietach, o ksztaltnych i proporcjonalnych nogach, najlepiej jeszcze na obcasach. a te z twojego zdjecia...naprawde mnie odrzucaja. ale to tylko moje opinie, wiem ze niektore dziewczyny wola jak facet nosi rurki

No na zdjęciu nie wyglądaj zbyt ciekawie, ale są naprawdę unikalne.
Poza tym do rurek to im brakuje dużo w nogawce mają 19cm.
Rurki są zajefajne, lepszy widok niż za długie, rozlazłe spodnie.
Slayer
Slayer
  7 listopada 2011
massacre
massacre: ale w Anglii duzo kolesi chodzi:

Kurde jak nie miałbym w udzie 70cm to spokojnie też chodziłbym w rurkach :ziober2:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  7 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak nie miałbym w udzie 70cm


:-O

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Szatanica
Szatanica
  7 listopada 2011
snajper996
snajper996: jaki musi być facet żeby był uważny za przystojnego?

Musi bić od niego pewność siebie..
A z cech fizycznych to może nie zdradzę, każdy lubi co innego ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.