snajper996
snajper996
  3 listopada 2011 (pierwszy post)

jaki musi być facet żeby był uważny za przystojnego?

LeceWkulki
LeceWkulki
  3 listopada 2011
musi właśnie tak wyglądać :zakochany:
Patrishia
Patrishia
  3 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mi on trochę przypomina ANdrzeja, nie wiem czemu

Haha, zakrztusiłam się piciem :rotfl:
psychicznatortura
psychicznatortura
  3 listopada 2011
Patrishia
Patrishia: Haha, zakrztusiłam się piciem

takie spojrzenie trochę zbitego psa i te włoski :D
Patrishia
Patrishia
  3 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: takie spojrzenie trochę zbitego psa i te włoski :D

Mi się podoba uśmiech i kłaczki właśnie. :D
Nie będę porównywać, bo oglądam ten film co jakiś czas i będzie mi się dziwnie kojarzył :ziober2:
mirra20
mirra20
  3 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

skąd masz takie buty:napalony:
psychicznatortura
psychicznatortura
  3 listopada 2011
Patrishia
Patrishia:

spoko, ja tego nie oglądam stąd moje takie pierwsze wizualne skojarzenie

Konto usunięte
Konto usunięte: skąd masz takie buty

z allegro ;)
Patrishia
Patrishia
  3 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: spoko, ja tego nie oglądam stąd moje takie pierwsze wizualne skojarzenie

Hm, film jest świetny, pierwszy raz amerykański remake mi się podobał bardziej od oryginału. Zatem polecam. :ziober2:
mirra20
mirra20
  3 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: z allegro ;)

normalnie się zakochałam, kiedyś chciałam podobne ale jaśniejsze ale w sklepie jakaś małpa przede mną kupiła...
dont0say0anything
dont0say0anything
  3 listopada 2011

Chuck Bass z Plotkary :zakochany: albo Michał Kubiak mój siatkarz ukochany...albo Kadziewicz-też siatkarz :woot: albo Callejon z Realu Madryt

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  4 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Głupie pytanie. Ktoś, kto dla mnie będzie przystojny, dla innych może być przepaskudny.

Podbijam.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

JacekGmoch
JacekGmoch
  4 listopada 2011

Niektóre dziewczyny naprawdę są jednak przysłowiowymi pustakami. Kolega pyta o cechy, które sprawiają,że danego faceta można uznać za przystojnego ( np wzrost, zarost) a Wy wyjeżdżacie mu z penisem. Ciekaw jestem czy jak na ulicy widujecie owego przystojnego faceta to najpierw zaglądacie mu w gacie, i jak ma małego, to już nie jest przystojnym? A już w ogóle śmieszą mnie niektóre laski z tego forum, które urodą nie grzeszą, a zachowują się jak największe damy, które mogłyby mieć każdego przystojnego faceta.
Najlepsze jest w ogóle to jak takie 'penisowe' wymagania ma laska, która w ogóle nie ma cycków :-)

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Niektóre dziewczyny naprawdę są jednak przysłowiowymi pustakami


Chyba Cie nieco poniosło :rotfl:
Jakie pytanie, takie i odpowiedzi. Ja sie nie dziwie, ze większość lasek potraktowała ten temat z przymrużeniem oka.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Babsy
Babsy
  4 listopada 2011

wysoki, ani pakero, ani chudzielec, mocno zarysowana szczeka, elegancki. no i... z duza palka:mrgreen:

Denaris
Denaris
  4 listopada 2011
snajper996
snajper996: jaki musi być facet żeby był uważny za przystojnego?


Kwestia gustu.
Dla mnie mój A. był przystojny od samego początku, ale jak ściął włosy to ... dopiero się zrobił ciacho.
:napalony:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 listopada 2011
Babsy
Babsy: no i... z duza palka


patrzaj:
Konto usunięte
Konto usunięte: Niektóre dziewczyny naprawdę są jednak przysłowiowymi pustakami. Kolega pyta o cechy, które sprawiają,że danego faceta można uznać za przystojnego ( np wzrost, zarost) a Wy wyjeżdżacie mu z penisem. Ciekaw jestem czy jak na ulicy widujecie owego przystojnego faceta to najpierw zaglądacie mu w gacie, i jak ma małego, to już nie jest przystojnym? A już w ogóle śmieszą mnie niektóre laski z tego forum, które urodą nie grzeszą, a zachowują się jak największe damy, które mogłyby mieć każdego przystojnego faceta.

:rotfl:
na szczescie ten tekst Ciebie nie dotyczy:

Konto usunięte
Konto usunięte: Najlepsze jest w ogóle to jak takie 'penisowe' wymagania ma laska, która w ogóle nie ma cycków :-)

:crylol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.